سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
سلام بچه ها من ایکس باکسم دیروز سه چراغ قرمز هست داد دستگام هم جاسپر برق آداپتورش قطع شد بعد دوباره وصل شد یعنی قطع و وصل شد آداپتورش بعد وصلش کردم دوباره مشکلی نداشت حالا میخوام یک راهنمایی خوب هم بهم بکنید در ضمن چراغ وسطش سبز مونده بود.l-)

اگه موقع قطع شدن برق آداپتور بلافاصله 3 چراغ داده مشکلی نیست .
بدلیل نوسانات برق و برای جلوگیری از آسیب بوده
بیشتر جهت هشدار داشته .
همین
نگران نباش

سلام به همه
360 من 250 گیگ هست و الان هارد رو نمیشناسه unformatet مینویسه :( فرمت هم کردم ولی باز همونه چیکار کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

یه خوده بیشتر توضیح میدی؟
دستگاه 250 گیگ کارخونه ایه
یا خودت هارد خریدی؟
در ضمن
هاردتو از جاش خارج نکردی؟
ضربه به هارد و یا کنسول نخورده ؟

سلام دوستان من یک xbox arcad دارام دیروز خواستم از lt 2 به lt3 updat کنم در مرحله ی رایت سیتمم هنگ کرد الانم فقط چراغه سبز چشمک میزنه درایوم بازو بسته نمیشه جانگلم درایو پیدا نمیکن لطفن کمک کنید

http://forum.bazicenter.com/thread14734/page43/#post1963268
برای یکی از دوستان نوشتم
شما هم دقیقا همین راهو برو

arash3210

کاربر سایت
Apr 27, 2012
3
دستگاه من lt2 بود وهمه بازی هارو اجرا میکرد ولی فکر کنم از یه سی دی بازی آپدیت شد و الان برای بازی کینکتی این پیغامو میده
N_aggressive%20%2840%29.gif

راه حل چیست ؟
d: 2.0.14719.0 k: 2.0.14719.0
http://up98.org/upload/server1/02/f/9s8raji5fle67f94gmev.jpg

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

کنسول رو LT3 کردم و GoW3 رو گرفتم ولی بازی رو خیلی بد میخونه و همش جیر جیر میکنه دیسک. تو قسمت Previously on gears هم که یه تیکه انمیشن هستش هم کلا گیر میکنه. بازی رو روی هارد ریختم ولی باز از دیسک داشت میخوند و بعد از چند لحظه ارور failed to ahturoized disc رو داد. دیسک رو بد رایت کرده یا مشکل از جای دیگس؟ بازی رو از جای خیلی مطمئنی گرفتم.

کنسولم Falcon هستش و درایوش BenQ.

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
سلام

کنسول رو LT3 کردم و GoW3 رو گرفتم ولی بازی رو خیلی بد میخونه و همش جیر جیر میکنه دیسک. تو قسمت Previously on gears هم که یه تیکه انمیشن هستش هم کلا گیر میکنه. بازی رو روی هارد ریختم ولی باز از دیسک داشت میخوند و بعد از چند لحظه ارور failed to ahturoized disc رو داد. دیسک رو بد رایت کرده یا مشکل از جای دیگس؟ بازی رو از جای خیلی مطمئنی گرفتم.

کنسولم Falcon هستش و درایوش BenQ.

ببین عزیزم صدای درایو که ناشی از حرکت لنز روی دیسک هستش
تو کنسول هل فت طبیعیه
این صدا در دیسک های نسل 3 مایکرو سافت متعاقبا بیشتره . چون اطلاعات بیشتری باید خونده شه .
از اونجایی که تقریبا تمام حجم یک دیسک توسط اطلاعات اشغال میشه
لذا باید زحمت بکشی و دیسک های Burner Max رو روی دیسک های مرغوب تهیه کنی .
خطایی که گرفتید بخاطر کامل نبودن رایت دیسکتون بوده . ( 97 % رایت شده ) .
در ضمن این وسط یه دستی هم به سر و روی لنزت بکش .
خیلی بهتر میشه .

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
پروفایل کنسول من پاک شده چه کار کنم الان؟
از طریق کنسول آنلاین یه کم که آپدیت میشه ارور میده

پاک شده یا اینکه آسیب دیده؟
خطایی که موقع ریکاوری میده چیه؟
شما ایمیل و رمز رو درست میزنید ؟

---------- نوشته در 11:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:17 AM ارسال شده بود ----------

دستگاه من lt2 بود وهمه بازی هارو اجرا میکرد ولی فکر کنم از یه سی دی بازی آپدیت شد و الان برای بازی کینکتی این پیغامو میده
N_aggressive%20%2840%29.gif

راه حل چیست ؟
d: 2.0.14719.0 k: 2.0.14719.0
http://up98.org/upload/server1/02/f/9s8raji5fle67f94gmev.jpg

الان اگه رو 14719 هستی
Lt3.0 کن
بعد هم کینکت رو روی دستگاه نصب کن .

milady2006

کاربر سایت
Jun 1, 2010
4
اینجا گیر میکنه جلو نمیره دیگه
downloading your game info

و این کد ارور رو میده
8007274d

بله اطلاعات رو درست وارد میکنم

من پروفایم رو به فلش منتقل کردم فکر میکردم کپی میشه در صورتی که انتقال پیدا کرده بود و فلش من هم فرمت شد دیگه این مشکل برام پیش اومد
اکانت من طلایی هست

arash3210

کاربر سایت
Apr 27, 2012
3
الان اگه رو 14719 هستی
Lt3.0 کن
بعد هم کینکت رو روی دستگاه نصب کن .[/QUOTE]

اگه نخوام lt3 نصب کنم چی؟؟؟
بزم lt3 این بازی های که الان دارم اجرا میشه؟

milady2006

کاربر سایت
Jun 1, 2010
4
اینجا گیر میکنه جلو نمیره دیگه
downloading your game info

و این کد ارور رو میده
8007274d

بله اطلاعات رو درست وارد میکنم

من پروفایم رو به فلش منتقل کردم فکر میکردم کپی میشه در صورتی که انتقال پیدا کرده بود و فلش من هم فرمت شد دیگه این مشکل برام پیش اومد
اکانت من طلایی هست

الان چه کار کنم؟

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
آقا یه سوال.....من یه ۱ هفته پیش داشتم BO:Zombies میزدم که رفتم یه ۱۰ دیقه ناهار خوردم برگشتم و دیدم ۳ چراغ شده(چراغه Player 1 خاموش بود و بقیه قرمز)سریع خاموش کردم و نیم ساعت بعد روشن کردم دیدم کار می‌کنه....از اون موقع تا حالا مشکلی‌ نداشتم....نظر شما مشکلی‌ هست یا می‌شه از دوباره ۳ چراغ شدن پیشگیری کرد؟

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
نه دیگه:x

---------- نوشته در 12:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:46 AM ارسال شده بود ----------

آقا یه سوال.....من یه ۱ هفته پیش داشتم BO:Zombies میزدم که رفتم یه ۱۰ دیقه ناهار خوردم برگشتم و دیدم ۳ چراغ شده(چراغه Player 1 خاموش بود و بقیه قرمز)سریع خاموش کردم و نیم ساعت بعد روشن کردم دیدم کار می‌کنه....از اون موقع تا حالا مشکلی‌ نداشتم....نظر شما مشکلی‌ هست یا می‌شه از دوباره ۳ چراغ شدن پیشگیری کرد؟

احتما 3 چراغ شدن مجدد هستش اگه پیشگیری کنید بهتره;)

---------- نوشته در 12:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:47 AM ارسال شده بود ----------

الان اگه رو 14719 هستی
Lt3.0 کن
بعد هم کینکت رو روی دستگاه نصب کن .

اگه نخوام lt3 نصب کنم چی؟؟؟
بزم lt3 این بازی های که الان دارم اجرا میشه؟[/QUOTE]

باید lt3 رو نصب کنی چاره ای نیست

نه بعد از نصب lt3 اون بازی هات با lt3 دیگه اجرا نمیشن

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
درود
دوستان کنسول من LT3 هستش یعنی بازیهای LT2 رو اجرا نمیکنه ؟

دوست عزیز یسری بازی های قبلی که xgd3 بودن و رو lt2 بازی می کردینو فقط اجرا نمیکنه اونم با ایمیج برن یه ایمیج بگیر بعد با abg پچش کنین و بعد رایت کنین و بازی کنین موفق باشین . باز سوالی داشتین در خدمتم پ.خ کنین .

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام بچه ها یک مشکلی برام پیش امده از بچه هایی که اطلاع دارن میخوام کمکم کنند؟:
من اسلیم 4 گیگ دارم 5 ماهه خریدم البته نو
برای اولین بار بردم ال تی 3 برام ابدیت کنند
اما الان طرف میگه ابدیت که میکنه دستکاههمو همه چی اکیه ولی به محض اینکه یک روشن خاموش میکنه دچار مشکل میشه و بازی اجرا نمیکنه انگار یک جورایی مثلا ابدیتش بعد از خاموش روشن میپزه نمیدونم چکار کنم اصلا عقلانی نیست یک دستگاه نو. اینجوری باشه بچه ها کمکم کنید
این یارو که بردم پیشش ادم ناشی نیست و بارها بردم پیشش دستگاه الان میگه احتمالا مشکل ای سی برد پایینشه اما به نظر من این اصلا با عقل در نمیاد دستکاه نو اینطور باشه در ضمن قبلا بدون حتی کوچترین مشکل دستکاه کار میکرد
:((:((:((

آخرین ویرایش:

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
سلام چند وقتیه درایو گیر میکنه و بیرون نمیاد باید با هی بش ضربه بزنم تا اجکت کنه:d قابل حل شدن هست ؟ چقدر هزینش میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر