سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
خوب پی اس 3 قضیش فرق داره پی اس 3 رو اگه از سقف هم اویزون کنی بازم مشکلی نداره و راحت دیسک رو میخونه:cheesygri ولی خوب 360 باید باهاش مراعات کرد و به کنسول فشار نیاورد به خاطر همین اگه افقی بزارن بهتره.

چون منم ديده بودم که عمودی هم گزاشتن واسم سؤال شده بود.
الان شکی که داشتم برطرف شد.
ممنون بخاطر توضيح کاملتون.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
همه ي كره اي ها درايوشون سامسونگ نيست من دستگاهم كره اي ولي درايوش هيتاچيه !
اصلا هیچ کودوم از 360 کره ای نیست اون سیستم ویدئو گیم هست که کره ای
خوده کنسول و هدست چینی و Game Pad هم چینی
اما هارد دیسک مشترک ساخت : چین و کره و سنگاپور و تایلند
اینجور که رو جعبش نوشته

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
اصلا هیچ کودوم از 360 کره ای نیست اون سیستم ویدئو گیم هست که کره ای
خوده کنسول و هدست چینی و Game Pad هم چینی
اما هارد دیسک مشترک ساخت : چین و کره و سنگاپور و تایلند
اینجور که رو جعبش نوشته
شما منظور من رو خوب متوجه نشدي .
من منظورم اين 360 هايي بود كه ويدئو گيمشون كره اي هستش.
اين رو ديگه بابا بزرگ من هم ميدونه كه كنسول ساخت چينه !! :laughing:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,807
راست میگه حالا این 2007 سامسونگ هم مثل 2006 سامسونگ هست؟یعنی خوبه؟
من نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر زور میزدن که بگن 2007 سامسونگ نداره ولی معلوم نیست اینا از کجا در اومده آخه من جلوی مغازه داره رو حساب حرف همین آقایون کلی قپی اومدم که این هیتاچی هست هی اون بدبخت میگفت سامسونگه

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
با سلام خدمت برو بچ با معرفت بازي سنتر. ديروز رفتم يه دستگاه ديگه خريدم :cheesygri اونم كر چون هارد ودسته بيسيم دارم لاشه دستگاه قبلم رو هم كماكان دارم اينبار يه كاري كردم عمرا داغ نكنه وقط كنم يه عكس ميزارم حال كنيد

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
salam baro bach agha ma be ye moshkele jadid barkhordim vaghti mkham dvd bezaram to dastgah daresh baz nemishe chand bar bayad bezanam ke ta hal kone daresho baz kone moshkel az kojashe aya shoma be in moshkel bar khordid hala bayad chekarkonam? haaaaaaa

kinggame20

کاربر سایت
Jun 11, 2007
136
با سلام خدمت برو بچ با معرفت بازي سنتر. ديروز رفتم يه دستگاه ديگه خريدم :cheesygri اونم كر چون هارد ودسته بيسيم دارم لاشه دستگاه قبلم رو هم كماكان دارم اينبار يه كاري كردم عمرا داغ نكنه وقط كنم يه عكس ميزارم حال كنيد
عکست کجاست؟؟؟؟

hadihama1360

کاربر سایت
Dec 2, 2006
24
با سلام دوستان من یک مشکل با ایکس باکس 360 خودم دارم و اون اینه که وقتی اون رو میخواهم برای بار اول روشن کنم و دکمه ایجکت را میزنم درایور اون گیر میکنه و بیرون نمیاد حتما باید وقتی دکمه رو میزنم به دست یه به لبه درایور بزنم و یک فشار کوچیک به اون بدم تا بیرون بیاد درایور من هم توشیبا-سامسونگ است و کنسولم هم uc پرمیوم است به نظر شما این مشکل حل شدنی است ؟ در ضمن وقتی بازی در درایور باشد اصلا گیر نمیکند فقط وقتی که بازی توش نیست گیر میکند

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
با سلام دوستان من یک مشکل با ایکس باکس 360 خودم دارم و اون اینه که وقتی اون رو میخواهم برای بار اول روشن کنم و دکمه ایجکت را میزنم درایور اون گیر میکنه و بیرون نمیاد حتما باید وقتی دکمه رو میزنم به دست یه به لبه درایور بزنم و یک فشار کوچیک به اون بدم تا بیرون بیاد درایور من هم توشیبا-سامسونگ است و کنسولم هم uc پرمیوم است به نظر شما این مشکل حل شدنی است ؟ در ضمن وقتی بازی در درایور باشد اصلا گیر نمیکند فقط وقتی که بازی توش نیست گیر میکند
این مشکل برای PS2 منم هست شما همیشه یه DVD ت ودرایو نگه دار مطمئن باش بعد از مرور زمان درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر