سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
اون شخصی که تعمیر میکرد بهم گفتش که key درایوت به خاطر آی سی پریده و من نمیتونم استخراجش کنم،کنسولتو دور بنداز
کی گفته همچین چیزی؟داده بودی خودش اپدیت کنه این کارو کرده؟ کی اصلا این طوری نمیپره. اصلا نمیپره. اگه نداشته باشیش و درایوتون رو پاک کرده باشین و لوک شده باشه به اصطلاح میگن کی پریده.

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
یه کنسول اسلیم هست . این سنسوری که توش هست و تشخیص میده که دستگاه افقی هست یا عمودی وقتی دستگاه رو عمودی میزارم این سنسور قاطی میکنه و هی 4 تاچراغی که دور دکمه پاور هست نشان دهنده اینه که کودوم دسته روشنه (دسته 1و2 ) هی اون چراغ عوض میشه . و در حالت عمودی هم وقتی یه دیسکی رو میخونه صدای بلندی از درایو میاد که این صدا با همان دیسک در حالت خوابیده وجود نداره . من خودم فکر میکنم وقتی دادم ال تی بزنن اینا شاید درایو رو محکم نبستن یا اون سنسور چش شده؟ همچین چیزی . نظر اساتید چیه ؟
من هم دقیقا مشکل این دوستمون (amin-ps360) رو دارم.البته مال من آرکید هست و چراغ هاش قاطی نمیکنه.فقط بعد از lt3 ریخت وقتی کنسول عمودی هست درایو حین خوندن سی دی صدای بدی میده ولی در حالت افقی همچین صدایی رو نمیده.دوستان لطفا راهنمایی کنن.
آقا لطفا یکی جواب منو هم بده.من با این وضعیت نیازی هست کنسولو ببرم تعمیرگاه یا نه؟

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
کی گفته همچین چیزی؟داده بودی خودش اپدیت کنه این کارو کرده؟ کی اصلا این طوری نمیپره. اصلا نمیپره. اگه نداشته باشیش و درایوتون رو پاک کرده باشین و لوک شده باشه به اصطلاح میگن کی پریده.
با سلام،الان این آقا به من میگه برد درایو دستگات سوخته و به یک dvd پلیر تبدیل شده و من نمیتونم key رو ازش استخراج کنم،تها راه برای تعمیرش j-tag و مبلغ 300000 تومن هم بابت j-tag باید بدی و بهش گفتم که درایوو عوض کن اما گفتش که اصلا راه نداره،لازم به ذکره که کرمانشاه هستم،یه دنیا ممنون میشم اگه کمکم کنید.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
چه حرفهایی آدم میشنوه.

لطفا یک کمی بیشتر توضیح بده که خودت این کار رو کردی یا دست خودش بوده و اینطوری شده.

درضمن برد بسوزه دستگاه اصلا کار نمیکنه، نه اینکه سوخته باشه و بشه باهاش DVD نگاه کرد. انگار که مکانیک به شما بگه ماشینت موتور سوزونده ولی فقط باهاش میتونی بری تا نونوایی. ;)

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
دستگاهو خودم دستش زدم،طرف میگه من نمیتونم از بردت key رو استخراج کنم چون دزایوت سوخته و دیگه نمیشه کی رو ازش بیرون کشید و حتی اگه یه درایو دیگه هم بندازم نمیشه چون کی درایو پریده

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
دستگاهو خودم دستش زدم،طرف میگه من نمیتونم از بردت key رو استخراج کنم چون دزایوت سوخته و دیگه نمیشه کی رو ازش بیرون کشید و حتی اگه یه درایو دیگه هم بندازم نمیشه چون کی درایو پریده
کاملا داره چرت میگه طرف! برد درایو که بسوزه یه راه دیگه هست که اونم گرفتن کی از مادربورد دستگاس.و هزینه کی در آوردن هم 60 تومن هست نه بیشتر!

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
یعنی تو چیکار کردی؟
محتویات درایوت رو استخراج نکردی طبق اموزش؟
دقیق بگو چی کارا کردی؟

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
من درایو رو طبق آموزش به کامپیوترم وصل کردم ولی نمیخوندش منم بستم سر جاش و دیگه هیچ کارینکردم اما طرف میگفت سیم های کابل برقت رو اشتباه به هم وصل کردی.

ebi zhangoler

کاربر سایت
Oct 1, 2009
22
سلام
دوستان من وقتی سی دی تو کنسول میزارم اجرا نمیشه و لوگو xbox میاد و هیچی نمیشه ولی این وضع بره بازیای جدید که نیاز به اپدیت دارن میشه.
و الانم که آپدیت نرم افزاری کردم دیگه هیچ سی دی نمیخونی!!
:((

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
من درایو رو طبق آموزش به کامپیوترم وصل کردم ولی نمیخوندش منم بستم سر جاش و دیگه هیچ کارینکردم اما طرف میگفت سیم های کابل برقت رو اشتباه به هم وصل کردی.

مدل درایوت چیه؟ اگه این طور باشه کی نپریده.برو این تاپیک بر اساس اون بچک درایو رو.

http://forum.bazicenter.com/thread46755/

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
سلام.من یه آرکید دارم که یه مدت پیش دادم برام lt3 ریختن.بعد از آپدیت وقتی کنسول رو عمودی میذارم درایو کنسول صدای بدی میده ولی وقتی افقی میذارمش کاملا طبیعی هست.حالا اگر با این وضعیت بازی کنم مشکلی براش پیش میاد؟یا حتما باید به تعمیرکار نشونش بدم؟خدایی جواب بدین که تا امروز طرف دستگام نرفتم و فقط خاموش و روشنش کردم از ترس خراب شدن...

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
210
با سلام،الان این آقا به من میگه برد درایو دستگات سوخته و به یک dvd پلیر تبدیل شده و من نمیتونم key رو ازش استخراج کنم،تها راه برای تعمیرش j-tag و مبلغ 300000 تومن هم بابت j-tag باید بدی و بهش گفتم که درایوو عوض کن اما گفتش که اصلا راه نداره،لازم به ذکره که کرمانشاه هستم،یه دنیا ممنون میشم اگه کمکم کنید.
شما بهترین کاری که میتونی بکنی دیگه کنسولت رو پیش این آقا نبر فکر کنم یه جورای میخواد تیغت بزنه با اینکه هزینه jtag اینقدر نیست300 تومن:-o
100 تومن هست

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
سلام.من یه آرکید دارم که یه مدت پیش دادم برام lt3 ریختن.بعد از آپدیت وقتی کنسول رو عمودی میذارم درایو کنسول صدای بدی میده ولی وقتی افقی میذارمش کاملا طبیعی هست.حالا اگر با این وضعیت بازی کنم مشکلی براش پیش میاد؟یا حتما باید به تعمیرکار نشونش بدم؟خدایی جواب بدین که تا امروز طرف دستگام نرفتم و فقط خاموش و روشنش کردم از ترس خراب شدن...
دوست عزیز اینجور صداها که هنگام خوندن دیسک از درایو میاد طبیعی هست و مشکل ساز نیس
فکر هم نکنم مربوط به آپدیت و این حرفا باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر