سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام دوستان من از دیروز تا حالا تا کنسولمو روشن میکنم تا صفحه دشبورد میاد چشمک باز شدن در کنسول هی میزنه اما هرکاری میکنم در کنسولم باز نمیشه مشکل چیه؟لطفا جواب بدید.مرسی

دوست عزيز من اين رو از خود سايته اكس باكس خوندم برات لينك رو ميزارم اميدوارم بدرد بخوره
(اگه ميخواي معني كلمه اي رو بدوني از meriam webster استفاده كن )
http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/system/manually-eject-disc

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

aryobazan21

کاربر سایت
Mar 29, 2013
35
سلام من بازیه Worms.The.Revolution.Collection رو خودم رایت کردم کامل 100% اجرا هم میشه ولی گزینه نصب نداره اصلا یه راهنمایی چیزی بکنین ممنون(اول بازی علامت بازی های آرکید میاد )

mehdyrabieey

کاربر سایت
Sep 5, 2014
2
سلام,
من یه xbox دارم که بازیهای برنر مکس و قدیمی رو راحت اجرا میکته ولی وقتی بازیهای 97% رو میزارم فقط play game (بدون تصویر) میده بعدش وقتی میخوام برم تو بازی اررور مشکل دیسک رو میده - فریورهای lt1 lt2 lt3 رو همرو تست کردم فایده نداشت.
xbox : arcade
drive : Hitachi 78

75056083176539477067.jpg

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام دوستان یه سوال اگر لنز ایکس باکس 360 ضعیف باشه بازی نصب نمی کنه؟

ممكنه نتونه تصب كنه :d
بستگي به عمق فاجعه داره :d

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام من بازیه Worms.The.Revolution.Collection رو خودم رایت کردم کامل 100% اجرا هم میشه ولی گزینه نصب نداره اصلا یه راهنمایی چیزی بکنین ممنون(اول بازی علامت بازی های آرکید میاد )

بازي هاي آركيد عرضه شده روي ديسك (مثل ماينكرفت - ليمبو - گل و زامبي :d و يا همين كه شما گفتيد) قابليت نصب ندارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited by a moderator:

iraj1993

کاربر سایت
Apr 13, 2013
2
سلام دوستان من ایکس باکس 360 اسلیم 250 گیگ دارم ... تا دو هفته ی پیش همه چیز اوکی بود تا اثاث کشی کردیم الان دستگاه رو که روشن میکنم هاردو نمیشناسه انگار هارد توی دستگاه نیست... چند بار هم هاردو از زیر دستگاه در اوردم و دوباره جا زدم اما اوکی نشد... ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
من تا به حال هیچ مشکلی در نصب بازی ها نداشتم
بازی هام رو هم از جای مطمئنی می گیرم تا دیروز هم مشکلی نبود اما الآن 3 تا بازی گرفتم هر 3 تا درصدی از نصب که میرن ارور cant read و تمیز کردن دیسک میاد حتی دیسک ها رو هم تمیز کردم.به لنز شک کردم و دستگاه رو باز کردم و لنز رو تمیز کردم اما بازم بازی های جدید نصب نمیشن.یکی از بازی های قدیمی رو دوباره بدون مشکل نصب کردم
به نظرتون مشکل از کجاست؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام دوستان یه سوال اگر لنز ایکس باکس 360 ضعیف باشه بازی نصب نمی کنه؟

بستگی داره تا چه حد ضعیف شده باشه اگه تا حدی ضعیف شده باشه که نتونه بازیو اجرا کنه خوب طبیعی که نشه بازیو نصب کرد

- - -ویرایش - - -

سلام
من تا به حال هیچ مشکلی در نصب بازی ها نداشتم
بازی هام رو هم از جای مطمئنی می گیرم تا دیروز هم مشکلی نبود اما الآن 3 تا بازی گرفتم هر 3 تا درصدی از نصب که میرن ارور cant read و تمیز کردن دیسک میاد حتی دیسک ها رو هم تمیز کردم.به لنز شک کردم و دستگاه رو باز کردم و لنز رو تمیز کردم اما بازم بازی های جدید نصب نمیشن.یکی از بازی های قدیمی رو دوباره بدون مشکل نصب کردم
به نظرتون مشکل از کجاست؟

هم بستگی به سرعت رایت بازی داره هم اینکه درست رایت نشده بازی بخاطره همین این مشکلات بوجود میاد بعضی اوقات هم بخاطره ضعیف شدن لنز بعضی بازی هارو درست نمی خونه

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان من ایکس باکس 360 اسلیم 250 گیگ دارم ... تا دو هفته ی پیش همه چیز اوکی بود تا اثاث کشی کردیم الان دستگاه رو که روشن میکنم هاردو نمیشناسه انگار هارد توی دستگاه نیست... چند بار هم هاردو از زیر دستگاه در اوردم و دوباره جا زدم اما اوکی نشد... ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

چطور اینطوری شده .... ؟؟؟ دست به چیزی نزدید ...... یا اینکه دستگاه افتاده باشه؟

iraj1993

کاربر سایت
Apr 13, 2013
2
نه دوست من دستگاه نیافتاده مطمن ام دستگاه کامل بالا میاد همه بازی ها رو اجرا میکنه فقط هاردو نمیشناسه ... البته من دقیق نمیدونم شاید سوکت اتصال هارد به که داخل دستگاه هست از جاش در اومده راهیبه ذهنتون نمیرسه ؟

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
نه دوست من دستگاه نیافتاده مطمن ام دستگاه کامل بالا میاد همه بازی ها رو اجرا میکنه فقط هاردو نمیشناسه ... البته من دقیق نمیدونم شاید سوکت اتصال هارد به که داخل دستگاه هست از جاش در اومده راهیبه ذهنتون نمیرسه ؟

و خدا گوگل را افريد ؛)

http://support.xbox.com/en-US/Xbox-360/system/hard-drive

برو اينجا اطلاعات درست و حسااااابي نوشته :)

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

gimiamir

کاربر سایت
Aug 31, 2013
32
دوستان من یه 4 گیگ دارم
میشه بهش هارد pc وصل کرد؟چون جای هاردش هم جای کابل ساتا داره هم power ساتا
الان من یه 250 گیگ دارم میتونم وصلش کنم یا نه؟؟؟؟؟
من 6 تا بازی دارم چطوری ازشون iso بگیرم تو pc???

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
من هارد معمولی وصل کردم ولی فقط بازیهای جیتی ای وی و واچداگرو تونستم توش نصب کنم!
متالگیر gz
و
خیلی از بازیهای دیگه نصب نمیشن فقط باید به هارد خود ایکسباکس وصل شن

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
با سلام

من پروفایلم یه مشگلی پیدا کرده و دیگه امتیازهایی را که در بازی میده را که فکر کنم اسمش اچوپوینت هست را نمیاره

البته رو پروفایل های دیگه هم مشکلی نداره ولی فقط رو پروفایل اینجوری شده

خواستم بدونم ایا میشه کاریش کرد درست شه ؟؟

مشکلم حل شد

رفتم تو سایت میکروسافت دوباره پروفایلمو دانلود کردم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر