سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

asdl

کاربر سایت
Apr 6, 2013
4
نام
Ali
اولا میگم صفحه بازی دیگر حرکت نمی کند ولی DVD خیلی آهسته می چرخد حتی دسته هم کار نمی کند که باید با خود کنسول خاموش روشن کنم!8-|
ثانیا سرویس بردن یعنی چه؟؟؟/:)

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
سلام من به مشکل برخوردم
ایکس باکسم داشبورد اپدیت 1301 ... رو داشت و بازیهای کپی رو اجرا میکرد
دیروز بازی metro last light رو گرفتم اومدم اجرا کنم گفت اپدیت میخواد منم از سایت xbox گرفتم
اپدیت زدم با فلش ریستارت شد و دیگه بازیها رو انریدیبل میده همه بازیها رو
فک کنم کپی خورش پریده
درایوم هیتاچی و بنم شده بودم از لایو میدونم
حالا باید چی کار کنم؟

Sent from my LT28h using Tapatalk 2

ghasem200

کاربر سایت
Sep 6, 2009
84
دروود..من قبلا یه اشتباهی کردم موقع ریختن فریمور روی کنسوله فتم پوشش هیت سینک رو برداشتم و تک چراغ قرمز داد... ولی الان دستگاه کار میکنه فقط افت فریم و دیر لود شدن ابجکتها رو داره...کسی راهی بلده واسه تعمیر؟بجز تعمیرگاه؟؟؟ ...کنسولم جاسپره

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
دروود..من قبلا یه اشتباهی کردم موقع ریختن فریمور روی کنسوله فتم پوشش هیت سینک رو برداشتم و تک چراغ قرمز داد... ولی الان دستگاه کار میکنه فقط افت فریم و دیر لود شدن ابجکتها رو داره...کسی راهی بلده واسه تعمیر؟بجز تعمیرگاه؟؟؟ ...کنسولم جاسپره

به نظرم مشکل از گرما ست.
یکم خمیر سلیکون مرغوب و اون پوشش رو هم برای انتقال بهتر گرما به بیرون بزارید سرجاش.

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

هیت سینک کدوم قسمت رو برداشتی؟ اگر از روی CPU و یا GPU برداشتی باید چیپ رو قشنگ با الکل تمیز کنی و بعدش روش خمیر گرمایی بزنی و ببندیش. بعدش درست میشه.

ghasem200

کاربر سایت
Sep 6, 2009
84
هیت سینک کدوم قسمت رو برداشتی؟ اگر از روی CPU و یا GPU برداشتی باید چیپ رو قشنگ با الکل تمیز کنی و بعدش روش خمیر گرمایی بزنی و ببندیش. بعدش درست میشه.

هیت سینک رو برنداشتم پوشش پلاستیکی هیت سینک رو برداشتم که بعد از مدتی 360 خیلی داغ کرد و تک چراغ قرمز داد.

من توی همین فروم خوندم اگه این پوشش رو به مدت زیدی برداریم برای cpu و gpu صدمه میزنه از این میترسم.

آخرین ویرایش:

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
این پوشش رو همون موقع گذاشتم سرجاش

پس شما یک بار کل سیستم cooling رو چک کن و همه اجزا، مخصوصا فن ها رو تمیز کن.

اگه فرقی نکرد، همون طور که استاد hoom گفتن برای تعویض خمیر سلیکون اقدام کنید انشاالله مشکلتون حل میشه.

آخرین ویرایش:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
یکی نیست جواب مارو بده.......................

شما نیاز هست که به تعمیرگاه مراجعه کنید.
اگر دسترسی به یک آداپتور دیگر دارید حتما تست کنید ببینید باز اینطور میشود یا خیر.
به احتمال زیاد مدار مینبرد دچار اتصالی شده. و نیاز به یک تعمیر کار وارد به قطعات الکتورنیکی میباشد.
خازن ها در مرحله اول . سپس قطعات mofset باید چک بشن و در صورت لزوم تعویض بشن

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
برای چی برای بازی های جدید title update منتشر میشه.

مگه کاربرد دیگه ای هم جز اجرای بازی های lt2 رو کنسول آپدیت شده به lt3 داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر