سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
ما باقالی بودیم کسی جوابمون رو نداد.....
یا کسی نمی دونه مشکل من چیه ؟
نه مشکلی نیست مال من هم همین جوریه.و این نشیان دهنده افت درصد باتری هست.

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 PM ارسال شده بود ----------

یعنی میشه همزمان هم HDMI زد هم .component

نشد امتحان کردم:-s
صدا نداد یا نتونستی باهم وصل کنی؟

---------- نوشته در 08:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:58 PM ارسال شده بود ----------

من رفته بودم 360 بخرم فروشنده گفت جی تگ خوب نیست انگار که یه چیزی رو به یه چیز دیگه تحمیل کنی راست میگفت؟
دوستان میتونن یه توضیح مختصر و خوب از جی تگ بدن؟

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نه مشکلی نیست مال من هم همین جوریه.و این نشیان دهنده افت درصد باتری هست.

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 PM ارسال شده بود ----------

صدا نداد یا نتونستی باهم وصل کنی؟

---------- نوشته در 08:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:58 PM ارسال شده بود ----------

من رفته بودم 360 بخرم فروشنده گفت جی تگ خوب نیست انگار که یه چیزی رو به یه چیز دیگه تحمیل کنی راست میگفت؟
دوستان میتونن یه توضیح مختصر و خوب از جی تگ بدن؟

تو خودت فکر کن این حرف اصلا معنی داره شما تنها کاری که میکنی این هستش که یه برد به کنسولت اضافه میکنی تا کدهای ساین نشده رو اجرا کنه همین

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
دوستان من دیشب در حین بازی black ops دستگاه ارور the disk is unreadable داد و دیگه هیچ بازیو نمیخونه و فقط میزنه open tray.قبلا هم اینجوری شده بود اما خود به خود حل شد اما الان دیگه درست نمیشه...اگه راهنمایی کنید چجوری حلش کنم ممنون میشم
دستگاه هم اسلیم هستش

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
باره سومه دارم نقل قول می کنم از صفحه های قبل...:|
کسی جوابی نداره:(

به احتمال زیاد پروفایلت corrupted شده فک کنم یه تاپیک در این مورد بود اگه پیدا کردم بهت خبر میدم

---------- نوشته در 09:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من دیشب در حین بازی black ops دستگاه ارور the disk is unreadable داد و دیگه هیچ بازیو نمیخونه و فقط میزنه open tray.قبلا هم اینجوری شده بود اما خود به خود حل شد اما الان دیگه درست نمیشه...اگه راهنمایی کنید چجوری حلش کنم ممنون میشم
دستگاه هم اسلیم هستش
شما دستگاه رو پیش یک تعمیر کار ببرید به احتمال زیاد باید لنزت تنظیم بشه

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
مشکل جدی هست؟چی کار کنم حالا؟

مشکل جدی که نیست شما این آموزش رو بخون ببین کمکت میکنه
http://forum.bazicenter.com/thread29686/

---------- نوشته در 01:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:50 AM ارسال شده بود ----------

ما گلابی هستیم کسه جواب نمیده نه تو این جا نه تو بخش جیتگ.

چرا شما سریع جوش میاری یه سر به اینجا بزن
http://forum.bazicenter.com/thread45241/

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
با سلام.
1.دوستان ورژن داشبوردو کجا نوشته؟
2.با جیتگ کردن بردی به دستگا اضافه میشه یا کم میشه یا هیچ کدوم؟

تو قسمت تنظیمات دستگاه
و System info
با 2.0 شروع میشه
با RGH کردن که دیگه به جی تگ معروف شده برد CPLD و یا همون گلیچ به دستگاه اضافه میشه .
اندازش حدود 4*5 سانت هستش .

shahzade tarik

کاربر سایت
Feb 23, 2011
137
دوستان من اسلیم دارم 4 گیگ ال تی 3 با اخرین اپدیت بازی مکس پین
الان دو سه روزه که هیچ بازی رو نمیخونه حتی برنر مکس اگه میشه بگید مشکل چیه
همش ارور unreadable یا status code میده فیفا 12 رو هم که کلا اجرا نمیکنه ینی هیشکدوم از اون ارورا رو هم نمیده

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
مشکل جدی که نیست شما این آموزش رو بخون ببین کمکت میکنه
http://forum.bazicenter.com/thread29686/

---------- نوشته در 01:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:50 AM ارسال شده بود ----------

چرا شما سریع جوش میاری یه سر به اینجا بزن
http://forum.bazicenter.com/thread45241/
با تشکر

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:58 PM ارسال شده بود ----------

سلام من بازی کال او جونز رو شستم نصف برچسب روش کنده شد از این به بعد هر وقت این بازی رو میزارم تو دستگاه کنسول مثل ابمیوه گیری صدا میده ممکنه چون برچسب کنده شده(نصفش)دیست استیبل نباشه و بلرزه و صدا بده؟

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
سلام من بازی کال او جونز رو شستم نصف برچسب روش کنده شد از این به بعد هر وقت این بازی رو میزارم تو دستگاه کنسول مثل ابمیوه گیری صدا میده ممکنه چون برچسب کنده شده(نصفش)دیست استیبل نباشه و بلرزه و صدا بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر