سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
واسه بنده سری new slim هست lt3میشه دیگه؟ آخرین بازی هایی که اجرا کردم فیفا 15 و فورزا هوریزون

دوست عزیز معمولا شما برای انجام هر فعالیتی برای کنسول اگر کنسول تون به اینترنت وصل نباشه اپدیت نمی خواد و نیازی به آپدیت نیست حالا نمیدونم چرا کنسول میگه اپدیت کنید اگر به اینترنت وصله قطعش کنید
با توجه به اینکه میگین این بازی هارو انجام دادید کنسول تون با Jtag هست یا lt3

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
دوستان میشه بگید چطور میشه بازیو با کامپیوتر رو فلش ریخت بعد رو هارد نصب کرد؟ نرم افزار خاصی میخواد ؟
کنسولم از رو هارد مستقیم اجرا میکنه

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
من امروز سه تا بازی خریدم.دو تاشو از یه جا خریدم و یکی دیگه رو یه جای دیگه.اون اولی کار میکنه ولی بقیه کار نمیکنن.ولی مسئله عجیب اینه که اونایی رو که تو کنسول من اجرا نمیشدند رو تو کنسول فروشنده تست کردیم کار کرد.الان مشکل چیه؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من امروز سه تا بازی خریدم.دو تاشو از یه جا خریدم و یکی دیگه رو یه جای دیگه.اون اولی کار میکنه ولی بقیه کار نمیکنن.ولی مسئله عجیب اینه که اونایی رو که تو کنسول من اجرا نمیشدند رو تو کنسول فروشنده تست کردیم کار کرد.الان مشکل چیه؟

كنسول رو چند وقته داريد؟ ممكنه مشكل از لنز دستگاه باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
سلام

به چند وقت بود کنسول رو جمع کرده بودم منتها الان به طرر عجیبی هیچ بازی ای روش اجرا نمیشه!! یعنی تا وسط لودینگ میره یهو گیر میکنه دیگه نه دسته نه هیچ چیزی کار نمیکنه فقط میشه خاموش و روشن کرد کنسول رو! چی کار باید کنم؟؟

مدل کنسول: اسلیم 4 گیگ البته روش یه هارد 100 گیگی هم انداختم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام

به چند وقت بود کنسول رو جمع کرده بودم منتها الان به طرر عجیبی هیچ بازی ای روش اجرا نمیشه!! یعنی تا وسط لودینگ میره یهو گیر میکنه دیگه نه دسته نه هیچ چیزی کار نمیکنه فقط میشه خاموش و روشن کرد کنسول رو! چی کار باید کنم؟؟

مدل کنسول: اسلیم 4 گیگ البته روش یه هارد 100 گیگی هم انداختم

شما دستگاه Jtag است یا کپی خور معمولی؟دوره فن دستگاه زمانی که این اتفاق می افته میره بالا یا خیر؟ این مشکل می توانه از هارد ، از فن و چیزا دیگه باشه اما اینجوری کسی نمی توانه راهنمایی درستی بکنه؟به نظر اگر save و چیزه خاصی روی دستگاه ندارید یکبار هارد را با کنسول فرمت کنید.

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان من یه سوال مهم در مورد جی تگ داشتم خواهش میکنم راهنمایی کنید الان من شهرستانم و فقط یه نفر هست که میخواستم ایکس باکسمو بهش بدم که جی تگ کنه بعد بهم گفت من واست انجام میدم ولی دیگه باید حواست باشه بعد از اون دیگه هر بازی اگه یه وقت اومد اجرا نشد تقصیر خودته چون نرم افزاری نمیشه اپدیت بازی ریخت !! یا داشبورد رو خواستی اپدیت کنی دیگه نرم افزاری نمیشه ها !!! حتما باید سخت افزاری اپدیت بریزی !!! خلاصه یه جوری هی از سخت شدن کار بهم گفت و گفت ارزشش رو نداره که انجام بدی.... من بعید میدونم این طرف اصلا راست گفته باشه نظر شما چیه یا یه مدل مخصوصی حتما میخواد جی تگ کنه که عمدا من نتونم هیچ کاری با کنسولم بکنم به لحاظ نرم افزاری به نظر شما همچین چیزی ممکنه؟؟ توی اینترنت ندیده بودم کسی همچین چیزی بگه. اخرش هم راجب به هزینه ازش پرسیدم گفت سه مدل جی تگ انجام میدیم که بسته ICهای کنسول که چی باشه فرق میکنه 100 تومن، 120 و 140 تومن!!...

من واقعا گیج شدم اخه میخوام راحت از روی هارد بازی نصب کنم و اجرا کنم و از طرفی دی ال سی بازی ها هم خیلی واسم مهمه و نیازی هم به لایو ندارم. دستگاه هم ارکید جسپر هست

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان من یه سوال مهم در مورد جی تگ داشتم خواهش میکنم راهنمایی کنید الان من شهرستانم و فقط یه نفر هست که میخواستم ایکس باکسمو بهش بدم که جی تگ کنه بعد بهم گفت من واست انجام میدم ولی دیگه باید حواست باشه بعد از اون دیگه هر بازی اگه یه وقت اومد اجرا نشد تقصیر خودته چون نرم افزاری نمیشه اپدیت بازی ریخت !! یا داشبورد رو خواستی اپدیت کنی دیگه نرم افزاری نمیشه ها !!! حتما باید سخت افزاری اپدیت بریزی !!! خلاصه یه جوری هی از سخت شدن کار بهم گفت و گفت ارزشش رو نداره که انجام بدی.... من بعید میدونم این طرف اصلا راست گفته باشه نظر شما چیه یا یه مدل مخصوصی حتما میخواد جی تگ کنه که عمدا من نتونم هیچ کاری با کنسولم بکنم به لحاظ نرم افزاری به نظر شما همچین چیزی ممکنه؟؟ توی اینترنت ندیده بودم کسی همچین چی اخرش هم راجب به هزینه ازش پرسیدم گفت سه مدل جی تگ انجام میدیم که بسته ICهای کنسول که چی باشه فرق میکنه 100 تومن، 120 و 140 تومن!!...

من واقعا گیج شدم اخه میخوام راحت از روی هارد بازی نصب کنم و اجرا کنم و از طرفی دی ال سی بازی ها هم خیلی واسم مهمه و نیازی هم به لایو ندارم. دستگاه هم ارکید جسپر هست

شما با خيال راحت جيتگ كن هيچي نميشه
قيمت هم درست گفته
تو بخش جيتگ هم بچه ها هستن كمك ميكنن برا مشكلات

Sent from my iPhone using Tapatalk

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
شما دستگاه Jtag است یا کپی خور معمولی؟دوره فن دستگاه زمانی که این اتفاق می افته میره بالا یا خیر؟ این مشکل می توانه از هارد ، از فن و چیزا دیگه باشه اما اینجوری کسی نمی توانه راهنمایی درستی بکنه؟به نظر اگر save و چیزه خاصی روی دستگاه ندارید یکبار هارد را با کنسول فرمت کنید.

شرمنده چند روز نت نداشتم نتونستم جوابتونو بدم دستگاهم کپی خور معمولیه دور فن هم بالا نمیره هاردو هم فرمت کردم فرقی نکرد! چی کار باید کنم؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
شرمنده چند روز نت نداشتم نتونستم جوابتونو بدم دستگاهم کپی خور معمولیه دور فن هم بالا نمیره هاردو هم فرمت کردم فرقی نکرد! چی کار باید کنم؟

بازی ها راحت روی دستگاه نصب میشه؟ ممکن LT3 دستگاه مشکل براش پیش اومده باشه اگر بلد هستی یکبار دیگر فلش کنید.اگر نه هم بیرون انجام می دن هزینه زیادی هم نداره فکر کنم 10 تومان می گیرند چند دقیقه هم بیشتر کار نداره.قبلش به نظر من یکبار هم دستگاه را آپدیت کن ، یعنی آپدیت همان لایو را بریز روش.

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
اتفاقا همون اول آپدیت به ذهنم رسید رفتم از خود مایکروسافت دانلود کردم منتها تاثیری نداشت!

به نظرتون برم بدم لنزشو عوض کنن و بعدشم جی تگش کنن؟؟؟ یا ممکنه راه حلی داشته باشه؟

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان خواهش میکنم کمک کنید این برنرمکس اعصاب مارو خورد کرد بس که دی وی دی سوخت اقا اصلا برا من لایو و حتی بن شدن مهم نیست میتونم همه بازی های xgd3 رو بصورت سابق 97 درصد رایت کنم؟ روی هارد هم نصب میشن؟ و بعد با پخش موزیک برم تو بازی؟ یکی میگه مشکل داره بازی نصب میشه یکی میگه نداره نصب نمیشه !!!

لیر بریک باید روی 1913760 باشه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اتفاقا همون اول آپدیت به ذهنم رسید رفتم از خود مایکروسافت دانلود کردم منتها تاثیری نداشت!

به نظرتون برم بدم لنزشو عوض کنن و بعدشم جی تگش کنن؟؟؟ یا ممکنه راه حلی داشته باشه؟

به نظر من مشکل شما از لنز نیست.بخاطر اینکه زمانی که بازی روی دستگاه نصب میشه برای Load بازی کاری به دیسک دیگه نداره ، اون چرخش داخل درایو هم دلیل دیگری داره.به نظر من یک تعمییر کار حرفه بازش کنه و ببینه راحت تر می توانه مشکل را برات برطرف کنه.

دوستان خواهش میکنم کمک کنید این برنرمکس اعصاب مارو خورد کرد بس که دی وی دی سوخت اقا اصلا برا من لایو و حتی بن شدن مهم نیست میتونم همه بازی های xgd3 رو بصورت سابق 97 درصد رایت کنم؟ روی هارد هم نصب میشن؟ و بعد با پخش موزیک برم تو بازی؟ یکی میگه مشکل داره بازی نصب میشه یکی میگه نداره نصب نمیشه !!!

لیر بریک باید روی 1913760 باشه؟

برای 97% هم بله باید روی همین layer بزارید اما بعضی از بازی ها روی هارد نصب نمیشه با این روش.شاید علت سوخت ، دیسک ها نامرغوب باشه ، یا تنظیمات ، یا شاید هم نوع رایتر.

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
بااسلام .
من دستگاهم رو جی تگ کردم و بعد از اون وقتی خواستم با پروفایل وارد بازی بشم نمیشد و در قسمت پروفایل حافظه هم میزنه پروفایل کروپتید ونمیشه ازش استفاده کرد.
حالا همه سیوها داخل هارد هست ولی پایینشون نوشته پروفایل ناشناخته.پروفایل جدید هم ساختم ولی همچنان بازیها همونطورن.چکار باید کرد؟
راهی هست که بتونم پروفایلمو برگردونم و سیو هامو داشته باشم ؟
اگه لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم با تشکر
ّچه ها کسی مشکل منو نداشته ؟
کسی نمیتونه به من کمک کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر