سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
تو محله ما لنز رو میده 145 تومن :(

گدا هستن دیگه !! :|
دوست عزیز این قیمتا چیه به شما دادن لنز تهش بترکه 40 تومنه نه 140 .

عزیز جان لنز توی خارج هست 12 دلار چطور با شما 145 تومن حساب میکنه؟:|)x
احتمالا میخواد کل درابو رو بهت غالب کنه

---------- نوشته در 01:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:57 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من سر درایو رو باز گذاشتم(قاب بالاییش رو برداشتم) و وقتی بازی رو میزارم توش و بازی میره تو دستگاه وقتی شروع به چرخیدن میکنه دیسک از صفحه اصلیش پرت میشه بیرون:|
فکر نکنم مشکل از لنزش باشه. خواهش میکنم اگه کسی میدونه کمک کنه فعلا شب خوش

خوب رفیق میشه بگین برا چی دست به همچین کاری زدین در درایوو باز گذاشتین خوب درو ببندین تا به همچین مشکلی نخورین خوب .

دوستان من شنیدم که reballing اومده و چند قطعه رو عوض میکنند و برای همیشه xbox 3 چراغ درست میشه اگه مثلا هزینش 200 تومن هم باشه که میارزه تا اینکه بری که کنسول نو به قیمت 900 000 تومن بخری.راستی بچه ها 720 کی میاد ایا به نظر شما صبر نکنیم تا 720 بیاد و اونو بخریم.راستی من تو فیسبوک به بیل گیتس گفتم که تا اخر عمرم نمیبخشمت چون xbox ای که خریدم 3 چراغ شده یا پولشو پس بده یا یه کنسوله نو بفرس برام به نظرتون این کارو میکنه؟
دوست عزیز خوب 3 چراغه شدن گریبان گیر اکثر ارکید دارا بوده مختص شما فقط نبوده . بعدش 720 معلوم نیست اسمش 720 و بخانم اگه اگه رونمایی کنن تو e3 اعلام میکنن و بعد e3 کلی باز طول میکشه به تولید انبوه برسه .

سلام !
این مین های Corena در درایو یا کپی خور شدن ، فرقی با سایر مدلها داره ؟! این مدل مین جدید تر هست ؟

سلام سعید جان اینیکه گفتین چی هستن من تا الان این اسمو ندیدم میشه بگین از کجا اوردینش . اگه لینکی چیزی دارین برام پ.خ کنین تا چک کنم چیزی دستگیرم شد به شمام کمک کنم .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
بالاخره مشکلم رو حل کردم:d.اول از همه یکم اون ریل هایی رو که لیزر روش حرکت میکنه رو روغن مالی کنید بعد لیزر رو با آرامی تا جای ممکن بکشید عقب.به احتمال خیلی زیاد این موضوع مشکل تون رو حل میکنه اگه نشد احتمالا یا خود لیزر یا اون موتور حرکت دهنده مشکل دارن که اونم باید با حداکثر 30-40 تومن خرج کردن حل شه.

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام دوستان يه ايكس باكس اسليم 250 أك خريدم تو اجرايه بازيها مشكل داره ! يه بار بازي رو اجرا ميكنه بعد از 2 دقيقه مياد بيرون! يه بار اصلا اجرا نميكنه يا play dvd ميده بعضي موقع ها حتي درايو open نميكنه مشكل از درايو هست؟

Armin1991

کاربر سایت
Jul 4, 2011
6
سلام
دوستان من کنسول ایکس باکسم رو به لایو وصل کردم و خیلی راحت همه چی کار میکنه مثلا میتونم تریلر ها رو ببینم یا نرم افزار دانلود کنم خلاصه مشکلی نیست تا اینکه رفتم با ۵۰۰ پوینتی که دارم یه اواتار دانلود کنم که موقع دانلودش این ارور رو میده : 80153410
بعد رفتم تو سایت xbox.com/errorhelp تا ببینم معنیش چیه که دیدم ظاهرا مربوط میشه بن شدن دستگاه ! در حالی که من به لایو وصل میشم حالا میخواستم ببینم کسی میدونه مشکل چیه ؟‌ باید چکار کنم ؟

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان يه ايكس باكس اسليم 250 أك خريدم تو اجرايه بازيها مشكل داره ! يه بار بازي رو اجرا ميكنه بعد از 2 دقيقه مياد بيرون! يه بار اصلا اجرا نميكنه يا play dvd ميده بعضي موقع ها حتي درايو open نميكنه مشكل از درايو هست؟

شما رفتین بازی بخرین بگین بازی برنرمکس میخایین تا دیگه به همچین مشکلاتی برخورد نکنین موفق باشین .

vpnvip

کاربر سایت
Jun 27, 2011
13
سلام
مشکل من یک مقدار عجیبه
ارکید جسپر

مشکل اول : فریز شدن هست که وقتی زیاد بازی میکنم تصویر گیر میکنه و فقط باید دیوی دی رو در بیارم (راه حلش چیه؟؟)

مشکل دوم : من قاب ایکس باکسم رو رنگ کردم و فوق العاده شده ، از روزی که رنگش تموم شد و بستمش ، بعضی وقتها خودش روشن میشه :-o (چرااا؟؟)

مشکل سوم : باز هم بعد از اینکه کنسول رو بعد از رنکاری بستمش ، یهو وسط بازی دی وی دی رو میده بیرون و میرو تو داشبورد(ت) چرااا؟؟

با نهایت تشکر

آخرین ویرایش:

...KinG...

کاربر سایت
Jul 12, 2011
70
نام
رضا
سلام
یه مشکلی‌ برام به وجود اومده
من داشتم FIFA 13 بازی می‌کردم که یهو وسط بازی گفت دیسک کثیفه و باید تمیز بشه
۲ یا ۳ تا بازی دیگه هم امتحان کردم همینجوری بود
اخیرا هم صداش خیلی‌ زیاد شده بود موقع اجرای بازی
مشکل از لنزه???
آیا حتما باید تعویض بشه???
هزینه تعمیرش چقدره???

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
یعنی باورم نمیشه هنوزم xbox360 مشکل داره!!! یا اینکه فکر کنم چون از بازیهای کپی استفاده میشه اینطوریه.
در حال حاظر بهترین نوع xbox چیه توی بازار که 3 چراغ نشه و ارورای لعنتیه دیگه رو نده؟ قیمت ؟

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام
مشکل از لنزه???
هزینه تعمیرش چقدره???

بعضی مواقع با تنظیم میشه لنز رو درست کرد اگه با تنظیم حل نشد باید لنز رو عوض کنید هزینه اش فک کنم 40 یا 50 تومن بشه

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
سلام
مشکل از لنزه???
هزینه تعمیرش چقدره???

میتونه یا از دیسکت باشه یا از درایورت. اما یه کاری کن دیسکهای t-gate بگیر و برنر مکس بعد ببین چه جوریه.اگه بازن اونجوری بود فکر کنم از درایورته.و به احتمال زیاد از لنز که با تنظیم لنز یه مدتی درست میشه اما بعد از چند وقت دیگه عمرش تموم میشه. و باید یه درایو جدید بخری. منم این مشکل رو داشتم و دلیلشم استفاده از هر دیسکه اشغالیه که توی بازار بود. این خیلی مهمه
خودتم میتونی تنظیمش کنی دوتا پیچ پشتش داره باید سرعتشو ببری بالا اما نه خیلی.
اما اگه بدی ادم وارد برات انجام بده بهتره هزینشم فکر نکنم از 40 تومن بالا تر باشه چون کار خاصی نیست

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام
مشکل من یک مقدار عجیبه
ارکید جسپر

مشکل اول : فریز شدن هست که وقتی زیاد بازی میکنم تصویر گیر میکنه و فقط باید دیوی دی رو در بیارم (راه حلش چیه؟؟)

مشکل دوم : من قاب ایکس باکسم رو رنگ کردم و فوق العاده شده ، از روزی که رنگش تموم شد و بستمش ، بعضی وقتها خودش روشن میشه :-o (چرااا؟؟)

مشکل سوم : باز هم بعد از اینکه کنسول رو بعد از رنکاری بستمش ، یهو وسط بازی دی وی دی رو میده بیرون و میرو تو داشبورد(ت) چرااا؟؟

با نهایت تشکر

بعضی مواقع هنگ به خاطر گردوخاک روی برد کنسول هست

درضمن شما چجوری رنگش کردی اگه قسمت هایی که هوا خارج میشه رو رنگ کردید و گرفته شده بهتره قاب رو عوض کنید تا تهویه بهتر انجام بشه

vpnvip

کاربر سایت
Jun 27, 2011
13
بعضی مواقع هنگ به خاطر گردوخاک روی برد کنسول هست

درضمن شما چجوری رنگش کردی اگه قسمت هایی که هوا خارج میشه رو رنگ کردید و گرفته شده بهتره قاب رو عوض کنید تا تهویه بهتر انجام بشه

بردش تمیز بود
قابش مثل اولشه

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
من وقتی بازی farcry 3 رو تو دستگاه میذارم تا سر press start میره اما بعدش یه صدای تک میده و ریست میشه دستگاه
مشکلش چیه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر