سوالات و مشکلات عمومی در مورد Nintendo DS

Statix

کاربر سایت
Oct 7, 2009
125
نام
حمید
سلام دوستان
دوست من یه r4i gold داشته که چون اطلاعات کافی نداشته می خواسته r4i gold رو اپدیت کنه.
حالا دیگه اصلا dsi قبولش نمی کنه، چی کارش کنه که دوباره بشه باهاش بازی هارو اجرا کرد.
ممنون

• Like
Reactions: playstation1

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام دوستان
دوست من یه r4i gold داشته که چون اطلاعات کافی نداشته می خواسته r4i gold رو اپدیت کنه.
حالا دیگه اصلا dsi قبولش نمی کنه، چی کارش کنه که دوباره بشه باهاش بازی هارو اجرا کرد.
ممنون
تا اونجایی که میدونم دیگه نمیشه کاریش کرد و فقط باید کارتی رو خریداری کنید که دارای V 1,4 باشه...(روی جعبه کارتی که میخواین بخرین زده با ستاره ی زرد رنگ مشخص شده که ورژن 1.4 داره یا نه!)

Statix

کاربر سایت
Oct 7, 2009
125
نام
حمید
تا اونجایی که میدونم دیگه نمیشه کاریش کرد و فقط باید کارتی رو خریداری کنید که دارای V 1,4 باشه...(روی جعبه کارتی که میخواین بخرین زده با ستاره ی زرد رنگ مشخص شده که ورژن 1.4 داره یا نه!)
ممنون دوست من بابت راهنمایی
ولی فکر کنم منظورم رو خوب نتونستم بگم.
منظورم این بود که با توجه به این که R4i gold قابل آپدیت نیست و در صورت آپدیت کردن فریور این فلش کارت، از کار می افته؛ حالا باید چی جوری به کار بندازش؟
خود DSi رو اپدیت نکرده بلکه فلش کارتش رو می خواسته آپدیت کنه.
به نظر شما میشه دوباره فایل های مربوط به R4i gold رو از اینترنت دانلود کنه و بریزه داخلش و دوباره به کار بیفته؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
ممنون دوست من بابت راهنمایی
ولی فکر کنم منظورم رو خوب نتونستم بگم.
منظورم این بود که با توجه به این که R4i gold قابل آپدیت نیست و در صورت آپدیت کردن فریور این فلش کارت، از کار می افته؛ حالا باید چی جوری به کار بندازش؟
خود DSi رو اپدیت نکرده بلکه فلش کارتش رو می خواسته آپدیت کنه.
به نظر شما میشه دوباره فایل های مربوط به R4i gold رو از اینترنت دانلود کنه و بریزه داخلش و دوباره به کار بیفته؟
منظور رو دقیق نفهمیدم ! ولی واسه اطمینان یکبار فلش کارت رو فرمت کن بعدش فایلی که توی سایت رسمی هست رو دوباره بریـــز !

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
یه سوال مهم:
الان کدوم فلش کارت DS Lite واسش آپدیت رسمی منتشر میشه که بشه همه بازی ها رو راحت اجرا کرد؟
R4-DSTT یا ...
به نظر من R4i که بهترـــه !
ولی خب هر کدومشون شامل چند زیر مجموعه میشن،اگه R4i خریدی حتما سعی کن روی بسته بندی سایت زیر باشه:
r4i-sdhc.com حتما این باشه(اگه آخرش .tw بود نخر)واسه این میگم حتما این مدل R4i رو بگیر چون با فرمور جدیدی که زدن 90% از بازیهای جدید مثلـــه CoD ,Sonic Colors و... اجرا میشن..

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
R4ی که من دارم، این سایتو نوشته: r4ultra.com
حالا من می‌تونم با اینی که دارم آپدیتو انجام بدم یا نه؟
اگه منظورت آپدیتـــه خودـــه DSi که باید روی جعبه و فلش کارت رو ببینی زده V1.4 یا نه !
اگه زده باشه مشکلی نیست !

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
این کاتریج N5 به درد بخور هست یا نه؟
الان بازی های جدید رو میتونه اجرا کنه این کاتریج؟
کلا جزء منسوخی ها حساب میشه این مدل ...
تا وقتی مارک هایی مثله R4i و DsTTi هستش دیگه N5 که جزء سری های اولیه حساب میشه کم پیدا میشه تو بازار ...
من خودم R4i-Sdhc (جعبه قرمز)رو پیشنهاد میکنم که با دانلود آپدیت از اینجا به راحتی میتونی بازیهای جدید رو بازی کنی ...

maven_Zer09

کاربر سایت
Jun 21, 2010
93
سلام دوستان

به طرز شگفت انگیزی سایت کارت DSi من که از کار افتاده بود، از 29 دسامبر که یه firmware جدید اومد بیرون دوباره بکار افتاده و من رو بسی خوشحال کرد که 30 تومن برای بازی کردن بازی های جدید نباید بدم :D

اینم سایتش
http://www.r4igold.cn/downloade.asp

اگه کس دیگه ای هم ازین کارت داره قبل از اینکه دوباره از کار بیفته سایت، بره به روز کنه کارتش.

• Like
Reactions: playstation1

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام دوستا من یه اپدیت برای کارتم از سایت http://www.r4i-sdhc.com گرفتم . الام محتوای درون فایل رو باید کجا بریزم؟ ممنون.
اگه کارتت ماله همین سایته، فایلارو کپی پیست کن توی صفحه ی اصلی مموری کارت...

• Like
Reactions: kamil_ps3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر