سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
سلام
بچه ها من یه مشکل با شارژر joystickم دارم. من یه دونه از شارژر ها خریدم که با کابل usb به خود ایکس باکس وصل میشه و به جای باطری های قلمی میشه از این کیت استفاده کرد. منظورم از ایناست:

293c1jx2vv120ywd37k8.jpg

اما مگه قرار نیست که این شارژر بعد از اینکه یه مدت با کابل به دستگاه وصل شد، خودش شارژ بشه و دیگه نیازی به کابل نباشه؟ ولی این کیت شارژری که من دارم به محض اینکه کابل را قطه میکنم، joystickم خاموش میشه. یعنی مشکل از این کیت هست یا اصلن قراره که فقط با کابل بازی کنم؟

دوست عزیز کاش قبل از خریدش یه مشاوره گرفته بودید و از خرید این کیت شارژ منصرف میشدید . آخه در کل من ندیدم که کسی از این کیت شارژها داشته باشه و بتونه بیش از 3 یا 4 ساعت کنترلرش دوام بیاره . کاش به جای این، باطری های قلمی با قابلیت ریشارژ خریده بودید، که با شارژر خودشون باطری رو شارژ میکنند . من 4 تا از این باطری ها دارم و خیلی راضیم . این کیت شارژی هم که شما خریدید فقط کابلش به درد بخور هست همین .

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
دوست عزیز کاش قبل از خریدش یه مشاوره گرفته بودید و از خرید این کیت شارژ منصرف میشدید . آخه در کل من ندیدم که کسی از این کیت شارژها داشته باشه و بتونه بیش از 3 یا 4 ساعت کنترلرش دوام بیاره . کاش به جای این، باطری های قلمی با قابلیت ریشارژ خریده بودید، که با شارژر خودشون باطری رو شارژ میکنند . من 4 تا از این باطری ها دارم و خیلی راضیم . این کیت شارژی هم که شما خریدید فقط کابلش به درد بخور هست همین .

داداش من اصلا حرف شما رو قبول ندارم درمورد اینکه 3 یا 4 ساعت بیشتر دووم نمیاره یا فقط سیمش بدرد می خوره من 3 ساله دارم همین الان پای ایکس باکسم 6 ساعته پاشم هیچی نشده مثل شیر داره کار می کنه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
داداش من اصلا حرف شما رو قبول ندارم درمورد اینکه 3 یا 4 ساعت بیشتر دووم نمیاره یا فقط سیمش بدرد می خوره من 3 ساله دارم همین الان پای ایکس باکسم 6 ساعته پاشم هیچی نشده مثل شیر داره کار می کنه

دوست عزیز بنده جنسی رو که الان توی بازار هست منظورم بود ولی شنیده بودم که جنس اصلش ( اونایی رو که خوده مایکروسافت به فروش می رسوند و از اون طرف میاوردن ) دوام خوبی داره ولی باز هم به پای باطری های شارژی مثلا از برند VARTA نمیرسه .

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا

آخه میگم برا من اصلن شارژ نگه نمیداره :( اصلن. تا کابل را جدا میکنم کنترلرم هم خاموش میشه :|

Seyyed76

کاربر سایت
Jul 30, 2014
6
سلام.
امروز داشتم gta v بازی میکردم ک یهو دستگاه هنگید.دیسک رو در اوردم و کنسول ریستارت شد.
ولی دیگه هر کاری میکنم درایو باز نمیشه!!!
چیکار کنم؟؟؟!!
کنسولم هم x360 E و lt3+ و هارد 320 گیگ

Odysius

کاربر سایت
Aug 16, 2014
9
نام
Ramin
سلام...
دوستان ی سوال ... درایو دی وی دی arcade سوخته یعنی نمیشه ازش dvd key در آورد . گفتن ک jtag میکنن باسه اینکه dvd key رو ازش استخراج کنن...
اگه jtag کنم میتونم دوباره به حالت اول برشگددونم؟ چون لایو بازی میکنم نمیخوام بن شم ... اصن احتمال بن شدن توش هست؟
اگه میشه هزینش چقدر میشه؟
لطفا سریعا جواب بدید اورژانسیه ممنون.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام...
دوستان ی سوال ... درایو دی وی دی arcade سوخته یعنی نمیشه ازش dvd key در آورد . گفتن ک jtag میکنن باسه اینکه dvd key رو ازش استخراج کنن...
اگه jtag کنم میتونم دوباره به حالت اول برشگددونم؟ چون لایو بازی میکنم نمیخوام بن شم ... اصن احتمال بن شدن توش هست؟
اگه میشه هزینش چقدر میشه؟
لطفا سریعا جواب بدید اورژانسیه ممنون.
شما اگر دستگاه را Jtag کنید دیگر به لایو نمی توانی اصلا وصل بشی.
فکر نمی کنم بتوانی بعد از Jtag کردن کنسول را به حالت اول برگردانی . ( البته مطمئن نیستم).

- - -ویرایش - - -

ممنون میشم اگر کسی هزینه تعمیر DVD-rom ایکس باکس رو محبت کنه :d
اگر هم بشه قیمت خود DVD-rom رو بگه بازم ممنون میشیم :d

تعمییر رام از 40 تا 120 ممکن هزینه داشته باشه .نسبت به تعویض قطعه آسیب دیده.
رام هم نسبت به مدل و جنس و وجدان فروشنده از 150 تا 250 تومان می توانی پیدا کنید.( البته من قیمت 300 تومان را بیشتر در بازار دیدم برای لایتون)

Odysius

کاربر سایت
Aug 16, 2014
9
نام
Ramin
دادم به تعمیر کار اینو بهم گفت... از جایه دیگه شنیدم ک هزینه خود jtag تقریبا 30 تومنه هزینه برگردوندن هم ک کار سخت افزاریه رو برد اصلی 80 تومن تقریبا ...
با این حال من شک کردم چون تعمیر کاره هزینه برگردوندن ب حالت اولیه رو نمیخواد ازم بگیره چون شاید تونسته باشه dvd key رو از درایوم دراره و بخواد پول بچابه...
حالا فقط اینو میخوام بدونم ک لایو میتونه اینو تشخیص بده و منو ببنه؟! (البته اگه اصن کنسول بخواد jtag بشه تا ب حالت اول برگرده :l)

Seyyed76

کاربر سایت
Jul 30, 2014
6
دوستان کنسول من چند روزیه توی هر بازی ای ک بازی میکنم فریز (هنگ)میکنه و وقتی کنسول رو ریستارت میکنم درایوش باز نمیشه و هی چراغ دایره ای شکله شروع ب چشمک میزنه!!!!
مدل ایکس باکسم هم نیو اسلیمه !!
موندم چیکار کنم؟!!!
اساتید راه حلی برای مشکل من ندارند؟
مشکل از درایوه یا از سی پی یو؟؟؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر