سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
سلام
من یه ماه که یه الییت خریدم درایو بنکیو عمودی هم میزاشتم
gta 4 رو روش تموم کردم بدون هیچ افت فریم و مشکلی در لود تکستچر
حالا بعد یه هفته رفتم دوباره gta بازی کنم دیدم لود تکستچرش خیلی ناجوره و همون مشکلاتی رو داره همتون میدونید
امروز دوبازه رفتم که gta بازی کنم این دفعه افقی گذاشتم لودینگ ها سریع تر شد و مشکل لود تکستچر به کلی حل شد!راستی دیسکمم T-Gate ه!

مشكل من رو داري
من هم اولين بازي كه تمام كردم gta 4 بود
كه بدون كوچكترين تاخير تو load كردن texture ها تمام شد
اما بعد از اون 8 روز gta بازي نكردم و بازي هاي جديد خريدم
بعدش كه اومدم بازي كنم ديدم اصلا فقط ماشين load ميشه و همه چيز شديدا تاخير داره

دستگاه رو هم در هر دو حالت گزاشتم همونه

ديسكش هم verbatim هست و درايو هم benq
2 ماهه خريدم

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
مشكل من رو داري
من هم اولين بازي كه تمام كردم gta 4 بود
كه بدون كوچكترين تاخير تو load كردن texture ها تمام شد
اما بعد از اون 8 روز gta بازي نكردم و بازي هاي جديد خريدم
بعدش كه اومدم بازي كنم ديدم اصلا فقط ماشين load ميشه و همه چيز شديدا تاخير داره

دستگاه رو هم در هر دو حالت گزاشتم همونه

ديسكش هم verbatim هست و درايو هم benq
2 ماهه خريدم

نمی دونم چرا بعد یه مدت که gta 4 بازی نمی کنیم بعدش که میاییم دوباره بازی کنیم این طوری میشه کسی میدونه چرا؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نمی دونم چرا بعد یه مدت که gta 4 بازی نمی کنیم بعدش که میاییم دوباره بازی کنیم این طوری میشه کسی میدونه چرا؟

شاید به خاطر این باشه که cache از فایلهای موقتی بازی های دیگه پر شده،احتمالا بازی یه ییه سری اطلاعات رو برای دسترسی سریعتر کپی میکنه و با بازی کردن بازی های دیگه این فایلها از بین میرن...البته شاید

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام دوستان :
باز هم دستگاه من سه چراغه شد و با یه خاموش روشن مشکل حل .
من دستگاهم رو 12 ولت کردم و با ورق آلومینیوم برای خنک کردن سینکها استفاده کردم ولی دستگاهم باز سه چراغه شد.
هر سری که اینکار انجام میشه با یک بار خاموش و روشن کردن مشکل حل میشه .و گرمای سینکهام هم از 27 درجه بالاتر نمیره با یک ترمومتری که بهش وصل کردم متوجه میشم .
آیا امکان داره دستگاهی که خریدم رفرش شده باشد . البته تاریخش هم هست 28-2-2008 . مرسی از اینکه کمکم میکنید .

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
باز هم دستگاه من سه چراغه شد و با یه خاموش روشن مشکل حل .
من دستگاهم رو 12 ولت کردم و با ورق آلومینیوم برای خنک کردن سینکها استفاده کردم ولی دستگاهم باز سه چراغه شد.
هر سری که اینکار انجام میشه با یک بار خاموش و روشن کردن مشکل حل میشه .و گرمای سینکهام هم از 27 درجه بالاتر نمیره با یک ترمومتری که بهش وصل کردم متوجه میشم .
آیا امکان داره دستگاهی که خریدم رفرش شده باشد . البته تاریخش هم هست 28-2-2008 . مرسی از اینکه کمکم میکنید .

بعد از چند دقیقه سه چراغ میده؟؟احنمال زیاد اون x ها دارن تغییر شکل میدن قبل از اینکه بیشتر بشه x-clamp کن و به جای اونها پیچ بزار.در مورد دما هم فکر کنم داری اشتباه میکنی باید بالاتر باشه

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام دوستان
من دیشب یه دور کامل دور اون دنیا با 360 م زدم!
دیشب رفتم گیرز بازی کردم 1 ساعت
بعد بهش 1.5 ساعت استراحت دادم(خاموش کردمش)
بعدش رفتم دوباره بازی کنم که دیدم...........................سه چراغ داد!:((
یعنی وقتی که روشنش می کردم هر 3 قسمت چراغ ها با هم چشمک می زدن و خاموش روشن می شدند
منم که کنسول رو افقی گذاشته بودم عمودی گذاشتمش فن اینتر کولر رو جدا کردم و سیم برقی که به 360 وصله رو در آوردم دوباره زدم و 360 رو بدون اینترکولر روشن کردم درست شد یه 1 ساعتی بدون اینتر کولر و یه1 ساعتی هم با اینترکولر بازی کردم پشت سر هم در هر دو مورد مثل روز اول کار می کرد
من 360 م فالکونه سال 2008 ساختشه
1-مشکل از چی بود که 3 چراغ داد؟
2-احتمالش هست که این 3 چراغ مربوط به برق و پاور بوده باشه چون وقتی که سیم رو در آوردم دوباره زدم درست شد؟
با تشکر

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان
من دیشب یه دور کامل دور اون دنیا با 360 م زدم!
دیشب رفتم گیرز بازی کردم 1 ساعت
بعد بهش 1.5 ساعت استراحت دادم(خاموش کردمش)
بعدش رفتم دوباره بازی کنم که دیدم...........................سه چراغ داد!:((
یعنی وقتی که روشنش می کردم هر 3 قسمت چراغ ها با هم چشمک می زدن و خاموش روشن می شدند
منم که کنسول رو افقی گذاشته بودم عمودی گذاشتمش فن اینتر کولر رو جدا کردم و سیم برقی که به 360 وصله رو در آوردم دوباره زدم و 360 رو بدون اینترکولر روشن کردم درست شد یه 1 ساعتی بدون اینتر کولر و یه1 ساعتی هم با اینترکولر بازی کردم پشت سر هم در هر دو مورد مثل روز اول کار می کرد
من 360 م فالکونه سال 2008 ساختشه
1-مشکل از چی بود که 3 چراغ داد؟
2-احتمالش هست که این 3 چراغ مربوط به برق و پاور بوده باشه چون وقتی که سیم رو در آوردم دوباره زدم درست شد؟
با تشکر

بله ممکنه به خاطر اینترکولر برق خوب نرسونه...
اصلا اینترکولر رو استفاده نکن.در ضمن چک کن که برق رو محکم جا زده باشی.

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
بله ممکنه به خاطر اینترکولر برق خوب نرسونه...
اصلا اینترکولر رو استفاده نکن.در ضمن چک کن که برق رو محکم جا زده باشی.

خیلی ممنون
این اینتر کولر من اسمش Logic3 هست و مشکیه و من هم که الیت دارم نمی تونستم nYko بگیرم
چون رنگ nyko سفیده
دو تا فن کوچک داره
اینم مشخصاتش:
http://www.logic3.com/details/?prod=244
اینتر کولر خوبی هست یا نه؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
خیلی ممنون
این اینتر کولر من اسمش Logic3 هست و مشکیه و من هم که الیت دارم نمی تونستم nYko بگیرم
چون رنگ nyko سفیده
دو تا فن کوچک داره
اینم مشخصاتش:
http://www.logic3.com/details/?prod=244
اینتر کولر خوبی هست یا نه؟
بنظر من اگر میتونی 12ولت کن .
اگر نمیتونی بزار کنسول کارشو بکنه یعنی اینترکولر نزار نبودنش بهتر از بودنشه:D

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
بعد از چند دقیقه سه چراغ میده؟؟احنمال زیاد اون x ها دارن تغییر شکل میدن قبل از اینکه بیشتر بشه x-clamp کن و به جای اونها پیچ بزار.در مورد دما هم فکر کنم داری اشتباه میکنی باید بالاتر باشه

سلام : منونم از وقتی که گذاشتد
آخه من یک ماه این دستگاه رو خریدم مدل پریمیوم هم هست روهم جمع کنی 25 ساعت بازی نکرم چطور ایکسهاش داره خراب میشه ؟ اگر قرار باشه که ایکس کلمپشکنم کدوم روش رو توصیه میکنید.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
كلا اينتركولر رو اگه خواستين بگيرين، بايد مدلي بگيرين كه برقش رو از USB بگيره كه مشكل برق رسوني به دستگاه پيش نياد.

m.dehghani65

کاربر سایت
Oct 12, 2008
26
سلام
من دستگاهمE74 میداد و تک چراغ بود الان x-clamp کردم وقتی دستگاه رو روشن میکنم 3 چراغ میده ولی نه فنش کار می کنه و نه سینکها داغ میشن. راستی قبل از x-clamp کردن هم فنش کار میکرد وهم هر دو هیتسینک گرم میشدن. لطفا راهنماییم کنید. کد خطاش هم 0001 یعنی برقش مشکل داره؟

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آخه من یک ماه این دستگاه رو خریدم مدل پریمیوم هم هست روهم جمع کنی 25 ساعت بازی نکرم چطور ایکسهاش داره خراب میشه ؟ اگر قرار باشه که ایکس کلمپشکنم کدوم روش رو توصیه میکنید.

دست دوم نخریدی؟شاید هم شانست بد بوده البته کارهای کولینگ هم که نکردی تاثیر داره.چون هنوز اوضاعت خراب نیست روش دوم کافیه(بدون واشر فکر کنم کافی باشه) حتما بعدش کارهای کولینگ رو انجام بده.تا اینکار رو نکردی هم دیگه دستگاه رو روشن نکن.

سلام
من دستگاهمE74 میداد و تک چراغ بود الان x-clamp کردم وقتی دستگاه رو روشن میکنم 3 چراغ میده ولی نه فنش کار می کنه و نه سینکها داغ میشن. راستی قبل از x-clamp کردن هم فنش کار میکرد وهم هر دو هیتسینک گرم میشدن. لطفا راهنماییم کنید

فن رو چیکار کردی کار نمیکنه؟؟بدون فن سینکها خیلی زود باید داغ بشن.مطمئنی اشکال از برق دستگاه نیست؟کدوم error رو میده؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر