سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

REZA-khan

کاربر سایت
Nov 17, 2014
13
سلام
من دیگه واقعا کلافه شدم
از وقتی دستگامو jtag کردم، نتونستم از هیچکدوم از امکانات این کار استفاده کنم

بازی های مختلف با فرمت iso از سایت downloadha میگیرم
ولی هیچکدوم از بازیام تا حالا اجرا نشده

بازی ها رو با برنامه iso2god تبدیل میکنم
و با برنامه 360 Content Manager 2.2 با استفاده از کابل شبکه میریزم تو هارد کنسول (در ضمن کنسول رو تازه خریدم و هاردش 250 گیگه)
حالا مشکلات:
مثالا بازی battlefield4 رو که دوتا DVD هست رو ریختم
میره تو بازی، ولی پیغام میده که please insert multiplayer disk و یا insert single player disk
تمام آموزش های سایتم خوندم ولی هیچکدوم بدرد نخورد
این رو هم بگم که من از خود داشبورد اورجینال استفاده میکنم چون freestyle هیچکدوم از بازی های روی هارد رو نشون نمیده (بازی هایی که با DVD کپی کردم رو هارد)

خواهش میکنم کمکم کنید....

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
اقا کسی نمیدونه مشکل چیه؟ایکس باکس 360 اسلیم رو که روشن میکنم رو صفحه سبز فریز میکنه!!! کابل hdmi رو هم عوض کردم ولی درست نمیشه!jtag هم نیست!

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
سلام
من دیگه واقعا کلافه شدم

و با برنامه 360 Content Manager 2.2 با استفاده از کابل شبکه میریزم تو هارد کنسول (در ضمن کنسول رو تازه خریدم و هاردش 250 گیگه)
حالا مشکلات:
میره تو بازی، ولی پیغام میده که please insert multiplayer disk و یا insert single player disk
این رو هم بگم که من از خود داشبورد اورجینال استفاده میکنم چون freestyle هیچکدوم از بازی های روی هارد رو نشون نمیده (بازی هایی که با DVD کپی کردم رو هارد)

آیا ال تی سه و خرید دیسک برنرمکس دونه 4000 تومن بهتر نبود ؟؟ :confused:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام
من دیگه واقعا کلافه شدم

حالا مشکلات:

در دشبورد FreeStyleDash باید در تنظیمات و منوی Content دایرکتوری 0000000000 را برای اسکن تعریف کنی تا بازی ها رو پیدا کنه و نشون بده.

بعضی از بازیها علاوه بر پوشه 0000007 یک پوشه هم با شماره 0000002 دارند که این طور بازیها رو نمیتونی همینطوری با ISO2GOD تبدیل کنی. بلکه باید دیسک 1 رو با ISO2GOD به فرمت GOD تبدیل کنی که پوشه 0000007 رو بسازه و بعدش دیسک دوم رو با برنامه isoextract باز کنی و پوشه 0000002 را که اینطوری استخراج میشه در کنار 0000007 کپی کنی. البته BF4 تا جایی که یادمه اینطوری نیست.

برای اطلاعات بیشتر به این آموزش مراجعه کن: http://forum.bazicenter.com/thread31308/

Legend quick0n

کاربر سایت
Dec 4, 2014
65
نام
PooRia
سلام دوستان
دوستان من یه ایکس‌باکس ۳۶۰proدارم برای سال ۲۰۰۸
بعد از کلی‌ خوندن فروم ایرانی‌ و خارجی‌ و اطلاعات شخصی‌ که خودم دارم تونستم ایکس‌باکس باز کنم..
می‌خوام دی‌وی‌دی روم دستگاه و عوض کنم. مدلی‌ که در حال حاضر داره توشیبا سامسونگ ts-h943 هست
سوال من اینه که چه دی‌وی‌دی روم جایگزینی استفاده کنم ؟ چون دی‌وی‌دی روم‌های زیادی با مدل‌های مختلفی‌ در ایکس‌باکس ۳۶۰‌ها استفاده شده.. هیتاچی گرفته تا فیلیپس و .....
اگه از دوستان کسی‌ راهنمایی‌ کنه که چه جایگزینی استفاده کنم ممنون میشم !
و سوال ۲دوم هم اینه که عوض کردن دی‌وی‌دی روم تأثیری تو کپی‌ خور بودن یا نبودن دستگاه که نداره ؟! و اینکه عوض کردن اون مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه ؟ یعنی‌ وابسته به بقیه دستگاه که نیست و می‌شه از مدل‌های مشابه استفاده کرد ؟
می‌دونم یکم تخصصی شد اما اگه کسی‌ پاسخ بده ممنون میشم

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
سلام دوستان
دوستان من یه ایکس‌باکس ۳۶۰proدارم برای سال ۲۰۰۸
بعد از کلی‌ خوندن فروم ایرانی‌ و خارجی‌ و اطلاعات شخصی‌ که خودم دارم تونستم ایکس‌باکس باز کنم..
می‌خوام دی‌وی‌دی روم دستگاه و عوض کنم. مدلی‌ که در حال حاضر داره توشیبا سامسونگ ts-h943 هست
سوال من اینه که چه دی‌وی‌دی روم جایگزینی استفاده کنم ؟ چون دی‌وی‌دی روم‌های زیادی با مدل‌های مختلفی‌ در ایکس‌باکس ۳۶۰‌ها استفاده شده.. هیتاچی گرفته تا فیلیپس و .....
اگه از دوستان کسی‌ راهنمایی‌ کنه که چه جایگزینی استفاده کنم ممنون میشم !
و سوال ۲دوم هم اینه که عوض کردن دی‌وی‌دی روم تأثیری تو کپی‌ خور بودن یا نبودن دستگاه که نداره ؟! و اینکه عوض کردن اون مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه ؟ یعنی‌ وابسته به بقیه دستگاه که نیست و می‌شه از مدل‌های مشابه استفاده کرد ؟
می‌دونم یکم تخصصی شد اما اگه کسی‌ پاسخ بده ممنون میشم
سلام دوست عزیز
سوال اول اینکه ایکس باکس شما اسلیم هست یا سری فت؟ چون تعویض سی دی رام به خیلی چیز ها بستگی داره
در مورد سوال دوم اینکه تعویض سی دی رام دقیقا در کپی خور بودن تاثیر داره!چون در ایکس باکس سی دارم هست که کپی خور میشه
شما اول باید اطلاعات خودتون رو در مورد کپی کردن سی دی رام تکمیل کنید بعدا اقدام به تعویض سی دی رام کنید
برای تعویض هم دایور کی دستگاه و همچنین نحوهی اسپوف کردن سی دی رام رو یاد بگیرید
سوالی بود بگید راهنمایی کنم ولی همونطور که گفتم ابتدا اطلاعات خودتون رو کامل کنید

Legend quick0n

کاربر سایت
Dec 4, 2014
65
نام
PooRia
سفید هست و رو جعبه هم فقط نوشته ایکس‌باکس ۳۶۰ پرو اسلیم یا فت رو اطلاع ندارم زیاد ازش استفاده نکردم اطلاع از مدلش ندارم
دستگاه من کپی‌ خور بوده یعنی‌ بازی‌های کپی‌ اجرا میشده اما متاسفانه دی‌وی‌دی روم مشکله باز و بسته شدن داشت و تصمیم به حل کردن این مشکل کردم اما به نتیجه نرسید به همین جهت تصمیم گرفتم کلا دی‌وی‌دی روم رو عوض کنم که بعد از تحقیق متوجه شدم نزدیک به ۳ ۴ مدل برند وجود داره و ۲۰تا سری به همین خاطر گیج شدم که چه نوع دی‌وی‌دی روم استفاده کنم.
یعنی‌ شما میگید اگه دی‌وی‌دی روم عوض بشه ؟ دستگاه دچار تداخل در اجرا بازی پیدا می‌کنه ؟ و دی‌وی‌دی روم درایو هست که دست گاه و کپی‌ خور می‌کنه ؟

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
سفید هست و رو جعبه هم فقط نوشته ایکس‌باکس ۳۶۰ پرو اسلیم یا فت رو اطلاع ندارم زیاد ازش استفاده نکردم اطلاع از مدلش ندارم
دستگاه من کپی‌ خور بوده یعنی‌ بازی‌های کپی‌ اجرا میشده اما متاسفانه دی‌وی‌دی روم مشکله باز و بسته شدن داشت و تصمیم به حل کردن این مشکل کردم اما به نتیجه نرسید به همین جهت تصمیم گرفتم کلا دی‌وی‌دی روم رو عوض کنم که بعد از تحقیق متوجه شدم نزدیک به ۳ ۴ مدل برند وجود داره و ۲۰تا سری به همین خاطر گیج شدم که چه نوع دی‌وی‌دی روم استفاده کنم.
یعنی‌ شما میگید اگه دی‌وی‌دی روم عوض بشه ؟ دستگاه دچار تداخل در اجرا بازی پیدا می‌کنه ؟ و دی‌وی‌دی روم درایو هست که دست گاه و کپی‌ خور می‌کنه ؟
ببین دوست عزیز
مشکل باز شدن درب دستگاه با یه تسمه نو که 500 تک تومن قیمت داره حل میشه نیازی به تعویض سی دی رام نیست
اما اگر باز هم دوست دارید تعویض کنید باید خیلی اطلاعات خودتون را بالا ببرید
اینطور که من متوجه شدم شما اطلاعاتتون خیلی کم هست . قبل از اینکه اقدام به تعویض کنید حتما از فلش سی رام خودتون یه بک آپ تهیه کنید که بتونید درایور کی رو استخراج کنید
اگر اینکار رو نکنید باید از nand دستگاه درایور کی رو بدست بیارید که دردسرش یکم بیشتر هست.
موفق باشید

Legend quick0n

کاربر سایت
Dec 4, 2014
65
نام
PooRia
ببین دوست عزیز
مشکل باز شدن درب دستگاه با یه تسمه نو که 500 تک تومن قیمت داره حل میشه نیازی به تعویض سی دی رام نیست
اما اگر باز هم دوست دارید تعویض کنید باید خیلی اطلاعات خودتون را بالا ببرید
اینطور که من متوجه شدم شما اطلاعاتتون خیلی کم هست . قبل از اینکه اقدام به تعویض کنید حتما از فلش سی رام خودتون یه بک آپ تهیه کنید که بتونید درایور کی رو استخراج کنید
اگر اینکار رو نکنید باید از nand دستگاه درایور کی رو بدست بیارید که دردسرش یکم بیشتر هست.
موفق باشید
آخه مشکل اینه که من هم با چسب تلاش کردم خاصیت آهن ربای دی‌وی‌دی روم رو کم کنم... که نشد... یعنی‌ مشکل باز و بسته شدن حل میشد با چسب زدن روی آهن ربا اما از یه طرف سی‌دی تو دی‌وی‌دی روم خونده نمی‌شد.و مجبور میشدم دوباره چسبو بکنم.و هم تسمه رو در اوردم انداختم تو آبه جوش تا اونجا که من دقت کردم مشکل از تسمه نیست...حالا شما اگه راه حل دیگیی‌ برای باز و بسته شدن دارید ممنون میشم راهنمایی‌ کنید....چون الان مجبورم حتما یه سی‌دی تو دستگاه بذارم بمون تا درب بازو بسته شه
خیلی‌ از دوستان رو دیدم این مشکلو دارن
یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که ایکس‌باکس۳۶۰ من نزدیک ۴سال استفاده نشده بود به دلیل اینکه درگیر کار بودم بعدش هم ایکس‌باکس وان خریدم...بعد این ۴سال ایکس‌باکس۳۶۰ رو به اینترنت وصل کردم که آپدیت مربوط رو انجام بدم متاسفانه آپدیت جلو میره خیلی‌ کم مونده تموم شه ارور میده.. تلاش کردم با فلاش آپدیت کنم باز هم همون اتفاق افتاد..
یجا خوندم نوشته بود ممکن از این باشه که دی‌وی‌دی روم قدیمی‌ شده ...و آپدیت صورت نمیگیره
کد ارور مربوط هم تلاش کردم تو گوگل بگردم اما چیزی پیدا نکردم
اگه لطف کنن دوستان انجمن این ۲تا مشکله منو یجوری حل کنن یه دنیا ممنون میشم

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
آخه مشکل اینه که من هم با چسب تلاش کردم خاصیت آهن ربای دی‌وی‌دی روم رو کم کنم... که نشد... یعنی‌ مشکل باز و بسته شدن حل میشد با چسب زدن روی آهن ربا اما از یه طرف سی‌دی تو دی‌وی‌دی روم خونده نمی‌شد.و مجبور میشدم دوباره چسبو بکنم.و هم تسمه رو در اوردم انداختم تو آبه جوش تا اونجا که من دقت کردم مشکل از تسمه نیست...حالا شما اگه راه حل دیگیی‌ برای باز و بسته شدن دارید ممنون میشم راهنمایی‌ کنید....چون الان مجبورم حتما یه سی‌دی تو دستگاه بذارم بمون تا درب بازو بسته شه
خیلی‌ از دوستان رو دیدم این مشکلو دارن
یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که ایکس‌باکس۳۶۰ من نزدیک ۴سال استفاده نشده بود به دلیل اینکه درگیر کار بودم بعدش هم ایکس‌باکس وان خریدم...بعد این ۴سال ایکس‌باکس۳۶۰ رو به اینترنت وصل کردم که آپدیت مربوط رو انجام بدم متاسفانه آپدیت جلو میره خیلی‌ کم مونده تموم شه ارور میده.. تلاش کردم با فلاش آپدیت کنم باز هم همون اتفاق افتاد..
یجا خوندم نوشته بود ممکن از این باشه که دی‌وی‌دی روم قدیمی‌ شده ...و آپدیت صورت نمیگیره
کد ارور مربوط هم تلاش کردم تو گوگل بگردم اما چیزی پیدا نکردم
اگه لطف کنن دوستان انجمن این ۲تا مشکله منو یجوری حل کنن یه دنیا ممنون میشم
مشکل اول که بهت قول میدم از همون تسمه هست کار دیگه ای انجام نده - یه تسمه نو بگیر (با اون روش اب جوش اینا درست نمیشه )
در مورد مشکل دوم این مشکل بر میگرده به ورژن فریمور سی دی رام - اول باید از فریمور سی دی رام یه بک آپ بگیرید و سپس با فریمور اورجینال سی دی رام سامسونگ + drive key فلش کنی
بعدش دستگاه رو اپگرید کنی و دوباره با LT v2.01 سی دی رام رو فلش کنی که کپی خور بشه .
بازم هر موردی بود بگو راهنماییت کنم

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
ببین یه چرخ دنده پایین سی دی رام هست که اگر اون رو با دست بچرخونی دربش باز میشه
ولی دست پیدا کردن به اون چرخ دنده بدون باز کردن دستگاه یه کم سخت هست
موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر