سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,699
نام
علی
سلام به همگی.....اساتید من یه سوال بسیار مهم داشتم اونم اینکه میشه بازی های xbox360 رو کپی کنم؟مثلا خودم یه بازی از بیرون میخرم بعد یه dvd9 بگیرم میتونم به همون روش معولی کپی بزنم یا روظ خواصی میخواد؟اصلا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی نمیخواد جواب مارو بده خواهش میکنم:(

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
سلام . من دستگاهم رو ظهر به خوبی بازی میکردم عصر وقتی روشن کردم چراغ آداپتور سبز میشه بعد فوری دوباره زرد میشه و دستگاه سه چراغ میده . هر کاری کردم درست نشد . الان چیکار کنم ؟ دستگاه جاسپر 2009 الیت هست

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام . من دستگاهم رو ظهر به خوبی بازی میکردم عصر وقتی روشن کردم چراغ آداپتور سبز میشه بعد فوری دوباره زرد میشه و دستگاه سه چراغ میده . هر کاری کردم درست نشد . الان چیکار کنم ؟ دستگاه جاسپر 2009 الیت هست

دستگات سه چراغه شده به قول معروف ارور E74 می ده. باید ببری یه تعمیرگاه معتبر. 30000 تومن تو گلوش گیر کرده.:d

---------- نوشته در 10:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:00 PM ارسال شده بود ----------

جواب ما رو هم بدین لطفا

خب این دیگه سوال پرسیدن داره؟ آره درس می شه ببر بیرون 20000 تومن گیر کرده تو گلوش.:d

آخرین ویرایش:

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
دستگات سه چراغه شده به قول معروف ارور E73 می ده. باید ببری یه تعمیرگاه معتبر. 30000 تومن تو گلوش گیر کرده.:d

ایراد از کجاس ؟ سخت افزاره 360 که صدمه نخورده . چون آداپتور روشن میشه بعد زود خاموش میشه بعد دستگاه سه چراغ میشه.

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
دیگه بدتر کلا دستگات داغون شده رفته. به آقا ضیا پ.خ دادم الان میاد اینجا من فعلان می رم.
جون من نگو الان سکته میکنم . بابا برق تو دستگاه میره ولی فوری آداپتور چراغش زرد میشه و بعد از اون دستگاه سه چراغ میده . همه اینا تو 1 ثانیه رخ میده .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,082
نام
نـــــــویـــــــــد
هرگز کنسول را در فریزر و جای خنک قرار ندهید،زیرا بعضی ها فکر می کنند برای سرد شدن باید کنسول را در جای خنک قرار داد.

واقعا یه همچین موردی مشاهده شده که اینجا ذکر کردین ؟ :|

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام
ابتدا كد خطاي دستگاه خود را بدست بياريد
براي اين كار دستتون رو روي كليد شناسايي دسته نگهداريد سپس كليد اجكت را بزنيد چراغ هاي جلو شروه به چشمك زدن مي كنند تعداد چراغ ها را بشماريد و سپس براي من ارسال كنيد
٤ بار بايد كليد اجكت را فشار دهيد و يك عدد ٤ عددي براي من ارسال كنيد

در جاسپر ها هم خرابي ٣ چراغ هست
اما شما كليه كابل هاي دستگاه را جدا كنيد حتي كابل تصوير از تلوذزيون
و دوباره با دقت كابل ها را نصب كنيد

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
سلام
ابتدا كد خطاي دستگاه خود را بدست بياريد
براي اين كار دستتون رو روي كليد شناسايي دسته نگهداريد سپس كليد اجكت را بزنيد چراغ هاي جلو شروه به چشمك زدن مي كنند تعداد چراغ ها را بشماريد و سپس براي من ارسال كنيد
٤ بار بايد كليد اجكت را فشار دهيد و يك عدد ٤ عددي براي من ارسال كنيد

در جاسپر ها هم خرابي ٣ چراغ هست
اما شما كليه كابل هاي دستگاه را جدا كنيد حتي كابل تصوير از تلوذزيون
و دوباره با دقت كابل ها را نصب كنيد
آخه اون کار رو میکنم هیچ چی نمیشه همینجوری 3 چراغ چشمک میزنن . آخه آداپتور بعد از اینکه سبز میشه و دستگاه روشن میشه بلافاصله چراغ آداپتور زرد میشه و دستگاه زود خاموش میشه و به خاطر اون فک کنم دستگاه 3 چراغ میده ینی هنگام 3 چراغ دستگاه اصلا روشن نیست ولی 3 چراغ هست . اجکت اینا هم اصلا کار نمیکنه هنگام 3 چراغ . این 3 چراغ امکان داره از خراب بودنه آداپتور باشه ؟

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دستگات سه چراغه شده به قول معروف ارور E74 می ده. باید ببری یه تعمیرگاه معتبر. 30000 تومن تو گلوش گیر کرده.:d

خب این دیگه سوال پرسیدن داره؟ آره درس می شه ببر بیرون 20000 تومن گیر کرده تو گلوش.:d
30 تومن گیر کرده بود!!! بی مرام 30 تومن واسه لنزش گرفت! 20 تومن واسه LT3 !!!!
بعد میگن اصفهانی ها آدمای بدی هستن!!!!:-o

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
آخه اون کار رو میکنم هیچ چی نمیشه همینجوری 3 چراغ چشمک میزنن . آخه آداپتور بعد از اینکه سبز میشه و دستگاه روشن میشه بلافاصله چراغ آداپتور زرد میشه و دستگاه زود خاموش میشه و به خاطر اون فک کنم دستگاه 3 چراغ میده ینی هنگام 3 چراغ دستگاه اصلا روشن نیست ولی 3 چراغ هست . اجکت اینا هم اصلا کار نمیکنه هنگام 3 چراغ . این 3 چراغ امکان داره از خراب بودنه آداپتور باشه ؟

دوست من اینکه چرغ زرد میشه عادی هست ولی اینکه درب درایو باز نمیشه غیر طبیعی.

بهتره یک آداپتور از یکی از دوستانتون امانت بگیرید و تست کنید.

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
دوست من اینکه چرغ زرد میشه عادی هست ولی اینکه درب درایو باز نمیشه غیر طبیعی.

بهتره یک آداپتور از یکی از دوستانتون امانت بگیرید و تست کنید.

یه آداپتور دیگه گرفتم اونم همینجوری شد . ارورش رو هم تست کردم 0002 بود ارورش(3 بار اول 4 چراغ روشن میشد بار چهارم 2 چراغ بالایی روشن میشد در حالت ایستاده ) . الان چه مرگشه ؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
0002 خطای گرمایی نیست، بلکه یه خازن و یا یکی از دوتا ترانزیستور زیر CPU خراب شده اند و باید تعویض بشن. یه وقت الکی دستگاهتون رو نبرید بدید X-Clamp کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر