سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
خیلی از جوابتون ممنونم خلیل آقا.
نه من تو هیچ بازیی این مشکل رو نداشتم.
تو RDR هم داشتم تو جنگل های برفی (منطقه شمالی Tall trees) مر رفتم (که معمولا افت فریم داره) که یه دفعه تصویر وایستاد!
منم هول شدم سریع دستگاه رو خاموش کردم!
ولی تا اونجا که یادمه فقط تصویر هنگ کرده بود و صدا جریان داشت.
حالا دیگه نمی دونم ماله RDR بوده یا X360...
(راستی یادم رفت بگم دیروز یک ساعت و بیست دقیقه هم RDR بازی کردم و مشکلی پیش نیومد.)

آخرین ویرایش:

dj_boy

کاربر سایت
Jun 27, 2010
66
نام
میلاد
سلام دوستان
من امروز یه مشکلی با دسته بازی پیدا کردم اونم اینه که رفتم یه جفت باطری دوراسل شارژی 2650 میلی آمپر گرفتم وقتی روی دسته گذاشتم و وقتی میخوام دسته رو روشن کنم یه لحظه چراغ سبز دسته بصورت کمرنگ روشن میشه و بعد خاموش میشه
با باطری های معمولی مشکلی ندارم ولی نمیدونم چرا اینا اینجوریه 9 تومن پول دادم بابتش
لطفا سریعا جواب بدید.
و آیا با شارژری که دسته داره میشه همه باطری ها رو شارژ کرد ؟

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
سلام به همه ی دوستان
من چند روزیه که وقتی ویبره دسته ی 360 رو روشن میکنم وقتی کلید rt رو میزنم یه هو دسته خاموش میشه ولی وقتی ویبره خاموشه این مشکل پیش نمیاد در ضمن من دو تا دسته دارم که هر دوشون اینجوری میشن

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام دوستان
من امروز یه مشکلی با دسته بازی پیدا کردم اونم اینه که رفتم یه جفت باطری دوراسل شارژی 2650 میلی آمپر گرفتم وقتی روی دسته گذاشتم و وقتی میخوام دسته رو روشن کنم یه لحظه چراغ سبز دسته بصورت کمرنگ روشن میشه و بعد خاموش میشه
با باطری های معمولی مشکلی ندارم ولی نمیدونم چرا اینا اینجوریه 9 تومن پول دادم بابتش
لطفا سریعا جواب بدید.
و آیا با شارژری که دسته داره میشه همه باطری ها رو شارژ کرد ؟
فكر كنم اين باتري شارژي ها معمولا خالي هستن و بايد شارژشون كنيد.
موفق باشيد

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
دوست عزیز اقای دادگر، هم یکی از تعمیرکاران خوب هستند، در ابتدای کارشون در تاپیک بازی رایانه اطلاعات چندانی از کارشون قرار نمیدادند، ولی الان که دیدم، جدیداً اطلاعات مناسب تری رو قرار دادند که میشه روشون حساب باز کرد.

ولی، من به شخصه با کار ایشون هیچ گونه ارتباط نزدیکی نداشتم و فقط بیشتر از سایر دوستان (اعضای فروم) تعریف ـیشون رو شنیدم. ولی اون شخصی که به شما در پیغام خصوصی معرفی کردم، کارشون رو از نزدیک دیدم و تعامل بسیاری باهاشون داشتم.

حال شما خودتون با گرفتن یک مشاوره تلفنی خوب از این دو دوست عزیز، میتوانید تصمیم نهایی خودتون رو بگیرید، این بهترین کار موجود است.

سلام
اقا خلیل میشه اون فردی که شما گفتید باهاش اشنایی دارید به من هم معرفی کنید

ps: ببخشید اینجا بی ربط نوشتم پ.خ ی شما بسته بود ناچارا اینجا نوشتم!

dj_boy

کاربر سایت
Jun 27, 2010
66
نام
میلاد
سلام
یه سوال دیگه داشتم نمیدونم چرا وقتی شارژر ایکس باکسو وقتی به دستش وصل میکنم برای شارژ شارژش نمیکنه فقط چراغ سبزش چشمک میزنه یعنی میتونه مال چی باشه؟؟
ممنون

sysmanz

کاربر سایت
Jun 29, 2010
20
سلام
بچه ها من یه xbox 360 ایلایت با هارد 120 دارم که حدود یک سالو نیم پیش خریدم و تقریبا 1 سال و نیم بود که باش بازی نکرده بودم امروز از سرزمین حدود 15 تا بازی جدید خریدم که فقط 3 تاش کار می کرد و بقیه رو وقتی می زاری تو دستگاه اصلا درایو xbox صدا نمیده و هیج پیغا می هم نمیده و روی یه صفحه که ارم xbox هست می مونه و بازی load نمی شه....
ضمنن اکثرا region free هستند بازی ها و region دستگاه منم فک کنم pal باشه.
اشکال از کجاست !؟
ممنون می شم کمک کنید

sysmanz

کاربر سایت
Jun 29, 2010
20
فکر کنم شما Firmware دستگاهت آپدیت نیست... برو توی تاپیک ها یه جستجو کن جوابت رو می گیری که چطوری آپدیت کنی....

از سایت xbox آخرین آپدیت یعنی 9199 رو ریختم روی DVD و دستگاه رو آپدیت کردم ولی بازم همون مشکلو دارم....
دستگاه رو دادم بیرون اپدیت کنن....
آیا احتیاج هست که بش بگم Drive Key دستگاه رو برام ذخیره کنه یه جا و توی cd یا cool disk بم بده که داشته باشم یا نه !؟

آخرین ویرایش:

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
سلام
این تابستون شده و برق داره زیاد قطع و وصل میشه جدیدا
بعد از چند قطعی سه چراغ قرمز و دیدیم در حالی که تا حالا نشده بود چنین چیزی
خاموش روشن کردم یه بار نیومد یه بار اومد
فقط یه مسئله ای هست
آداپتور هم چراغش قرمز شده
آیا آداپتور آسیب دیده بخاطر قطع و وصل برق و به دستگاه جریان درست نمیرسه که سه چراغ میشه
یا همیشه سه چراغ با چراغ قرمز آداپتور همراه هستش
ممنون

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
من میخوام پروفایلمو از طریق هارد به یک X360 دیگه انتقال بدم ، ولی وقتی هاردو توش میذارم نام پروفایلو مینویسه Corrupted .

چجوری باید این کارو انحام بدم ؟:-/

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
سلام
این تابستون شده و برق داره زیاد قطع و وصل میشه جدیدا
بعد از چند قطعی سه چراغ قرمز و دیدیم در حالی که تا حالا نشده بود چنین چیزی
خاموش روشن کردم یه بار نیومد یه بار اومد
فقط یه مسئله ای هست
آداپتور هم چراغش قرمز شده
آیا آداپتور آسیب دیده بخاطر قطع و وصل برق و به دستگاه جریان درست نمیرسه که سه چراغ میشه
یا همیشه سه چراغ با چراغ قرمز آداپتور همراه هستش
ممنون

کسی نبود به داد ما برسه
( شرمنده بابت تکرار گفتم تاپیک بیاد بالا شاید تاثیر داشته باشه )

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
یک مشکلی برای من پیش آمده.
وقتی دستگاه را امروز روشن کردم وقتی خواستم پروفایلم را انتخاب کنم آواتارم بود و gamescore هم درست بود اما وقتی وارد پروفایلم شدم هیچ اچیومنتی نبود و و هیچ گیم اسکوری و همه صفر بود .(فکر کنم سیوی هم نبود)اما می دونم اطلاعاتش هست.راهی هست برگردانمش.
فقط ریکاور نباشه که خیلی از اچیومنت هایم می پره.
سیو زیاد مهم نیست.
cheat هم نزدم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر