سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

m.dehghani65

کاربر سایت
Oct 12, 2008
26
چيزی که هست اينه که اين عمل کاملاً شانسيه..يا ميشه يا نميشه..من خودم وقتی پيچارو شل کردم درست شد کپ کردم..
شما بهتره شل کنی ديدی نشد دوباره شلترش کن..
قبلاً x-clamp کرده بودی؟ يا الان تازه که يه چراغ شده x-clamp کردی؟؟
قبلا 3 چراغ داده بود ولی x-clampنکرده بودم با پیچها هم همه کار کردم

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
سلام
بدبخت شدم
ارور e 74 یا همون 1022
البته مشکل از کابل av هستا !
چی کارش کنم
البته به جز x-clamp چون مادر بردم فالکونه ! :( حیفم میاد اصلا بازش کنم کنسول رو مگه اینکه ...
خوهشا زود جواب بدید

ممنون از پاسخ های شما دوستان محترم
نمی دونم چی شد من هم اینجا اخراج شدم هم از دید همه دوستان منفور

NAZANINS

کاربر سایت
May 26, 2007
97
نام
نازنین
دستگاه من چند مدت پیش سه چراغه شد حالا که تعمیر شده توی بازیها بدون استثنا بعد از 5 تا 10 دقیقه روشن شدن تصویر خود به خود قفل میشه قبلش هم یه صدایی مثل جزز از توی دستگاه میاد لطفآ کسی میدونه این مشکل از چیه و باید چکار کنم ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دستگاه من چند مدت پیش سه چراغه شد حالا که تعمیر شده توی بازیها بدون استثنا بعد از 5 تا 10 دقیقه روشن شدن تصویر خود به خود قفل میشه قبلش هم یه صدایی مثل جزز از توی دستگاه میاد لطفآ کسی میدونه این مشکل از چیه و باید چکار کنم ؟
مشکل شما دومرتبه برگشته به حالت قبل که به احتمال بسيار زياد چند بار ديگه که روشن خاموش کنيد با خطای 3 چراغ روبرو ميشيد.

ممنون از پاسخ های شما دوستان محترم
نمی دونم چی شد من هم اینجا اخراج شدم هم از دید همه دوستان منفور
شما بهتره جواب خودت رو با سرچ تو گوگل پيدا کنيد...اينجا چند وقتيه فلج شده. البته منم ميگردم الان ببينم چيزی پيدا ميتونم بکنم برات يا نه

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
نوشته شده توسط M3M
سلام
بدبخت شدم
ارور e 74 یا همون 1022
البته مشکل از کابل av هستا !
چی کارش کنم
البته به جز x-clamp چون مادر بردم فالکونه ! :( حیفم میاد اصلا بازش کنم کنسول رو مگه اینکه ...
خوهشا زود جواب بدید
با سرچی که کردم ديدم نوشته اول بهتره کابل رو عوض کنيد اگر ديديد مشکل پابرجاست ايراد ممکنه از چيپ های" ANA" يا "HANA " که نزديک av cabl هست باشه..و در نهايت اگر باز هم مشکل با برجا بود ، مشکل شل شدن پايهای gpu هست..البته بايد تو اين قسمت خطای 0102 مشاهده بشه.

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
با سرچی که کردم ديدم نوشته اول بهتره کابل رو عوض کنيد اگر ديديد مشکل پابرجاست ايراد ممکنه از چيپ های" ANA" يا "HANA " که نزديک av cabl هست باشه..و در نهايت اگر باز هم مشکل با برجا بود ، مشکل شل شدن پايهای gpu هست..البته بايد تو اين قسمت خطای 0102 مشاهده بشه.
بابا بی خیال
این جور بشه که بگو باید یه 500 تومنی خرجش کنم :( از بد بختی شهرستانم هستم هیچ کاری نمی تونم بکنم
بد بخت بودم بد بخت تر شدم باید یه 5 6 ماهی بی خیال 360 بشم

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خب،من برگشتم...اول از همه(این روش رو از خلیل آقا یاد گرفتم،کپی رایتش مال ایشونه!)

black roz

میبینم که یه پا متخصص شدی،من از طرف بقیه نمیتونم حرف بزنم وقتی یکی میاد و به خودش زحمت خوندن مطالب اینجا رو نمیده انتظار کمک کردن بیخوده(منظورم شما نیستید).این همه راهنمای فارسی اینجا هست کسی نمیخونه...در کل من یه هفته اینجا نبودم.
خوشحالم که مشکلتون حل شد،این نکته رو لطفا همه حین x-clamp کردن رعایت کنن:پیچ ها رو مرحله به مرحله ببندید و قبل از کامل سفت کردن امتحان کنید تا ببینید دستگاه رفع مشکلش حل شده یا نه

masih_2006

دستگاهت x-clamp شده؟بعد از این کار ممکنه دستگاه یه مقدار تو لود کردن کند تر بشه.البته ممکنه cache دستگاه پر شده ،تخلیش کن.

vergil

تو راهنمای صفحه اصلی نوشته شده،لطفا بخونش.

mehdi keshvari

نمیدونم چه جور توضیحی میخواید....

nazanin

این مشکل از x-clamp بد نشات میگیره.یه بار دیگه x-clamp رو با روش بهینه شده انجام بدین.این رو هم بگم x-clamp بدون کولینگ فایده نداره

m3m

چرا دپ میزنی...مگه چه خرجی باید بکنی؟
متاسفانه این یکی از بد ترین نوع error ها هستش.ممکنه مشکل از ana باشه ولی به احتمال زیاد اشکال از gpu هست که چیپ ana نمیتونه سیگنال بگیره وe74 میده.البته ممکنه از زیادی گرم شدن رمها هم باشه
این کار ها رو انجام بده:penny fix و x-clamp بهینه شده.

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
میبینم که یه پا متخصص شدی،من از طرف بقیه نمیتونم حرف بزنم وقتی یکی میاد و به خودش زحمت خوندن مطالب اینجا رو نمیده انتظار کمک کردن بیخوده(منظورم شما نیستید).این همه راهنمای فارسی اینجا هست کسی نمیخونه...در کل من یه هفته اینجا نبودم.
من اول فايلهای pdf رو گرفتم..ولی کليه فايلهای pdf مشکل دار هستن و هيچ کدومشون باز نميشن..بعد از اين که نتونستم به اون pdf ها دسترسی پيدا کنم امدم اينجا پست زدم....
در کل بايد ابله باشم که آموزش تمامه اينا باشه بعد بيام اينجا جوابمو از کاربرا بخوام..پس حتماً يه مشکلی بوده که پست زدم..

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
black roz

من که گفتم منظورم شما نبودی.ولی این یه تیکه رو خیلی بد اومدی اگه منظورت اینه که تمام pdf های اینجا مشکل دارن...چون من همشون رو امتحان کردم.

masih-2006

نه مشکلی پیش نمیاد ولی تا اونجا که یادمه تمام download هات پاک میشن.

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
black roz

من که گفتم منظورم شما نبودی.ولی این یه تیکه رو خیلی بد اومدی اگه منظورت اینه که تمام pdf های اینجا مشکل دارن...چون من همشون رو امتحان کردم.

masih-2006

نه مشکلی پیش نمیاد ولی تا اونجا که یادمه تمام download هات پاک میشن.

ایول دمت گرم
درست شد!
مشکلم توی Gta iv هم حل شد!

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
سلام دوستان
من دیروز 360 گرفتم مدل پریمیوم ریجن PAL به قیمت 450 نمی دونم خوب خریدم یا نه ؟

با این حال با اینکه فالکون هستش وقتی روشنش می کنم هنوز 10 دقیقه نگزشته باد گرم میده بیرون و همچنین صداش یکم زیاده البته نمی دونم صدای 360 خوبش تا چه حدی هستش

ولی وقتی میزارمش کنار PS3 خودم صداش 360 یه جورایی شبیه ........

می خواستم بدونم این مسائل طبیعی هستش یا نه ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
قبلاً من فايلهای pdf زيادی از اينجا دانلود کرده بودم..همش مييامد...جديداً اينجوری شده..
شما الان تو قسمت آموزش x-clamp بهتره يکی از اون 2 تا آموزش رو دانلود کنی ببينی اجرا ميشه يا نه..من وقتی ميخوام فايل رو اکسترکت کنم ميگه فايل ناقصه..

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
سلام دوستان
من دیروز 360 گرفتم مدل پریمیوم ریجن PAL به قیمت 450 نمی دونم خوب خریدم یا نه ؟

با این حال با اینکه فالکون هستش وقتی روشنش می کنم هنوز 10 دقیقه نگزشته باد گرم میده بیرون و همچنین صداش یکم زیاده البته نمی دونم صدای 360 خوبش تا چه حدی هستش

ولی وقتی میزارمش کنار PS3 خودم صداش 360 یه جورایی شبیه ........

می خواستم بدونم این مسائل طبیعی هستش یا نه ؟
قیمت روز رو خبر درستی ازش ندارم.گرماش هم که معلومه اگه گرما نداشته باشه مشکوکه ولی نه دیگه 1200 اول کمه بعد بیشتر میشه در حد 20-30 یا خیلی اگه خطری بشه حدود 40 که باس خاموش شه و این دماها تا 1.5 - 2 ساعت اول معمولی هست(مال من که تا2 ساعت همون 30 و خورده ای هست.ولی این دیگه ps3 نیست که بخوای باش هر جور خواستی کار کنی خیلی ناز نازی هستا خیلی مراقبش باش ریخت 3چراغو نبینی.هر 2 ساعت 1.5 تا 2 ساعت استراحت بده دمای محیطم کم کن و جریان هوا هم دور وبر کنسول باشه.البته دوستان اطلاعاتشون بیشتر من هست اگه جایی رو اشتباه گفتم بگن

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
black roz

شما الان تو قسمت آموزش x-clamp بهتره يکی از اون 2 تا آموزش رو دانلود کنی ببينی اجرا ميشه يا نه..من وقتی ميخوام فايل رو اکسترکت کنم ميگه فايل ناقصه..

اون دو تا اموزش نیست،یه فایله که دو قسمت شده هر دو رو باید دانلود کنی.

persian hero و tidus

اینقدر حساس نباشید،احتمال اینکه کنسول از کارخونه بیاد و مشکل داشته باشه در حد صفره.اون دمای خروجی به هیچ عنوان ملاک حرارت داخلی دستگاه نیست،بانبراین نمیشه با توجه به اون گفت دمای دستگاه چند درجه هست.
متاسفانه کم استفاده کردن و استراحت دادن تاثیر چندانی تو سه چراغ نداره و حتی تو برد فالکون هم پیش میاد...بهترین کار انجام حداقل airflow و 12v هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر