سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
با عرض سلام به دوستان :love:

( برای سال 2005 هست و 1سالو 8 ماه که این دستگاه رو دارم )

360 من تا حالا 1 بار 3 چراق شده و وقتی دستگاه رو دادم تعمیر ( 2 ماه پیش ) :love:

تا الان بعضی وقتها که دستگاه رو روشن میکنم 3 چراق ان روشن میشود و بعد تا خاموش میکنم و بعد روشن میکنم مشکل حل میشه ( از وقتی تعمیر کردم تا حالا 2 بار این جوری شده )

میشه یکی از دوستان به که این دیگه چه نوع مشکلیه و ایا به 3 چراق ربط داره :confused:

و یه سوال دیگر که دارم اینه که وقتی یه دستگاهی اگه یک بار 3 چراق بشه و بعد خاموش کنیم باز همان 3 چراق هست یا ذبعد خاموش و روشن کردن درست میشه

با تشکر

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
( برای سال 2005 هست و 1سالو 8 ماه که این دستگاه رو دارم )

360 من تا حالا 1 بار 3 چراق شده و وقتی دستگاه رو دادم تعمیر ( 2 ماه پیش )

تا الان بعضی وقتها که دستگاه رو روشن میکنم 3 چراق ان روشن میشود و بعد تا خاموش میکنم و بعد روشن میکنم مشکل حل میشه ( از وقتی تعمیر کردم تا حالا 2 بار این جوری شده )

میشه یکی از دوستان به که این دیگه چه نوع مشکلیه و ایا به 3 چراق ربط داره

و یه سوال دیگر که دارم اینه که وقتی یه دستگاهی اگه یک بار 3 چراق بشه و بعد خاموش کنیم باز همان 3 چراق هست یا ذبعد خاموش و روشن کردن درست میشه

معلومه که به سه چراغ ربط داره...احتمال زیاد دستگاهت رو به موته.متاسفانه تو بیشتر موارد سه چراغ برمی گرده مگر اینکه خیلی حرفه ای x-clamp شده باشه.بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که ببینی چه error ای میده،

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود
دوستان من الان بازی fc2 رو گزاشتم تو دستگاه لودینگش اومد بعد یه ارور داد . دستگاهو خاموش و روشن کردو 1چراغ قرمز داد دوباره خاموش روشن کردم دیگه هیچ بازی اجرا نمیکنه فقط تو داشبورد می مونه .
چی کارش کنم ؟؟؟؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
ديشب وسط بازی بودم که استارت زدم تا رفتو بيام ديدم دستگاه هنگ کرده..بعد دستگارو خاموش کردم دوباره روشن کردم..ديدم اصلاً هيچ چراغی روشن نميشد تا اين که يوهو يه چراغ قرمز چشمک زن داد...
چندبار روشن خاموش کردم بازم همون پيغامو داد..رو صفحم خطای e79 ميده.....البته يه چندبار هم اول 3 چراغ شد بعد يه چراغ..دستگاه من x-clamp شدست..در حال حاضر بنده چيکار کنم؟

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
سلام
بدبخت شدم
ارور e 74 یا همون 1022
البته مشکل از کابل av هستا !
چی کارش کنم
البته به جز x-clamp چون مادر بردم فالکونه ! :( حیفم میاد اصلا بازش کنم کنسول رو مگه اینکه ...
خوهشا زود جواب بدید

آخرین ویرایش:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
.قرار دادن فن سمت راست دستگاه (قسمتی که x ها قرار میگیرن هم خوبه چون از گرم شدن بیش از حد اونها جلوگیری میکنه،صفحه 97 و 98 رو ببین عکس گذاشته شده.

خیلی ممنون دوست عزیز
فقط امکان داره این قسمت رو برام بیشتر توضیح بدید ممنو.ن میشم .

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
سلام
xbox منeror 0102 میده چشه زنده میمونه(تا حالا هم 3چراغ داده هم eror E71):biggrin1:
دیگه به اینجور چیزا عادت کردیم:-"

آخرین ویرایش:

amiras

کاربر سایت
Dec 27, 2007
55
بچه ها من يك مشكل عجيب دارم. از بعد از اين كه بورن رو شروع كردم هر بازي كه مي خرم زماني كه مي خوام دوربينشو تكون بدم بر عكس ميره!الان هم تو فاركراي اين مشكلو دارم. اگه كسي مي دونه كه بايد چي كار كنم به من بگه . خواهش مي كنم.

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام
من کلا 8 تا بازی دارم قبلا که بازی می کردم بدون مشکل بود
ولی حالا همشون توی لود تکستچر مشکل دارن
قبلا این جوری نبود
چرا این طوری شده؟
بازی هام:
gears
gta 4
vegas 2
اینا بیشتر مشکل دارن بقیه هم کمی مشکل دارن

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
معلومه که به سه چراغ ربط داره...احتمال زیاد دستگاهت رو به موته.متاسفانه تو بیشتر موارد سه چراغ برمی گرده مگر اینکه خیلی حرفه ای x-clamp شده باشه.بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که ببینی چه error ای میده،

ممنون برای جوابت

ولی اینی که میگی که ببین چه error ای میده،:eek:

میشه بگی که از کجا بفهمم که چه error میده چون وقتی 3 چراق میده رو صفهی تلویزیون
چیزی نمیاد که ببینم که چه اروری میده :confused::confused::confused::confused::confused: ( البته بعد که خاموش میکنم و بعد روشن میکنم مشکل 3 چراقش حل میشه )

اگه میشه من رو یه مقدار واضه تر راهنمای کن:blushing::p

با تشکر

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستان خواهشن يکی سريع جواب بده من کارم خيلی مهمه..
من دستگامو از برد خارج کردم cpu و gpu رو هم سينکاشو برداشتم..دسگاه من قبلاً به خاطر 3 چراغ شدن x-clamp شده بوده...آلانم دوباره همون مشکلو داره البته يه چراغ قرمز پايينی فقط چشمک ميزنه با گشن تو فرمهای خارجی فهميدم اين مشکل اگر از هارد درايو و.. نباشه برميگرده به همون مشکل قبلی که داشتم..يعنی شل شدن لحيمهاست..
حالا سوأال من اينه که در حال حاضر من چيکار کنم با دستگام؟؟ پيچ های x-clamp شلو سفت کنم ؟ چيکار کنم؟؟
نکته بعدی اينه که وقتی خواستم دستگامو تست کنم ببينم مشکلش حل شده يا نه به دستگاه بايد درايومو اينارو وصل کنم يا نياز نيست؟؟
و ادر اخر اين که برد رو بزارم تو قابل فلزيش بعد تست کنم؟؟ چون چيپ های gpu , cpu خيلی داغ ميشه..شايد يوهو به علت داغی خيل زياد همون موقع که ميخوام تست کنم بسوزه..
يکی لطف کنه اين نکات رو متذکر بشه ممنون ميشم..

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
به حول قوه الهی و بدون کمک بچه های بازيسنتر دستگام درست شد. البته مطمئن بودم کسانی هستند که ميتونند از تجربياتی که دارن به بنده کمک کنن ، نکردن..زحمت اين که 2 دقيقه وقت بزارنو . نزاشتند..هرچند ممکنه من اشتباه کرده باشم و تو اين مدت اين افراد به بازيسنتر سر نزده باشن ولی خدارو شکر دستگام درست شده تا الان يه 35 40 دقيقه اييم بازی کردم ، مشکلی پيش نيمد...
باره اول فقط پيچارو باز کردم و دوباره بستم ولی مشکل با برجا بود...بار دوم دوباره پيچارو باز کردم و اين باز خمير سيلکون زدم روی چيپ ها ( اصلاً هيچ اثاری از خمير روی چيپ ها نبود مخصوصاً روی چيپ cpu ) ولی بازی هم مشکل 3 چراغ رو داشتم..تا اين که ديگه خيلی نا اميد شده بودم گفتم اين بار پيچای سينک چيپ gpu رو يه مقدار شل تر بکنم شايد فرجی شد...در کمال ناباوری ديدم درست شد......
از دوستانی که x-clamp کردن و دوباره به اين مشکل مبتلا شدن به نظرم بهترين کار اينه که ترسو رها کنيد و خودتون دست به کار بشيد..و حتماً حتماً از يه خمير سيليکون مرغوب بر روی چيپ ها استفاده کنيد..چون به نظرم خيلی سريتر از قبل گرمارو انتقال ميده.

آخرین ویرایش:

m.dehghani65

کاربر سایت
Oct 12, 2008
26
سلام
من دستگام 1 چراغ داد کردم جواب x-clamp نداد(با پیچها ور رفتم ولی باز هم جواب نداد) خمیر سلیکونمsilver دار هستش به نظرتون دستگاه تعطیل شد یا اشکال از خمیر؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام
من دستگام 1 چراغ داد کردم جواب x-clamp نداد(با پیچها ور رفتم ولی باز هم جواب نداد) خمیر سلیکونمsilver دار هستش به نظرتون دستگاه تعطیل شد یا اشکال از خمیر؟
چيزی که هست اينه که اين عمل کاملاً شانسيه..يا ميشه يا نميشه..من خودم وقتی پيچارو شل کردم درست شد کپ کردم..
شما بهتره شل کنی ديدی نشد دوباره شلترش کن..
قبلاً x-clamp کرده بودی؟ يا الان تازه که يه چراغ شده x-clamp کردی؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر