سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

{DaRk kNiGhT}

کاربر سایت
Aug 8, 2010
59
نام
مEهRدAد
سلام
دوستان کسی میدونه ارور E65 (چراغ چهارم قرمز میشه)واسه چیه؟چند روز پیش اینجوری شد خاموشش کردم از برق کشیدمش بعد خودبخود درست شد!!! الآن دو سه روزه داره مثل بنز کار میکنه.در ضمن ایکس باکسم قدیمیه.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان سلام
دستگاه یکی از دوستام امروز دچار مشکل شد درایوش
کنسول خیلی کم کار کرده و تمیز هست
وقتی open رو میزنه چه از روی درایو چه از داخل dashboard داریو باز میشه اما وقتی میخواد بسته بشه تا وسط هاش میره اما یک دفعه با سرعت خیلی خیلی زیاد و صدای تق شدید باز میشه دوباره
به یک تعمیر کار نشون داد گفته برد درایو سوخته و 80 هزینه تعمیرش میشه

مشکلش چیه به نظرتون ؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
دوستان سلام
دستگاه یکی از دوستام امروز دچار مشکل شد درایوش
کنسول خیلی کم کار کرده و تمیز هست
وقتی open رو میزنه چه از روی درایو چه از داخل dashboard داریو باز میشه اما وقتی میخواد بسته بشه تا وسط هاش میره اما یک دفعه با سرعت خیلی خیلی زیاد و صدای تق شدید باز میشه دوباره
به یک تعمیر کار نشون داد گفته برد درایو سوخته و 80 هزینه تعمیرش میشه

مشکلش چیه به نظرتون ؟

تسمه درایو باید عوض بشه حالا یه سرویس هم انجام بشه 15 تومان.

اگر بلدید دستگاه را باز کنید درایو را بزکنید و خاک ها رو بگیرید و تسمه درایو رو دربیارید و در یک لیوان آب بندازید 1 ساعت بعد دوباره روی دستگاه نصب کنید تا یه مدت دیگه جواب بهت میده

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان کسی میدونه ارور E65 (چراغ چهارم قرمز میشه)واسه چیه؟چند روز پیش اینجوری شد خاموشش کردم از برق کشیدمش بعد خودبخود درست شد!!! الآن دو سه روزه داره مثل بنز کار میکنه.در ضمن ایکس باکسم قدیمیه.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

ناسازگاری DVDKEY یا سوخته شدن چیپ درایو

- - -ویرایش - - -

سلام . میخواستم بپرسم هارد اکسترنال Seagate u3 که usb 3.0 هست به 360 میخوره ؟ سوکت هاش سازگاری داره ؟ کسی هست تست کرده باشه ؟ ممنون میشم توضیح بدید . سپاس .

اگر دستگاه rgh باشه یا jtag بله وصل میشه

mderakhshi

کاربر سایت
Aug 10, 2013
2
با سلام
من یک xbox 360 gear of war دارم پسرم یک لیوان آب خالی کرده بود تو دستگاه که فکر کنم تا حالا کسی به همچین مشکلی برنخورده باشه .دستگاه رو گذاشتم تا یک هفته تو افتاب و ... خشک بشه و بعد روشن کردم کار میکرد تا 4 ماه که دیگه روشن نشد دستگاه رو باز کردم دیدم بعضی از جاها مثل پایه هتسینگ سی پی یو سولفاته شده خلاصه کل قطعات و برد رو با اسپری خشک تمیز کردم .الان پاور چراغش سبزه و روشن میشه ولی چراغ وسط (کوچیک ) 12 ثانیه سبز و بعد قرمز میشه و تصویر هم نداره . چه کار میشه کرد و تعمیر کار خوب کیه و ادرسش کجاست

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
با سلام
من یک xbox 360 gear of war دارم پسرم یک لیوان آب خالی کرده بود تو دستگاه که فکر کنم تا حالا کسی به همچین مشکلی برنخورده باشه .دستگاه رو گذاشتم تا یک هفته تو افتاب و ... خشک بشه و بعد روشن کردم کار میکرد تا 4 ماه که دیگه روشن نشد دستگاه رو باز کردم دیدم بعضی از جاها مثل پایه هتسینگ سی پی یو سولفاته شده خلاصه کل قطعات و برد رو با اسپری خشک تمیز کردم .الان پاور چراغش سبزه و روشن میشه ولی چراغ وسط (کوچیک ) 12 ثانیه سبز و بعد قرمز میشه و تصویر هم نداره . چه کار میشه کرد و تعمیر کار خوب کیه و ادرسش کجاست

مدار شما اتصالی کرده و قطعا تعدای از قطعات smd نیز سوخته است باید کل مدار بررسی بشه.

حالا آپ ریخته توش که چی بشه خنکش کنه یا میخواسته لوبیای سحر آمیز رو از توش بکشه بیرون!

mderakhshi

کاربر سایت
Aug 10, 2013
2
مدار شما اتصالی کرده و قطعا تعدای از قطعات smd نیز سوخته است باید کل مدار بررسی بشه.

حالا آپ ریخته توش که چی بشه خنکش کنه یا میخواسته لوبیای سحر آمیز رو از توش بکشه بیرون!

نه داداش کوچیکش اینکارو کرده از روی شیطونی .تازه اومده بود که دستگاه روشن نمیشه هر چقدر پاور رو زدم روشن نشد وقتی دستگاه رو برداشتم ببینم اتصالاتش محکمه دیدم یه لیوان آب ازش چکید. حالا نگفتید پیش کی ببرم .آدرس یا تلفن ؟

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
دوستان یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدم من الان بخوام gta5 بگیریم 8 رم خالی میخواد منم اسلیم 4 گیگ دارم میتونم بجا هارد رو مموری بریزم؟ بعد مموری رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدم من الان بخوام gta5 بگیریم 8 رم خالی میخواد منم اسلیم 4 گیگ دارم میتونم بجا هارد رو مموری بریزم؟ بعد مموری رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

یک مموری 16 گیگ تهیه و در ستینگ کنسول کانفیگش کن...بازی رو نصب و لذت ببر هر وقت اومد!:(!

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
بعد مموری رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

داداش ناراحت نشی قصد توهین ندارم ولی این از اون سوالا بودا :-o فقط یادت باشه فلشی که میخوای به جای هرد دستگاه استفاذه کنی سرعت انتقال مناسب رو داشته باشه ( فکر کنم USB مورد نظر بایستی USB 2.0 باشد و از حداقل سرعت 15mb/s بهره ببرد. )

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
با سلام

چراغ قرمز یعنی مشکل CPU و احتمالا هیت سینک . اگر تهرانی ببر توپخونه ، پاساژ لباف . تعمیرکاراش خیلی خوبن . بازار رضا طبقات آخر هم فکر کنم بتونن تعمیر کنن . اما توپخونه خیلی حرفه ای ترن .

- - -ویرایش - - -

حالا چیکار کنم که درست شه در ضمن بازیه دد پول گزاشتم اصلا سیو نمی کرد میگفت حافضه پره درصورتی که حافضه کاملا خالیه

اگر هارد داری ، یه بار بازش کن و مجددا جا بزن . اگر مموری داری ، جای اسلاتش و تغییر بده . از منوی ستینگ هم کش هارد و پاک کن .

دوستان ، من وقتی روشن میکنم دستگاه رو نمیتونه دسته بی سیم رو شناسایی کنه و تصویری هم نمیده.............هیچ چیزی هم در مورد چراع ها داده نمیشه

اگر HDMI داری ، مشکل از اونه . چک کن صحیح وصل شده باشه . باید تصویر داشته باشی ، وگرنه دسته شناسایی نمیشه .

سلام دوستان
یه مشکلی چند روز برام پیش اومد
اصلا هیچ بازی اجرا نمیشه,وقتی cd میذارم تو دستگاه انگار نه انگار مینویسه open tray
مشکلش چیه؟؟لطفا راهنماییم کنین

مشکل از فریموردستگاه شماست . به این معنی که نسخه بازی شما از فریموری قدیمی تر به نسبت فریمورکنسول استفاده میکنه . بازیهای جدید تر و تست کن .

اقا مشکل از کجاس ؟ باتری دسته هر دو روز تمام میشه . باتری نو میزارم توش اوایل خوب کار میکنه ولی بعد از دو روز دسته هی خاموش میشه . مشکل از باتری هست یا کلان دسته مصرفش زیاده ؟

اولا بستگی به میزان ولتاژ آمپر باتری مورد نظر داره . باید بالای 2000 آمپر باشه باتریتون .
دوم اینکه باتری های شارژی ، تاریخ انقضای مادام العمر ندارن و معمولا هر 2 یا 3 سال یکبار باید عوض بشن . چون مواد مخصوص داخل باتری کهنه و فرسوده میشن و کاراییشون و از دست میدن .
سوم اینکه اگر باتری شما معمولیه ، این امر طبیعیه .

سلام . میخواستم بپرسم هارد اکسترنال Seagate u3 که usb 3.0 هست به 360 میخوره ؟ سوکت هاش سازگاری داره ؟ کسی هست تست کرده باشه ؟ ممنون میشم توضیح بدید . سپاس .

خیر

- - -ویرایش - - -

به نام خدا​
سلام.
یک سوال داشتم:
من یک تلویزیون LED حدودا 42 یا 40 اینچ دارم، اما از بخش Settings، کنسول Xbox360 به طور خودکار 7 اینچ شناسایی می کند.
هر چند کیفیت روی 1080P است ولی دور اشیا در بازی ها منحنی و صیقلی نیست و کمی پیکسلی است و ناصاف است.
چگونه این مشکل را برطرف کنم؟؟

تو تنظیمات ستینگ کنسول ، تنظیمات و به 1080P و 6 هرتز تغییر بدید . تو تلویزیون هم کار نمیتونید انجام بدید . فقط میتونید تصویر و به صورت WIDE و ... دربارید . اون چیزی هم که اون دوستمون گفت ، بی ربط بود . چون اون فقط یه مد برای حالت رنگ و صدای تلویزیون شماست .

سلام . من ایکس باکس قبلی رو فروختنم و سیو بازی مکس پین رو کپی کردم تو فلش . حالا رو این ایکباکس جدیدم . چطوری میتونم دنباله بازی رو برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا این سیو که تو فلشه چجوری استفاده کنم ؟؟؟؟ کمک کنید . نمیتونم اینقدر از اول برم ......

نمیشه سو و منتقل کرد روکنسول جدید . مگر اینکه کاربر طلایی شبکه لایو بشید و پروفایل قبلی رو از طریق لایسنس دانلود کنید و رو همون پروفایل بازی رو ادامه بدید .

سلام دوستان خطای "disk unsupported" یعنی دیسک lt2 هست؟چون دستگاه من lt3 هست میگم

بله .

سلام! اگر یه بازی که بصورت ۹۷% رایت شده رو خریداری کنم و هی‌ ارور بده که دیسک و تمیز کن و اکس‌باکس رو ریستارت بکن تنها دلیلش اینه که بازی بد رایت شده؟! کلا ۲تا بازی‌ به این صورت گرفتم که خرابه ولی‌ همهٔ‌ BurnerMax ها درسته! اگر مشکل فقط از رایت کردن باشه..که برم عوضش کنم...

جواب خودت و دادی ! رایت 97% دیلل این مشکلاته .

سلام

مدتیه که وقتی ایکس باکسم رو خاموشش می کنم تا سری بعدی که روشنش می کنم (مثلا حدود یک روز خاموش می مونه) دیسک رو که داخل دستگاه می ذارم بازی رو اجرا نمی کنه و پیغام میده (Open Try) و موتور دستگاه عمل نمی کنه و دستگاه بازی رو اجرا نمی کند. باید این عمل باز و بسته کردن دیسک رو چند بار تکرار کنم تا دیسک رو به زور بخونه. ممنون میشم یه نفر منو راهنمایی کنه تا بدونم مشکل دستگاه چیه و چطوری رفع میشه. اگر یکی آدرس تعمیرگاه مطمئن برای ایکس باکس در استان تهران سراغ داره لطفا با پی ام یا همینجا بهم اطلاع بده. مرسی
53.gif

مشکل از ریل درایور دستگاتونه . از بس با دکمه روی خود کنسول باز و بسته کردید اینطور شده . کثیفی و گرد و غبار زیاد هم میتونه عامل دیگه کند شدن رگلاتورها و چرخ دنده های درایورتون باشه . بهتره اول بازش کنید وتمیزش کنید . اگر مشکل حل نشد ببرید پیش تعمیرکار.

سلام از من موقعی که ایکسباکسم رو خریدم یه مشکلی تو تصاویر دارم . تو تصاویر روشن رگه های سفیدی به شکل x های ریز کل تصاویر رو میگیرن . مشکل از مانیتورم فک نکنم باشه چون کامپیوترم رو هم وصل کردم و این مشکلو نداره
ایراد از کابل نیست چون کابلو عوض کردم . ایراد از پورت hdmi مانیتورم نیست چون جاهاشو عوض کردم دو تا جاداره. تو رو خدا کمک کنید
مانیتورم lg w2286L ایکس باکس اسلیم. کابل هم hdmi. تو عکس هم همه جاش هست ولی جای روشن تر و دورش خط کشیدم
85325617538871466697.jpg

مشکل به هیچ عنوان از ایکس باکس نمیتونه باشه . مشکل ازمانیتور شماست که با رنگ های خاصی مشکل داره . در صورتی که گارانتی داره ، با گارانتی تماس بگیر .

اقا روش اهنگ یعنی همراه با بازی 97% روی هارد یه اهنگ هم اجرا کنم بازی بیرون نمیپره؟ میشه یه توضیح بدی؟

میپره ! فقط مدت زمان موندن تو بازی رو بیشتر میکنه .

بچه ها من میخوام بازی رو رو هارد دستگاه نصب کنم ولی بعد از 52 درصد نصب نمیشه کسی تونسته رو هارد نصب کنه؟

مشکل 97% بودن دیسک شماست . برنر مکس بگیرید .

کنسول من بعد از آخرین آپدیت رسمی کند شده.مشکل چیه؟

کش هارد و از منوی ستینگ و قسمت حافظه پاک کنید .

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
داداش ناراحت نشی قصد توهین ندارم ولی این از اون سوالا بودا :-o فقط یادت باشه فلشی که میخوای به جای هرد دستگاه استفاذه کنی سرعت انتقال مناسب رو داشته باشه ( فکر کنم USB مورد نظر بایستی USB 2.0 باشد و از حداقل سرعت 15mb/s بهره ببرد. )
از کدوم سوالا؟! منظورم فلش مموری نبود مموری کارد مخصوص خود 360 رو گفتم که الان فهمیدم از فلش مموری هم میشه استفاده کرد

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
سلام دوستان عرض ادب.
بنده یه ایکس باکس ارکید جاسپردارم دستگاه تا چند هفته پیش کار میکرد ولی بعد یه مدت قاطی کرد و بعد چند دقیقه خود به خود خاموش میشد و هر چی دکمه پاور رو میزدم اتفاقی نمی افتاد و حالا وضعش بد شده وقتی میزنم برق هر کاری میکنم روشن نمیشه گاهی وقتا با چند ضربه به بغلاش روشن میشه که اونم میبینی بعد دو سه دقیقه خاموش میشه و یا پاور با سرعت زیاد شروع میشه به کار کردن بدون هیچ تصویری اگرم شانس بیارم کار میکنه به چند نفر نشون دادم سر در نیاوردن حالا موندم چی کنم لطفا کمک کنین

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام دوستان عرض ادب.
بنده یه ایکس باکس ارکید جاسپردارم دستگاه تا چند هفته پیش کار میکرد ولی بعد یه مدت قاطی کرد و بعد چند دقیقه خود به خود خاموش میشد و هر چی دکمه پاور رو میزدم اتفاقی نمی افتاد و حالا وضعش بد شده وقتی میزنم برق هر کاری میکنم روشن نمیشه گاهی وقتا با چند ضربه به بغلاش روشن میشه که اونم میبینی بعد دو سه دقیقه خاموش میشه و یا پاور با سرعت زیاد شروع میشه به کار کردن بدون هیچ تصویری اگرم شانس بیارم کار میکنه به چند نفر نشون دادم سر در نیاوردن حالا موندم چی کنم لطفا کمک کنین

وقتی خاموش میشه چراغ آداپتور چه رنگی میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر