سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام دوستان من یه سوالی ازتون دارم.

دوستان من یه مانیتور سامسونگ مدل SYNC MASTER 2233 NW PLUS دارم من می خوام xbox360 رو بهش وصل کنم میشه بگین من باید چه چیزایی تهیه کنم و چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا جواب بدین دوستان من 3-4 روز این مطلبو نوشتم هیچ کی جواب درست و حسابی نمیده.

اینم عکسهای مانیتورم.

من این مطلب رو توی چند تا تاپیک داگه هم نوشتم ولی جواب ندادن گفتم این تاپیک شلوغه شاید کسی جواب بده.

images
اگه مانیتورت اچ دیا م ای داره یه کابل اچ دی دستتو میبوسه.به علاوه یه کابل برای گرفتن صدا از مانیتور به اسپیکر.
اگه مانیتور اچ دی ام ای نداره اما DVI داره یه کابل dvi to hdmi بخر به علاوه یه مبدل صدا برای گرفتن صدا از کنسول.
اگرم فقط vga داره یه کابل وی جی ای بخر.

---------- نوشته در 09:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:43 PM ارسال شده بود ----------

با سلام من ایکس باکسمو دادم به نکست جن تا درست کنه اما الان یک هفته زنگ میزنم جواب نمیدن کسی میدونه چرا؟ایا تعطیله؟

مشکل کنسولت چی بوده؟؟؟

rogersniper

کاربر سایت
Sep 15, 2011
15
سلام دوستان . من بازی alan awake و fruit ninja رو ریختم تو فلش . وقتی میزنم xbox مینویسه file Corrupted . داستان چیه ؟؟ چه کار کنم ؟ لطفا کمکم کنید !!
(در ضمن به لایو هم وصلم )

AMIR_XBOX360

کاربر سایت
Aug 23, 2012
31
اگه مانیتورت اچ دیا م ای داره یه کابل اچ دی دستتو میبوسه.به علاوه یه کابل برای گرفتن صدا از مانیتور به اسپیکر.
اگه مانیتور اچ دی ام ای نداره اما DVI داره یه کابل dvi to hdmi بخر به علاوه یه مبدل صدا برای گرفتن صدا از کنسول.
اگرم فقط vga داره یه کابل وی جی ای بخر.

---------- نوشته در 09:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:43 PM ارسال شده بود ------

قربونت بشم داداش خب شد یکی جوابمو داد اما فقط یه سوال میمونه

من مانیتورم VGA میخوره برای صدای مانیتور چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
مشکلش 3 چراغ و هنگ کردن وسط بازی

---------- نوشته در 10:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:09 PM ارسال شده بود ----------

مشکل کنسولت چی بوده؟؟؟[/QUOTE]

مشکلش 3 چراغ و هنگ کردن وسط بازی

djerfan76

کاربر سایت
Aug 26, 2012
2
سلام من وقتی سی دی pes2012را قرار دادم گزینه ابدیت اومد و من قبول کردم ولی ابدیت ناقص انجام شد با ید چی کار کنم

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

یکی جوا بمنو بده دیگهههه

---------- نوشته در 11:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:09 PM ارسال شده بود ----------

جواب منو بده

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
سلام من وقتی سی دی pes2012را قرار دادم گزینه ابدیت اومد و من قبول کردم ولی ابدیت ناقص انجام شد با ید چی کار کنم

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

یکی جوا بمنو بده دیگهههه

---------- نوشته در 11:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:09 PM ارسال شده بود ----------

جواب منو بده

باید بدی xbox رو lt3 کنی

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
داخل پروفایلم یه مشکلی پیش اومده ، رفتم یکی دیگه ساختم حالا میخام هرچی سیو بازی ، اچیومنت انتقال بدم به این پروفایله . حالا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

:arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu:

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
it3کردن یعنی چی

---------- نوشته در 12:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 PM ارسال شده بود ----------

جواب منو بدید
یعنی اینکه نمیخواد واسه یک بازی که تو ایرانه 2000 بری 100000 تومن پول بدی ! :| خوب این چه سوالی که میپرسی بک ذره برو تو سایت بچرخ پیدا میکنی همه چیزو میفهمی!

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
it3کردن یعنی چی

---------- نوشته در 12:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 PM ارسال شده بود ----------

جواب منو بدید

یه فریمور هست

---------- نوشته در 11:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:31 AM ارسال شده بود ----------

داخل پروفایلم یه مشکلی پیش اومده ، رفتم یکی دیگه ساختم حالا میخام هرچی سیو بازی ، اچیومنت انتقال بدم به این پروفایله . حالا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

:arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu:

جواب ما هم بدین
ما که نیستیم میبینیم 10 نفر این تاپیک را مشاهده میکنند تا سوال میپرسیم تا فرداش پشه پر نمیزنه

---------- نوشته در 12:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:33 AM ارسال شده بود ----------

سلام. ببخشید از کجا باید بدونم که ایکس باکس م فلگ و بن شده یا نشده ؟

راستی ایکس باکس اسلیم وای فا داره یا نه ؟

سلام
به این لینک بروhttp://forum.bazicenter.com/thread38022/
اسیم بله وای فای داره:)

Bianconeri1

کاربر سایت
Aug 25, 2012
44
نام
شهرام
دوستان جديدا هيچ كدوم از بازي هام اجرا نميشنالبته به جز saints row و دانته كه خيلي راحت اجرا ميشه
فيفا رو هم به سختي اجرا ميكرديعني هي بايد دي وي دي رام رو بازو بسته ميكردم تا شايد يه بار اجرا بشه
من فكر كنم مشكل از لنز باشه يعني لنز ضعيف شده
ولي آخه چرا اون دو تا بازي كه گفتم خيلي راحت اجرا ميشن؟؟؟!!!

al1ren

کاربر سایت
Apr 14, 2009
201
سلام دوستان
من تازه ایکس باکس اسلیم خریدم و روش lt3 نصبه
توی بازی gears of war 3 هی گیر میکنه.بعضی وقتا میشه زد بیرون بعضی وقتا فقط میشه خاموشش کرد.زنگ زدم ازونجایی که خریدم بپرسم چجوری بریزم رو هارد گفت چون lt3 هست نمیشه.میشه راهنمایی کنید چیکار کنم
پیشاپیش ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر