سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

moh33333n

کاربر سایت
Oct 7, 2009
7
دوستان من هفته پیش یه مشکل رو در همین تایپیک مطرح کردم(http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=2533&page=534
) که این بود که دستگام رو دادم بیرون به lt2 اپدیت کردم ولی وقتی میخاستم بازی ها رو اجرا کنم تصویر فریز میشد و اصلا وارد بازی نمیشد و نکته جالبش این بود که همون بازیها رو وقتی دستگاه رو میبردم پیش کسی که اپدیت کرده بود واسم اصلا گیر نمیکرد ولی وقتی دوباره اوردمش خونه دوباره واسه من همینجور میشد و جوری فریز میکرد که فقط میشد با دکمه خود دستگاه رو خاموش کنم.یه چند باری این کارو کردم تا سه چراغه شده .
میخام بدونم حالا این 3 چراغه همون 3 چراغه معروفه ؟
روبروی کنسول که بایستم این 3 چراغ چشمک میزن :2تا سمت چپی و چراغ پایینی سمت راست
تو رو خدا کمک کنید

دوستان ممنون میشم بگید چه بلایی سر دستگام اومده

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
من اصلا به لایو وصل نشدم حالا چه کنم؟

مسئله این نیست که به لایو وصل شده باشین، اصل اینه که بازی های جدید آپدیت آخر مایکروسافت هست و شما احتمالا آپدیت کردین و کپی خور دستگاه(LT) پاک شده و باید بدین بیرون تا براتون کپی خورش کنه به ورژن LT+2.1 و یا 2

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
یک هفته پیش slim گرفتم بازی های fifa12 gears of war 3 AC 3 , MW3 بازی میکردم دو روزه یا همون اول که دیسکو میزاریم گیر میکنه (صفحه سیاه میشه ) یا تو بازی و تو مراحل گیر میکنه و هیچی کار نمیکنه دیگه ،اصلا هم live نرفته مشکلش چیه؟ بعضی موقعه ها clean disc میده!

دوست عزیز شما که یه هفته س گرفتی برو هرجوری شده پسش بده! این نشانه های خوبی نیست. من زیاد این قضایا وارد نیستم اما می دونم که مشکل احتمال زیاد مربوط به سخت افزاره

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام .. من چند وقتیه یه مشکلی پیدا کردم ... هم ps3 هم x360 کیفیتش یه جوری شده جوری که چشم رو خیلی اذیت میکنه ( به نظر میرسه پاسخگویی تصویر پایینه) ... مثلا وقتی تو بازی سرتو میچرخونه انگار صفحه کشیده میشه و لبه دیوار و ستون ها کشیده میشه انگار تصویر دیر میاد و یه حالت تاری داره ... سر درد میگیرم موقع بازی کردن .. جالبه تو رزولوشن پایینتر غیر hd این مشکل تاری و اینا نیس.... البته این مشکل حدودا از وقتی شده که samsung 26 inch tv گرفتم ... الان رو هر tv اینطوریه کیفیت... هم cable hdmi عوض کردم هم تنظیمات کنسول و tv رو هم کلی باهاش ور رفتم ... واقعا یه دنیا ممنون میشم مشکلم رو حل کنین ... :)

این رو صفحه قبل پرسیدم فعلا کسی مشکلم رو حل نکرده .... یعنی مشخص نمیشه چرا و از چیه مشکل ...
حالا دقیقا این ه مشکلم:

کسی نیس ما رو از این اعصاب خورد کنی نجات بده ؟

البته یه چیزی که فهمیدم اصلا از tv نیس ... چون هم tv هم مانیتور های دیگه هم اینطوریه !
مثلا تو منو x360 وقتی گزینه ها رو عوض میکنی عکس روی گزینه اطرافش کشیده میشن ...

کسی نیس ؟!! مغازه دار رو اوردم خونمون یه x360 با کابل hdmi هم اورد و خودشم تایید کرد که مشکل داره ولی نتونست درست کنه!!

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,629
نام
Leo Fitz
سلام...
مدتي هست كه ايكس باكس من بعضي وقتها خودش خود به خود مدام روشن و خاموش ميشه.
چند بار هم هنگام بازي يهو خاموش شد.
اين مشكلات از وقتي شروع شد كه براي تميز كردن پنل جلويي دستگاه با پنبه اون قسمت چراغك جلوي دستگاه رو تميز كردم.
ميشه اين مشكلو كه يحتمل مال اون برد دكمه روشن خاموش دستگاه هست رو حل كرد؟؟
لطفا سريع جوابمو بدين
با سپاس

• Like
Reactions: Fu11 GAME

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام یه سوال دارم

من داشتم با کنسول یکی از دوستام بازی می کردم که یهمو اون چراغ که رو پاور ساپلایش هست (همون اداپتور که میزنی به برق) از سبز شد قرمز و کنسول خاموش شد، از برق کشیدم دوباره زدم درست شد کنسولش اسلیم هست

چراغ نارنجی فکر می کنم یعنی دستگاه به برقه و خاموشه

سبز یعنی روشنه

قرمز یعنی چی؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام...
اين مشكلات از وقتي شروع شد كه براي تميز كردن پنل جلويي دستگاه با پنبه اون قسمت چراغك جلوي دستگاه رو تميز كردم.
لطفا سريع جوابمو بدين
با سپاس
شما پنل رو دوباره باز کن و ایندفعه با اسپری خشک تمیزش کن(ناهید قرمز) و بزار کاملا مایع توی اسپری بپره بره پی کارش و بعد روشن کن.

سلام یه سوال دارم

من داشتم با کنسول یکی از دوستام بازی می کردم که یهمو اون چراغ که رو پاور ساپلایش هست (همون اداپتور که میزنی به برق) از سبز شد قرمز و کنسول خاموش شد، از برق کشیدم دوباره زدم درست شد کنسولش اسلیم هست

چراغ نارنجی فکر می کنم یعنی دستگاه به برقه و خاموشه

سبز یعنی روشنه

قرمز یعنی چی؟

قرمز یعنی اینکه 3چراغ شده ولی بعضی مواقع پیش میاد، احتمالا دوشاخ برق و یا کابل برق آداپتور شل بوده.چیزی نیست توی اسلیم، جدی نگیر.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,629
نام
Leo Fitz
شما پنل رو دوباره باز کن و ایندفعه با اسپری خشک تمیزش کن(ناهید قرمز) و بزار کاملا مایع توی اسپری بپره بره پی کارش و بعد روشن کن.
واقعا ممنونم
حالا شما ميشه بگيد اين اسپري چيكار ميكنه يا اين دستگاه من چش شده؟
و ميشه بگيد اين اسپري ناهيد قرمز رو از كجا گير بيارم
خيلي ممنون...

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من هرچی میخوام xgd3 از روش سایت رایت کنم نمیشه تو اکس باکس مینویسه play game اما تو بازی که میره همون اول میپره بیرون چرا آخرین imgburn رو هم که 2.5.6.0 هستش رو هم نصب کردم درضمن پیام اولی که میاد با پیامی که تو سایت نوشته از زمین تا آسمون فرق میکنه!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا؟؟؟؟؟

gamzad

کاربر سایت
Nov 20, 2011
3
با سلام دستگاه من lt2 هست ورزن 13604 رو روش ریختم هالا بازی های جدیدو اجرا نمیکنه مثل skyrim ولی بازی های قدیمی همشون اجرا میشه
راه حلش چیه

---------- نوشته در 07:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:55 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن وقتی به live وصل شدم اینجور شد

---------- نوشته در 07:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 PM ارسال شده بود ----------

لطفا کمک کنید

---------- نوشته در 08:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:59 PM ارسال شده بود ----------

لطفا کمک کنید

dilf67

کاربر سایت
Jan 25, 2011
10
سلام و خسته نباشیدو
ایکس باکسم lit-on 0225 در حین update کابل قهوه ای رنگی که برد داخلی درایو را به لیزر آن وصل می کند پاره شده است.
راهی هست برای دریت کردنش؟ یا باید تهیه کنم؟ پایتخت می شه گیر آورد.
ممنون

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام...
لطفا سريع جوابمو بدين
با سپاس
سلام داداش همونطور که بهت گفتم بورد ایراد داره یا با روشی که دوستمون گفتن درستش کن یا یدونه بخر که فک نکنم 10 بالاتر باشه خواستی بهم پی ام بده !
با سلام دستگاه من lt2 هست ورزن 13604 رو روش ریختم هالا بازی های جدیدو اجرا نمیکنه مثل skyrim ولی بازی های قدیمی همشون اجرا میشه
راه حلش چیه

در ضمن وقتی به live وصل شدم اینجور شد

---------- نوشته در 07:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 PM ارسال شده بود ----------

لطفا کمک کنید

لطفا کمک کنید
داداش به لایو وصل شدی اون اپدیت نامحسوس انجام شده به صورت خودکار
این آموزش رو بخون
سلام و خسته نباشیدو
ایکس باکسم lit-on 0225 در حین update کابل قهوه ای رنگی که برد داخلی درایو را به لیزر آن وصل می کند پاره شده است.
راهی هست برای دریت کردنش؟ یا باید تهیه کنم؟ پایتخت می شه گیر آورد.
ممنون
داداش اگه منظورت یکی از اون فلت هاست(کابل باریک) که باید تعویضش کنی.برو پاساژ لباف شاید گیرت بیاد

• Like
Reactions: MehradCreed

BAZI C

کاربر سایت
Sep 1, 2009
101
نام
علیرضا
یه بازی جدید گرفته بودم اپدیت کردم اینطوری شد lt + هم همین چند وقت پیش ریختم وقتی فورزا اومد lt + ریختم یعنی الان ۲باره برم lt + بریزم؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر