سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

edomanoo

کاربر سایت
Jan 24, 2014
2
سلام

من یک اسلیم 4 گیگ آکبند (بانیان پرتو) گرفتم . فروشنده دستگاه با ایجکت روشن کرد گفت اگه با ایجکت روشن بشه درایو 100 درصد لایتونه

اونطور که خاطرم هست با یکبار زدن دکمه ایجکت روشن شد

ولی الان

من اگر کنسول از برق کشیده باشم وقتی بزنم به برق باید 3 یا 4 بار ایجکت بزنم تا دستگاه روشن شه

اما اگر خاموش کرده باشم اما از برق نکشم . بخوام روشن کنم با یکبار دکمه ایجکت روشن میشه

اون حالت 3 یا 4 بار طبیعیه یا جور دیگری هست ؟

دستگاه از کجا بفهمم ltu هست یا lt3 ؟؟

aryobazan21

کاربر سایت
Mar 29, 2013
35
من هیتمن رو هرجا گشتم پیدا نکردم میتونم با iso2god بازی رو گاد کنم بعد با هوریزون بریزم رو فلش و انتقال بدم به هارد و با دی وی دیش بازی کنم؟ یا اصن گاد مخصوصه جی تگه؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
عزیز سری IPS ال جی همشون Full HD هستن واتفاقا ال جی هم تو تبلیغاتش خیلی رو مناسب بودن مانیتور های این سری برای بازی مانور میده بخاطر همینه که من فک میکنم مشکل از کابله حالا اگه یه دونه از اون کابلایی که خود مایکروسافت
زده واسه XBOX بگیرم پس حل میشه مشکل ؟
اگر اینطوری که شما دارید میگید هست . حتما مشکل از خوده کابل HDMI است که دارید استفاده می کنید.

کلا تبدیل های VGA همینطوری است شما از هر 100 تا کابلی که می گیری نسبت به قدرت ماینتورت و جنس کابل شاید یکدونش بدون مشکل تصویر را بهت بده. خیلی روی این تبدیل ها برای کیفیت خوب نمیشه حساب کرد.
یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟‌ S:

- - -ویرایش - - -

کمک کنین تورو خدا[/QUOTE]
نه متاسفانه کاریش نمی توانید بکنید.
سلام

من یک اسلیم 4 گیگ آکبند (بانیان پرتو) گرفتم . فروشنده دستگاه با ایجکت روشن کرد گفت اگه با ایجکت روشن بشه درایو 100 درصد لایتونه

اونطور که خاطرم هست با یکبار زدن دکمه ایجکت روشن شد

ولی الان

من اگر کنسول از برق کشیده باشم وقتی بزنم به برق باید 3 یا 4 بار ایجکت بزنم تا دستگاه روشن شه

اما اگر خاموش کرده باشم اما از برق نکشم . بخوام روشن کنم با یکبار دکمه ایجکت روشن میشه

اون حالت 3 یا 4 بار طبیعیه یا جور دیگری هست ؟

دستگاه از کجا بفهمم ltu هست یا lt3 ؟؟

اگر بازی های جدید را اجراء کنید یعنی LT3 است چون اصلا دیگه بازی برای lt2 نیست و وجود هم نداره. درمورد روشن شدن دستگاه هم با eject ربطی به lt3 و چیز دیگه نداره. xbox اورجینال هم با eject روشن میشه.
من نمی دونم این حرف ها را از کجاشون درمیارن به خورد مردم می دن . اما این ماله support ماکروسافت است می توانی خودت ببینی
Press the eject button on the console
If the console still does not turn on when you press the eject button, please skip ahead to Checking the power supply for your Xbox 360 Console. If the console does turn on, then there may be an issue with your faceplate

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
اقا من یه تبدیل جک 2.5 به 3.5 میلیمتری گرفتم که از اون سوراخ پایین دسته هدفون رو بش وصل کنم . اما تست کردم جواب نداد . او تیک های مربوط به صدا هدست هم زدم اما نداشت راهی نیست درست شه؟

من موندم تو این انجمن حتما باید پستمون رو نقل قول کنیم تا جواب بگیریم؟قبلا این طور نبود!!!!

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
سلام. یه سوال دارم.

من یه دستگاه ایکس باکس دارم از سال 2007 تا حالا مشکلی براش پیش نیومده. ولی جدیدا در درایو بعضی وقتا باز نمیشه و بعضی از بازی هامو نمیخونه. یه تعمییر کار دستگاهمو دید گفت درایوت عمرشو کرده.
حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه درایوم بنکیو هست... میشه درایو و عوض کنم. ؟ اگه میشه عوض کرد باید حتما بنکیو بندازم یا هر مارکی میشه انداخت؟ ( مثلا لایت ان یا سامسونگ...)
ممنونم اگه کامل راهنمایی کنید.... قیمتشم بگید حدودا.... الیته اگه میشه تعویض کرد.

aref_907

کاربر سایت
Jun 13, 2011
27
نام
عارف
با سلام
دوستان من اخیرا ایکس باکس ۳۶۰ گرفتم مدل e
الان نزدیک به یک هفته هست که به صورت راندوم میتونم بازی کنم دستگاه بعضی موقعها بوت نمیشه و منوی ایکس باکس رو هم لود نمیکنه.
واقعا نمیدونم باید چکار کنم.اگر دوستان محبت کنن مشکل منو بگن ممنون میشم.:-s

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام
دوستان من اخیرا ایکس باکس ۳۶۰ گرفتم مدل e
الان نزدیک به یک هفته هست که به صورت راندوم میتونم بازی کنم دستگاه بعضی موقعها بوت نمیشه و منوی ایکس باکس رو هم لود نمیکنه.
واقعا نمیدونم باید چکار کنم.اگر دوستان محبت کنن مشکل منو بگن ممنون میشم.:-s

من یکی از دوستانم در لوگوی اول Freeze می شد .االبته مدل e نبود قدیمی تر بود.و هارد هم جدا براش خریده بود.یکبار Setting >Hard>Clear Cach کرد مشکل حل شد تا اینکه یک آپدیت دادن بیرون همین داستان ادامه پیدا کرد. یک کپی از Save / Profile گرفت و بعد هارد را کامل فرمت کرد.مشکلش برطرف شد. نمی دونم شاید برای شما هم جواب بده.

aref_907

کاربر سایت
Jun 13, 2011
27
نام
عارف
من یکی از دوستانم در لوگوی اول Freeze می شد .االبته مدل e نبود قدیمی تر بود.و هارد هم جدا براش خریده بود.یکبار Setting >Hard>Clear Cach کرد مشکل حل شد تا اینکه یک آپدیت دادن بیرون همین داستان ادامه پیدا کرد. یک کپی از Save / Profile گرفت و بعد هارد را کامل فرمت کرد.مشکلش برطرف شد. نمی دونم شاید برای شما هم جواب بده.

با تشکر از شما دوست عزیز از راهنماییتون
مشکل اینجاست که دستگاه روشن میشه اما اون چراغ سبز که به شکل دایره هست روشن نمیشه برا همین من لوگوی ایکس باکس رو هم نمیبینم چون کلا بوت نمیشه.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با تشکر از شما دوست عزیز از راهنماییتون
مشکل اینجاست که دستگاه روشن میشه اما اون چراغ سبز که به شکل دایره هست روشن نمیشه برا همین من لوگوی ایکس باکس رو هم نمیبینم چون کلا بوت نمیشه.

شما چراغ آداپتورت ببین چه رنگی است زمانی که دستگاه را روشن می کنی؟

MaMaD_FRN

کاربر سایت
Jun 11, 2014
13
دوستان امکان داره که دستگاه من با یه مانیتور فول اچ دی مچ نباشه؟ (از طریق hdmi )وصل کردم ولی کیفیت افتضاحی میده قبلا هم تو این تاپیک پرسیده بودم !!من این مانیتور رو تست کردم با یه دستگاه دیگه روش فیلم فول اچ دی گزاشتم و خیلی خوب نشون داد ولی با ایکس باکس کیفیت افتضاحی میده ...به نظرتون مانیتوره کلا با ایکس باکس مچ نمیشه یا این که مشکل از کنسول من هست و میشه تعمیرش کرد آخه ما تلویزیون یا مانیتور دیگه ای نداریم که HDMI داشته باشه و با اون تست کنم .ممنون میشم جواب بدید

aref_907

کاربر سایت
Jun 13, 2011
27
نام
عارف
دوستان امکان داره که دستگاه من با یه مانیتور فول اچ دی مچ نباشه؟ (از طریق hdmi )وصل کردم ولی کیفیت افتضاحی میده قبلا هم تو این تاپیک پرسیده بودم !!من این مانیتور رو تست کردم با یه دستگاه دیگه روش فیلم فول اچ دی گزاشتم و خیلی خوب نشون داد ولی با ایکس باکس کیفیت افتضاحی میده ...به نظرتون مانیتوره کلا با ایکس باکس مچ نمیشه یا این که مشکل از کنسول من هست و میشه تعمیرش کرد آخه ما تلویزیون یا مانیتور دیگه ای نداریم که HDMI داشته باشه و با اون تست کنم .ممنون میشم جواب بدید

سلام
من هم با مانیتور آی پی اس ال جی قبلا امتحان و اصلا کیفیت نداشت.نمیدونم راه حلی داشته باشه یا نه ولی مشکل از کنسول نیست خیالت راحت.

hmdhmi

کاربر سایت
Jul 11, 2013
4
دانلود بازی و نصب آن روی xbox

با سلام،
من یه xbox 360 slim 4Gb گرفتم (lt3) و فک کنم کپی خور بود. اولین باز که به نت وصلش کردم یه آپدیت خاست و من هم آپدیت کردم
از اون موقع به بعد بعضی از بازی هارو اجرا نمی کنه !!! از چند جا پرسیدم و ارور بهشون گفتم ، گفتن لنز مشکل پیدا کرده
لنز و عوض کردم و متاسفانه هیچ تغییر خاضی نکرده !!
بعد فهمیدم که کیفیت دیسکایی که میگیرم خیلی بده به خاطر همین تصمیم گرفتم بازی و دانلود کنم و بریزم رو Dvd_9 و اجرا کنم.
ارور هم که گفتم این بود که هنوزم میده !!!! الان مشکل از چیه؟!
This disk is not readable
1.clean disc with soft cloth:-/
2.reset.............
:-/:-/:-/
سوالات :
1. آموزش نصب بازی روی دی وی دی
2. ایکباکس باید مشخصات خاصی داشته باشد واسه این کار ( یا تنظیمان؟!)
3. Dvd-9 خوب چی هست؟!
:-/

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام،
من یه xbox 360 slim 4Gb گرفتم (lt3) و فک کنم کپی خور بود. اولین باز که به نت وصلش کردم یه آپدیت خاست و من هم آپدیت کردم
از اون موقع به بعد بعضی از بازی هارو اجرا نمی کنه !!! از چند جا پرسیدم و ارور بهشون گفتم ، گفتن لنز مشکل پیدا کرده
لنز و عوض کردم و متاسفانه هیچ تغییر خاضی نکرده !!
بعد فهمیدم که کیفیت دیسکایی که میگیرم خیلی بده به خاطر همین تصمیم گرفتم بازی و دانلود کنم و بریزم رو Dvd_9 و اجرا کنم.
ارور هم که گفتم این بود که هنوزم میده !!!! الان مشکل از چیه؟!
This disk is not readable
1.clean disc with soft cloth:-/
2.reset.............
:-/:-/:-/
سوالات :
1. آموزش نصب بازی روی دی وی دی
2. ایکباکس باید مشخصات خاصی داشته باشد واسه این کار ( یا تنظیمان؟!)
3. Dvd-9 خوب چی هست؟!
:-/

عزیز رایت بازی ها توسط هر رایتر و با هر برنامه امکان نداره به خصوص اگر XGD 3 باشه بازی .که معمولا همه با Liteon می زنند .جنس دی وی دی و سرعت رایت و اینکه رایتر Flash شده باشه یا .... همه موارد مهمی که باید رعایت بشه . از همه مهمتر تنظیمات برنامه imgburn است.توی تاپیک ها مربوطه بگردی جواب سوالات را پیدا می کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر