سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
سلام دوستان درباره ارور e81 چيزي ميدونيد و اگه مادربرد ايكس باكس مشكل داشته باشه مثل ايكس باكس من كه اپديت اون از 13146 بالاتر نميره چيكار ميشه كرد دستگاهم اركيد و فت و ريجن j و مادربورد اون فالكون و درايوش بنكيو است. كمكم كنيد برادران كه حسابي خمارم :((
شما با تعویض برد درایو یا خود درایو موردتون حل میشه

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
سلام
آقا می‌شه کمک کنید

من بعد اینکه به LT+2 آپدیت کردم Driver رو تموم کردم بعدش Assassins Creed Revolation رو بازی کردم که بعدش دیگه Driver رو بالا نمیاره یعنی‌ این پیغام رو میده

The disk is unsupported

حالا هم Call of duty MD3 رو گرفتم دیسک تمیزه تمیزه یه خراش هم نداره ولی‌ این پیغام رو میده
clean the disk
or
restart the consol
يا همون پيغام كه وقتي ديسك كثيفه ميده رو نشون ميده

حالا من باید چیکار کنم؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
سلام
آقا می‌شه کمک کنید

من بعد اینکه به LT+2 آپدیت کردم Driver رو تموم کردم بعدش Assassins Creed Revolation رو بازی کردم که بعدش دیگه Driver رو بالا نمیاره یعنی‌ این پیغام رو میده

The disk is unsupported

حالا هم Call of duty MD3 رو گرفتم دیسک تمیزه تمیزه یه خراش هم نداره ولی‌ این پیغام رو میده
clean the disk
or
restart the consol

حالا من باید چیکار کنم؟
آپدیت مخفی لایو!احتمالا با لایو وصل شدی و این مشکل برات پیش اومده!
برو قسمت xbox live اونجا در مورد مشکلت حرف زدن!
من خودم یه مشکلی دارم هر بازی که انجام میدم تو achivement هام نمیاد تو game library هم نیست ده تا پروفایل هم عوض کردم نشد که نشد!
البته بگم بازی هام save میشن و مشکلی ندارن فقط همینمشکل هست!هارد دستگاه رو هم عوض کردم مشکل حل نشد!تو لایو بازی هم کردم گفتم achivement آنلاین بگیرم حل میشه بازم مشکلی حل نشد!
چکار کنم!اگه داشبورد جدید بیاد امیدی هست مشکل حل بشه یا بفرستم تعمیرگاه!اصلا این مشکل قابل حل هست!

javad talaee

کاربر سایت
Sep 21, 2009
20
سلام
داشتم L.a.noir بازي مي كردم ، يك لحظه برق قطع و وصل شد بعدش سه تا چراغ قرمز روشن شد ، سريع دستگاه خاموش كردم و بعدش كه روشنش كردم بدون مشكل روشن شد ، حالا به نظر اساتيد گرامي ممكن مشكلي براي دستگاه پيش اومده باشه يانه ، كنسولم جاسپر اليت مي باشد
باسپاس از امعان نظر شما گراميان

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
حالا کجای لایو چنین تاپیکی هست؟

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 PM ارسال شده بود ----------

سلام
داشتم L.a.noir بازي مي كردم ، يك لحظه برق قطع و وصل شد بعدش سه تا چراغ قرمز روشن شد ، سريع دستگاه خاموش كردم و بعدش كه روشنش كردم بدون مشكل روشن شد ، حالا به نظر اساتيد گرامي ممكن مشكلي براي دستگاه پيش اومده باشه يانه ، كنسولم جاسپر اليت مي باشد
برو اینجا یه نگاهی‌ بنداز ببین جوابی‌ پیدا میکنی‌ یا نه

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=14734

---------- نوشته در 01:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 PM ارسال شده بود ----------

سلام
آقا می‌شه کمک کنید

The disk is unsupported

clean the disk
or
restart the consol

حالا من باید چیکار کنم؟

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
سلام
مشکلی نیست ;)

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اول میرم تو settings/write و calculate optimal رو انتخاب میکنم . بعد میرم برای رایت که dvd. بازی بتمن رو انتخاب میکنم بعد رایت میکنم اول رایت یه پیامی میاد که write until end of image نوشته که جلوش زده overburn با یک نوشته پایینش که write until end of disk نوشته بعد جلوش زده truncate من پایینی یعنی truncate رو انتخاب میکنم ولی نمیدونم چرا پیامش عین رایتی که تو سایت زده نیست فقط هم همین یک پیام میاد؟؟؟!!!!!! بالایی رو هم انتخاب کردم تا حالا ولی اونم درست رایت نمیشه؟؟؟!!!!!!!! کمک کنید.

از این اموزش استفاده کردم -----> http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=50010

کککککککککککککککککککمممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککک[-o<

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
چی؟ میشه کامل توضیح بدی؟ در ضمن خودمون میتونیم رو ایکس هارد بزنیم؟ قیمتاش چنده؟
یکی جواب بده. راستی میشه رو هارد اکسترنال بازی رو نصب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 06:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:33 PM ارسال شده بود ----------

کککککککککککککککککککمممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککک[-o
خب برو همونجا بپرس

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اول میرم تو settings/write و calculate optimal رو انتخاب میکنم . بعد میرم برای رایت که dvd. بازی بتمن رو انتخاب میکنم بعد رایت میکنم اول رایت یه پیامی میاد که write until end of image نوشته که جلوش زده overburn با یک نوشته پایینش که write until end of disk نوشته بعد جلوش زده truncate من پایینی یعنی truncate رو انتخاب میکنم ولی نمیدونم چرا پیامش عین رایتی که تو سایت زده نیست فقط هم همین یک پیام میاد؟؟؟!!!!!! بالایی رو هم انتخاب کردم تا حالا ولی اونم درست رایت نمیشه؟؟؟!!!!!!!! کمک کنید.

از این اموزش استفاده کردم -----> http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=50010

هر کسی جواب رو میدونه یا به من پ.خ بده یا همین جا جواب بده .

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد

هر کسی جواب رو میدونه یا به من پ.خ بده یا همین جا جواب بده .

dvd9 چیه؟ با چه سرعتی ایمیج گرفتی؟؟درایو 360 چیه؟؟؟

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
ببینم بازیای ایکس باکس هیچکدوم خروجی فول اچ دی ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه روی اکسترنال میشه بازی نصب کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر