سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام به همگي...
چند وقتي دسته ام وسط بازي خاموش ميشه...
دسته بدون سيه...
باطريشم عوض كردم درست نشد...
دو احتمال بیشتر وجود نداره:

1.باتری نامناسبی استفاده می کنی
2.دسته خراب شده( فنی )

یا باتری برق مناسب را نمی رسانه و یا دسته برق را از باتری نمی گیره;)

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
پدرام دسگاه منم خیلی هنگی شده :D
ببخشید ولی واقعا شده مثلا وقتی مسیج میاد تا بزنم باز شه یه ربع طول میکشه :confused:
یا وقتی کنسول روشن میشه اون کره مربوطه که میچرخه و X شیپلاق میخوره روش اسلو موشن ـه :eek:
----------------------------
من یه کاری کردم
چون از باطری خریدن خسته شدم
اداپتور 3 ولت وصل کردم به دسته :biggrin1: خیلی هم خوب کار میکنه :cheesygri ولی ویبره نمیشه دیگه :biggrin1:

----------
مرسی !

miladesn

کاربر سایت
Mar 17, 2007
28
سلام
بعضی وقتا که دستگاه رو روشن می کنم صفحه سیاه میاد و هیچی نیست. صدا هم نداره و چراغ پاور سبزه . هیچ کدوم از دایره ها روشن نیست. دستگاه ریست می کنم درست می شه. معمولا وقتی پیش میاد که دستگاه مدت زیادی خاموش بوده (مثلا یه روز). کسی می دونه این چیه وچه کار باید بکنم؟
مممنون

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من یه کاری کردم
چون از باطری خریدن خسته شدم
اداپتور 3 ولت وصل کردم به دسته :biggrin1: خیلی هم خوب کار میکنه :cheesygri ولی ویبره نمیشه دیگه :biggrin1:

----------
مرسی !

چطوری؟؟!!!
میتونی یه عکس ازش بزاری؟؟؟
راستی منم یه باتریه ریشارژری خریدم ولی زود به زود خالی میشه:(:(:(:((

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
انا الله و انا اله راجعون !
و بدین سان پیر ترین XBOX360 ایران نیز بر اثر سرطان Red Ring Of Death در تاریخ 28 Decacmber سال 2008
بعد از گذارندن 2سال از عمر خود به دار مجازات آویخته شد و گریبان گیر RROD شد :D

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
امروز سرور های EA قرقات زده بود و کنسولم هم هی فریز می شد و یا نمی شد تیم انتخاب کرد.

بچه ها این فریز را چه کارش کنم. بازی هم نصب کردم و هیچ کمشکلی نداره ولی همش فریز می کنه. تازه تمام CACHES ها را پاک کردم ولی انگار نه انگار...

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
سلام دوستان یه چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید؟
1- برای 12 ولت چه جور آداپتوری بخرم
2- من تا الان دستگام سه چراغ نداده و خیلی خوب کار میکنه به نظرتون کولینگ لازمه
3-یه 360 سه چراغ دارم وقتی که خواستم 12 ولت کنم به آداپتور که وصل کردم یکی از فنها کار کرد روی آداپتور نوشته 6 ولت به نظر شما دلیلش چیه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان یه چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید؟
1- برای 12 ولت چه جور آداپتوری بخرم
2- من تا الان دستگام سه چراغ نداده و خیلی خوب کار میکنه به نظرتون کولینگ لازمه
3-یه 360 سه چراغ دارم وقتی که خواستم 12 ولت کنم به آداپتور که وصل کردم یکی از فنها کار کرد روی آداپتور نوشته 6 ولت به نظر شما دلیلش چیه؟

1. یه آداپتور 12 ولت بخر.فکر می کنم الکتریکی ها داشته باشن.
2. برای محکم کاری خوبه که انجام بدی.

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
لرزش

سلام ...من دیشب 2 تا ارکید ورداشتم یکیش موقع خوندن dvd بدنش می لرزه یعنی وقتی با 2 دست 2 طرفه کنسول رو فشار می دم صداش می افته ...... چه جوری جلویه لرزش رو بگیرم البه این صدا موقتیه وخود به خود صداش می افته :confused:

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
سلام ...من دیشب 2 تا ارکید ورداشتم یکیش موقع خوندن dvd بدنش می لرزه یعنی وقتی با 2 دست 2 طرفه کنسول رو فشار می دم صداش می افته ...... چه جوری جلویه لرزش رو بگیرم البه این صدا موقتیه وخود به خود صداش می افته :confused:
حامد جان احتمالا ماله دیسکته.
حتما از دیسک ارجینال روی آرکید استفاده میکنی.
دستگاهت رو کپی خور کن و ار این دیسک های معمولی(T-gate-aone-verbatim)استفاده کنی درست میشه.
ماله منم این جوری بود ولی الان کی خور کردم با دیسک ها معمولی بازی میکنم اصلا نمی لرزه.
موفق باشی.

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
سلام .

چند روز پیش وسط بازی دستگاه من فریز شد و بعد از اون قضیه من چند بار امتحان کردم اما درست نشد بعد دستگاه رو افقی کردم و درست شد . یه 3-4 روزی سالم بود تا اینکه دوباره الان بعد از 10 دقیقه بازی کردن فریز میشه .

ایراد از درایور و لنز هست ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام .

چند روز پیش وسط بازی دستگاه من فریز شد و بعد از اون قضیه من چند بار امتحان کردم اما درست نشد بعد دستگاه رو افقی کردم و درست شد . یه 3-4 روزی سالم بود تا اینکه دوباره الان بعد از 10 دقیقه بازی کردن فریز میشه .

ممکنه از لنز باشه دوست عزیز.
ممکنه از دیسک بازی هم باشه.
یه سر کنسول رو ببر پیش یه تعمیر کار خوب و معتبر که برات لنز رو چک کنه. ;)

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
سلام .

مطمئنی از لنزت هست بعید میدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر