سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
سلام من پروفایلم کارپت شده ...متاسفانه تو لایوم نیستم ک ریکاورش کنم کسی میدونه چطوری درسش کنم یادمه یه روش با USBXTAF یکی گفته بود ولی هرچی میگردم نمی یابمش

foad_m68

کاربر سایت
Jan 17, 2010
21
http://forum.bazicenter.com/member.php?u=1804 [FONT=&quot]سلام لطفا هر کی میدونه کمک کنه.من ایکس باکسمو به[/FONT][FONT=&quot]led وصل میکنم ولی پارازیت داره لبه ی همه ی اشیا لرزش داره مقدار کمش عادیه ولی[/FONT][FONT=&quot] من خیلی زیاده آیا احتمال داره مشکل از پورت[/FONT][FONT=&quot] hdmiدستگاه من باشه چون با کابلهای گرون قیمت هم امتحان کردم تلویزیون همfull hd[/FONT] [FONT=&quot]هستش. کابل برق دیگه ای هم نزدیکش نیست تا بگیم مشکل از اونه.ممنون[/FONT]

shahram_shidsa

کاربر سایت
Oct 29, 2011
31
توی تنظیمات xbox داشبورد بهvideo setting برید و تنظیمات hdmi رو یکی یکی روی اندازه تصویر ها چک کنین درست میشه.
با کابل تصویر عادی هم چک کنین شاید از tv باشه
اگه برطرف نشد بازی رو عوض کنین.
اگه دوباره برطرف نشد که مشکل فنی داره-
روی tv دیگه امتحان کن بد نیست-
تشکر بزن

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
آقا من یه مشکل دارم که خیلی رو اعصابه!!هر روز هر وقت بخوام برا اولین بار با Xbox بازی کنم این Open Tray رو میزنم مگه بیرون میاد لامصب!!!صد بار باید هِی Open Close کنم تا بیاد بیرون دی وی دی رو بزارم روش ولی توو اون روز دفعاته بعدش زودتر میاد بیرون!!کسی این مشکلو نداشته؟؟!راه حلّی نداره؟؟!

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
اقا یکی کمک کنه لطفا

با Xbox Bakup Creator از XGD3 ها ایمیج نمیگیره با چه برنامه ای بگیرم کار بده؟ با خود ImgBurn بگیرم کار میکنه تو دستگاه؟

---------- نوشته در 05:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:11 PM ارسال شده بود ----------

هیچکس نیست جواب مارو بده؟؟؟8-|

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
آقا من یه مشکل دارم که خیلی رو اعصابه!!هر روز هر وقت بخوام برا اولین بار با Xbox بازی کنم این Open Tray رو میزنم مگه بیرون میاد لامصب!!!صد بار باید هِی Open Close کنم تا بیاد بیرون دی وی دی رو بزارم روش ولی توو اون روز دفعاته بعدش زودتر میاد بیرون!!کسی این مشکلو نداشته؟؟!راه حلّی نداره؟؟!
مرسی جواب:d!!
پس به چه درد میخوره این تاپیک؟؟!

li-dragon

کاربر سایت
Jun 24, 2010
10
سلام

من امروز ليكس باكس رو آپديت كردم

وقتي كينكت رو وصل ميكنم ميگه مي خوائي آپديت كنم و نميره تو

مي خواستم بدونم مشكلي ايجاد نميكنه اين آپديت

فقط به شوق فورزا با كينكت رفتم آپديت كردم

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من یه سوال دارم که هارد کنسول من 20 گیگ هست ولی الان یه مدتی هست که حجم رو 13.3 نشون میده(فقط سیو تو هارد دارم)
میخواستم بدونم که اگه فرمت کنم مشکلم برطرف میشه یا نه

بعد میشه از پروفایل و gamescore هم بکاپ گرفت ( اگه از پروفایلم بکاپ بگیرم gamescore باهاش منتقل میشه )

King Kourosh

کاربر سایت
Aug 20, 2008
177
نام
پیمان
سلام
من وقتی میخوام pass key بتلفیلد 3 رو دانلود کنم با این ارور موجه میشم
this item isn't available from your current loction
مشکلش کجاست و چطوری میشه حلش کرد . پوینت و آدرسها همه واسه آمریکاست . البته فقط روی این بازی اینطوری میشه

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
سلام دوست من یدونه xbox arcade jasper داره ساخت 2009 آخراش خودش هم کم استفاده کرده ها وقتی داشتیم درایور بازی می کردیم یهو 3 چراغ داد و خاموش شد و بعد سیمها رو در آوردیم و دوباره زدیم درست شد گفت تو این هفته این دومین باره اینجوری میشه!!!
به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟عمر دستگاه داره تموم میشه؟؟؟

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
مرسی جواب:d!!
پس به چه درد میخوره این تاپیک؟؟!
مکانیک درایوت خرابه برای منم اینطوری شده بود10 تومن دادم درستش کردن

---------- نوشته در 12:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:40 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوست من یدونه xbox arcade jasper داره ساخت 2009 آخراش خودش هم کم استفاده کرده ها وقتی داشتیم درایور بازی می کردیم یهو 3 چراغ داد و خاموش شد و بعد سیمها رو در آوردیم و دوباره زدیم درست شد گفت تو این هفته این دومین باره اینجوری میشه!!!
به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟عمر دستگاه داره تموم میشه؟؟؟
نکات ایمنی مربوط به کنسول رو مطالعه کن بعد مطمئن باش اداپتور سالم چون یه بنده خدایی سر همین اداپتور دستگاه سوخت مدل اون هم عین مال شما بود

---------- نوشته در 12:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:43 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من یه سوال دارم که هارد کنسول من 20 گیگ هست ولی الان یه مدتی هست که حجم رو 13.3 نشون میده(فقط سیو تو هارد دارم)
میخواستم بدونم که اگه فرمت کنم مشکلم برطرف میشه یا نه

بعد میشه از پروفایل و gamescore هم بکاپ گرفت ( اگه از پروفایلم بکاپ بگیرم gamescore باهاش منتقل میشه )

اون یه مقدار رو خورده مایکرو برای برنامه های کنسول با برنامه های modioیاhorizonمیتونی پروفایل و سیو هاتو به کامپ منتقل کنی

• Like
Reactions: shayan7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر