سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود

دوستان کنسول من چندتا مشکل داره! :((

اول اینکه من سال 2007 یک 360 با برد "لانچ" و هارد 20GB خریدم که تابستون پارسال مرد! عید امسال یکی دیگه خریدم (Arcade) و هارد قبلی رو گذاشتم روش. حالا بریم سر اصل مطلب!

1- من آپدیت Optional Media Update رو که باعث میشه کنسول فرمت های تصویری بیشتری رو بخونه میریزم، وقتی دوباره کنسول روشن میشه دیگه نمیتونه فرمت هارو بخونه! :((

2- وقتی کنسول رو روشن می کنم، پروفایل قبلیم (اصلی که رو کنسول قبلیم بود) نمیاد بالا، فقط مینویسه 4 Profiles Find (البته الآن یک پروفایل رو کنسول جدید ساختم حالا اونو میاره بالا تو Startup و پروفایل اصلیم نمیاد! :-s)

3- بازیها ی هر شرکتی (منظورم جاهایی که رایت می کنن مثل DC) رو که قبلاً توش میزاشتم، راحت میخوند، حالا مال 70% شرکت هارو نمیخونه و فقط مال 1 جا رو میخونه! :(( بعضی وقت ها هم اصلا هیچ بازی رو نمیخونه مینویسه Open Tray! :-o (یک صدایی تیک- تیک میکنه وقتی دیسک رو میزارم، بعد نمیخونه!) بعد چندبار که کنسول رو افقی عمودی میکنم درست میشه! :(( (الآن 70% بازیهامو نمیخونه!)

حالا یک سوال!

من میخوام یک هارد 250GB بگیرم، اطلاعات این هارد رو توش منتقل کنم و به کنسول وصل کنم! (هار اصل مایکرو نه، همون روش که هارد رو خودمون بخریم بعد روش کخ بریزیم! :d) یکم اطلاعات بدین، در ضمن احتمال بن شدن رو زیاد میکنه!؟

خیلی ممنون پیشاپیش! :x

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام.......
منم 1 هفته ای میشه XBOX ELITE خریدم..........:x
یه فلش 8 گیگ هم خریدم برای دیدن فیلمهایی که از اینترنت دانلود میکنم.........
نمیخوام هم به لایو وصل شم ( ترس از بن)
بدون وصل شدن به لایو ، XBOX چه فرمتهای تصویری رو پخش میکنه؟؟؟
بعد شنیدم که SUB هم لود نمیکنه ، با چه برنامه ای میشه SUB رو اینپوت کرد رو فایل تصویری تو زمان کم ( آخه بعضی از برنامه ها خیلی طول میکشه)
ممنون میشم جواب بدید :">

mohseneo

کاربر سایت
Jul 18, 2009
67
حالا یک سوال!

من میخوام یک هارد 250GB بگیرم، اطلاعات این هارد رو توش منتقل کنم و به کنسول وصل کنم! (هار اصل مایکرو نه، همون روش که هارد رو خودمون بخریم بعد روش کخ بریزیم! :d) یکم اطلاعات بدین، در ضمن احتمال بن شدن رو زیاد میکنه!؟

احتمال Ban شدن در هاردهای هک شده 250GB خیلی بیشتر از هاردهای هک شده 120GB هست.
چون که هاردهای 250GB در BanWave Nov 2009 باعث Ban شدن چندین کنسول شد.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بچه ها یه سوال من تاریخ داشبوردم به تاریخ روز و ساعتشم روز می کنم ولی بعد یه مدتی به تاریخ دیگه ای بر می گرده مثلا من می کنم 2010 بعد از یه مدت می شه 2005 . مشکل چیه ؟

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
بچه ها یه سوال من تاریخ داشبوردم به تاریخ روز و ساعتشم روز می کنم ولی بعد یه مدتی به تاریخ دیگه ای بر می گرده مثلا من می کنم 2010 بعد از یه مدت می شه 2005 . مشکل چیه ؟

وقتی پاور رو از برق بکشی تاریخ بر میگرده به حالت اول.
این یکی از افتخارات مایکروسافته!!!
من شخصن خسته شدم از بس تنظیم کردم، توی منطقه ایی که ما هستیم برقها زیاد میرن و .....................)x

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام.......
منم 1 هفته ای میشه XBOX ELITE خریدم..........:x
یه فلش 8 گیگ هم خریدم برای دیدن فیلمهایی که از اینترنت دانلود میکنم.........
نمیخوام هم به لایو وصل شم ( ترس از بن)
بدون وصل شدن به لایو ، XBOX چه فرمتهای تصویری رو پخش میکنه؟؟؟
بعد شنیدم که SUB هم لود نمیکنه ، با چه برنامه ای میشه SUB رو اینپوت کرد رو فایل تصویری تو زمان کم ( آخه بعضی از برنامه ها خیلی طول میکشه)
ممنون میشم جواب بدید :">

هیشکی نبود به من کمک کنه؟؟؟؟؟ :((
راستی سیو بازیها کجا ذخیره میشه ؟؟؟ میشه به یه پروفایل دیگه انتقال داد؟؟:-/

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود

اول اینکه من سال 2007 یک 360 با برد "لانچ" و هارد 20GB خریدم که تابستون پارسال مرد! عید امسال یکی دیگه خریدم (Arcade) و هارد قبلی رو گذاشتم روش. حالا بریم سر اصل مطلب!

1- من آپدیت Optional Media Update رو که باعث میشه کنسول فرمت های تصویری بیشتری رو بخونه میریزم، وقتی دوباره کنسول روشن میشه دیگه نمیتونه فرمت هارو بخونه! :((

2- وقتی کنسول رو روشن می کنم، پروفایل قبلیم (اصلی که رو کنسول قبلیم بود) نمیاد بالا، فقط مینویسه 4 Profiles Find (البته الآن یک پروفایل رو کنسول جدید ساختم حالا اونو میاره بالا تو Startup و پروفایل اصلیم نمیاد! :-s)

3- بازیها ی هر شرکتی (منظورم جاهایی که رایت می کنن مثل DC) رو که قبلاً توش میزاشتم، راحت میخوند، حالا مال 70% شرکت هارو نمیخونه و فقط مال 1 جا رو میخونه! :(( بعضی وقت ها هم اصلا هیچ بازی رو نمیخونه مینویسه Open Tray! :-o (یک صدایی تیک- تیک میکنه وقتی دیسک رو میزارم، بعد نمیخونه!) بعد چندبار که کنسول رو افقی عمودی میکنم درست میشه! :(( (الآن 70% بازیهامو نمیخونه!)

حالا یک سوال!

باو مردم! لطفا یکم اطلاعات بدین دیگه! :((

narunima

کاربر سایت
Aug 9, 2010
64
سلام موتور درایو من (همونی که لنزو جا به جا می کنه) خراب شده کسی میدونه باید نو شو از کجا بخرم (اوراقی یا هرچی) راستی driv=benq

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
هیشکی نبود به من کمک کنه؟؟؟؟؟ :((
راستی سیو بازیها کجا ذخیره میشه ؟؟؟ میشه به یه پروفایل دیگه انتقال داد؟؟:-/

فکر میکنم بدون آپدیت این فرمت ها رو ساپورت میکنه

WMV . MPeg و MP4 و ِDVD البته MP4 رو مطمئن نیست داداش ولی اگه میخواین فیلم هاتون رو تبدلی کنید که روی 360 بخونه برنامه هایی هستن که راحت به فرمت قابل اجرا روی 360 تبدلیش کنن.برنامه خواستید بگئ بهت معرفی کنم

سیو بازی هاتون توی پروفایل خودتون ذخیره میشه.توی دشبورد روی زبانه آخری (اسمش الان یادم نیست ولی فکر کنم Setting هست) برید و بعدش Memory بهدش داخل اون میتونی پروفایل و سیو بازی هاتون رو ببینید.انتقال سیو از یک پروفایل به یکی دیگه هم کار سادیه ای.روی سیو بازی که میخواهین کپیش کنید A بزنید و بعدش سه تا گزینه میاد که Move و Copy هم جزوش هست

• Like
Reactions: BehzaDG

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود

حالا یک سوال!

دوستان کارم واجبه، لطفا کامل جواب بدین! :((

mahmodkhavary

کاربر سایت
Nov 13, 2009
40
سلام به يكي از دوستان كه كنسول فروشي و تعميركار كنسول است زنگ زدم و پرسيدم گفت كه كاري براي اداپتور نميشه كرد. واقعا ديگه كار اداپتورم تمومه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر