سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
سلام.
دوستان من یه xbox slim با درایو 0225 دارم و یه مشکل داره اونم اینه که گاهی اوقات وقتی که بازی رو داخل دستگاه میزارم بازی رو اجرا نمیکنه و به جای play game متن play dvd میاد.
به نظرتون مشکلش چیه؟

مشکل از بازیهات هستش یا کثیفن یا بد رایت شدن کاری به درایور نداره :d

dvb_hamed

کاربر سایت
Jan 28, 2008
66
دوستان بنده یه مانیتور XL2370 سامسونگ دارم و با یه کابل hdmi که پوشش زره مانند سیاه رنگ داره و سر کابل طلایی هست به یک اسلیم وصل میکنم و در تنظیمات روی حالت optimaiz خودش 1080p رو ست میکنه.ولی وقتی دستی میگذارم روی 1080i تصویر لرزش خیلی ریزی پیدا میکنه.می خوام بدونم اولا برای بازی P بهتره یا I(یه جا خوندم pدر تصاویر متحرک خیلی بهتر از I هست).ثانیا مشکل لرزش تصویر مربوط به کنسول میشه(ساپورت نمیکنه)یا مانیتور یا نهایتا کابل؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام من درایور lite on را بازکرده و dvd key را خارج کردم بعد از آن ن FW پاک کردم FWجدید بریزم ولی چراخ power چشمک میزند و دیگر driver را نمی شناسد مشکل کجاست ؟ ( لطفا سریع پاسخ دهید)
چیز خاصی نیست و شما با DosFlash کار کن ببین میشناسه یا نه ولی احتمال زیاد میشناسه.
تهویه مناسبه ! آرکید جسپر هست. الان یه یک ساعتی بازی کردم. مشکلی نبود.
پس چیزی نیست ولی شما هوای فنهارو داشته باش ببین اگه فنها کارشون جایی میلنگه تعویضشون کن.
درود.یکی از دوستانم یک اکانت گلد داشته که 3 ماه ازش مونده دادش به من.الان من بخوام از این اکانت استفاده کنم به چه شکل هست.راهنمایی بفرمائید ممنون میشم
خب نمیشه که چون اون 3 ماه به نام اون گیمر تگ ثبت شده.
بچه ها من واقع گیرم اگه ممکنه کمک کنید :((
کنسول چیزی به نام تنظیمات کارخانه داره توی قسمت Setting هست.
دوستان بنده یه مانیتور XL2370 سامسونگ دارم و با یه کابل hdmi که پوشش زره مانند سیاه رنگ داره و سر کابل طلایی هست به یک اسلیم وصل میکنم و در تنظیمات روی حالت optimaiz خودش 1080p رو ست میکنه.ولی وقتی دستی میگذارم روی 1080i تصویر لرزش خیلی ریزی پیدا میکنه.می خوام بدونم اولا برای بازی P بهتره یا I(یه جا خوندم pدر تصاویر متحرک خیلی بهتر از I هست).ثانیا مشکل لرزش تصویر مربوط به کنسول میشه(ساپورت نمیکنه)یا مانیتور یا نهایتا کابل؟
در کل بخای حساب کنی 1080p از 1080I بهتره و مشکلی با کابل نیست و کنسول هم بی گناهه و خود من شخصا با P همیشه کار میکنم و لرزش من تست کردم خیلی کمه و اصلا به چشم نمیاد البته برای من LG Plasma 600 هرتزه.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
کنسول چیزی به نام تنظیمات کارخانه داره توی قسمت Setting هست.

اقا من هرجا تو کنسولو گشتم همچین گزینه ای نبود
اگه شما به بودنش اطمینان دارید لطفا یه نگاه بندازید ادرسشو بدید
ممنون

بچه ها کس دیگه ای راه حلی نداره ؟
من موندم بی ایکس باکس=((

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
درود.من اولین باره میخوام به لایو وصل بشم.وقتی تست میزنم برای اتصال موقع اتصال به لایو و پرشدن خط لایو وسطش این تصویر میاد:
82600803178033047838.jpg

بعد هم این ارور رو میده:
91938450157693506647.jpg

دوستان لطف کنید بگید مشکل از چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون

titanium833

کاربر سایت
Feb 22, 2007
50
درود
دوستان من کلا علاقه ای به لایو ندارم ، اما برای اجرای فیلم های دایوکس روی 360 ام باید به لایو وصل بشم و اپدیت بکنم (مگر اینکه راه دیگه ای داشته باشه!؟)

مشکل اینجاست که مودم من مشکل داره و هر بار که خاموش روشن میشه باید یک بار کانفیگش بکنم !
ظاهرا اگر بخوام مودم رو از طریق لن به 360 وصل بکنم باید یک بار دستگاه رو روشن و خاموش بکنم ، درسته !؟ خوب اینطوری تا کانفیگ نشه به نت وصل نمیشه.
میخواستم بدونم شما راه دیگه ای سراغ ندارید ؟! مثلا بشه بدون روشن خاموش کردن مودم به نت وصل شد یا اینکه از طریق دیگه ای مثل یو اس بی نت رو به دستگاه برسونم !؟
سپاس

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
درود
دوستان من کلا علاقه ای به لایو ندارم ، اما برای اجرای فیلم های دایوکس روی 360 ام باید به لایو وصل بشم و اپدیت بکنم (مگر اینکه راه دیگه ای داشته باشه!؟)

مشکل اینجاست که مودم من مشکل داره و هر بار که خاموش روشن میشه باید یک بار کانفیگش بکنم !
ظاهرا اگر بخوام مودم رو از طریق لن به 360 وصل بکنم باید یک بار دستگاه رو روشن و خاموش بکنم ، درسته !؟ خوب اینطوری تا کانفیگ نشه به نت وصل نمیشه.
میخواستم بدونم شما راه دیگه ای سراغ ندارید ؟! مثلا بشه بدون روشن خاموش کردن مودم به نت وصل شد یا اینکه از طریق دیگه ای مثل یو اس بی نت رو به دستگاه برسونم !؟
سپاس

شما بطور کل به دو روش Wireless و Wired Connection میتونید اینترنت رو Share کنید اما با مشکلی که شما دارید بهتر هست با اضافه کردن یه سوئیچ مشکل رو حل کنید...

connect_router_300px.gif

دقیقا شکل رو ببینید !!!
کامپیوتر, کنسول و مودم رو به یه سوئیچ متصل میکنید و مودم هم در همه حال برای کانفیگ کردن در دسترستون هست.

matlab76

کاربر سایت
Mar 25, 2010
4
نام
محمد
مشکل گرافیکی Xbox360

سلام بچه ها من چند روز پیش xbox live خودم رو اپدیت کردم حواسم نبود دکمه کپی خور بماند را بزنم و دستگاه اصل شد

پس فرداش بردم کپی خورش کردن بعد که اوردمش خونه به یه مشکلی برخوردم

تو بازی مشگل گرافیکی سایه ها پیدا شد یعنی مثلا در بازی Split Second بعد از چند ثانیه دیرتر از قبل دیوارها و موانع رو میدیدم

حالا می گید چیکار کنم

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
اقا من هرجا تو کنسولو گشتم همچین گزینه ای نبود
اگه شما به بودنش اطمینان دارید لطفا یه نگاه بندازید ادرسشو بدید
ممنون

بچه ها کس دیگه ای راه حلی نداره ؟
من موندم بی ایکس باکس=((
توی قسمت Setting گزینه آخر به نام Initial Setup هست.

سلام بچه ها من چند روز پیش xbox live خودم رو اپدیت کردم حواسم نبود دکمه کپی خور بماند را بزنم و دستگاه اصل شد

پس فرداش بردم کپی خورش کردن بعد که اوردمش خونه به یه مشکلی برخوردم

تو بازی مشگل گرافیکی سایه ها پیدا شد یعنی مثلا در بازی Split Second بعد از چند ثانیه دیرتر از قبل دیوارها و موانع رو میدیدم

حالا می گید چیکار کنم
خب شما وقتی کنسولت رو آپدیت کنی چه بخای چه نخای کپی خورت پاک میشه، این مشکل کاری به کپی خور و آپدیت جدید نداره وشاید بازی باگ داره و میتونی یه کاری کنی اینه که کنسولت رو توی قسمت Display اگه با LCD بازی میکنی با ورودی HDMI براز روی گزینه آخر 1080P.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
من تو این قسمت رفتم هیچ جاش ریستارت فکتوری نبود
خب همین Initial Setup کار همون ریستارت فکتوری رو میکنه.
من هر کاری میکنم تاریخ ایکس باکسم عوض نمیشه میرم عوضش میکنم بعد فردا میام میبینم شده 2005 اگه میشه کمک کنید
خب ایکس باکس باطری مادربورد نداره و برای همین وقتی که کنسول رو از برق میکشن برمیگرده به 2005، راهی نیست برای رفع این مشکل غیر از اینکه یکسره به برق باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر