سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
سلام به همه ی دوستان...

من میخوام بازی Last Of Us remaster رو دانلود کنم ، دو پارت از data بازی رو با لینک هایی که از psx استخراج کردم دانلود کردم، اما مابقی رو میخوام از سایت های ایرانی دانلود کنم.
مسئله ای که هست اینه که دوتا پارتی که من دانلود کردم ابتدا ی اسمشون با HP9000-CUSA00559 شروع میشه اما فایل هایی که توی سایت های ایرانی پیدا کردم با UP9000-CUSA00552 شروع میشه

میخواستم بپرسم مشکل ناسازگاری وجود نخواهد داشت اگه ادامه فایل هارو از سایت های ایرانی دانلود کنم ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام به همه ی دوستان...

من میخوام بازی Last Of Us remaster رو دانلود کنم ، دو پارت از data بازی رو با لینک هایی که از psx استخراج کردم دانلود کردم، اما مابقی رو میخوام از سایت های ایرانی دانلود کنم.
مسئله ای که هست اینه که دوتا پارتی که من دانلود کردم ابتدا ی اسمشون با HP9000-CUSA00559 شروع میشه اما فایل هایی که توی سایت های ایرانی پیدا کردم با UP9000-CUSA00552 شروع میشه

میخواستم بپرسم مشکل ناسازگاری وجود نخواهد داشت اگه ادامه فایل هارو از سایت های ایرانی دانلود کنم ؟

چرا مشکل پیش میاد

این فایل ها ریجنش هاشون باهم فرق داره باید از همون لینکهایی که PSX میده بگیری

اگه مشکل سرعت داری از این سایت لینکهارو تبدیل کن سرعتش میره بالا

ZiiFile File Sharing - Easy way to share your files

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
چرا مشکل پیش میاد

این فایل ها ریجنش هاشون باهم فرق داره باید از همون لینکهایی که PSX میده بگیری

اگه مشکل سرعت داری از این سایت لینکهارو تبدیل کن سرعتش میره بالا

ZiiFile File Sharing - Easy way to share your files

بسیار ممنون
- میشه بگید لینک هایی که من از psx استخراج کردم برای کدوم region هستن ؟ چطور میشه region رو از ساختار نامگذاری پارت ها تشخیص داد ؟
- سایتی هم که معرفی کردید قابل استفاده نبود(نوشته بود که سروری برای Upload در درسترس نیست). مشابهش سایت دیگه ای هست که مجانی باشه ؟

--------------------------------------------------------------------------------------
جواب سوال اول رو به کمک این دو صفحه پیدا کردم
لینک 1 لینک 2

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بسیار ممنون
- میشه بگید لینک هایی که من از psx استخراج کردم برای کدوم region هستن ؟ چطور میشه region رو از ساختار نامگذاری پارت ها تشخیص داد ؟
- سایتی هم که معرفی کردید قابل استفاده نبود(نوشته بود که سروری برای Upload در درسترس نیست). مشابهش سایت دیگه ای هست که مجانی باشه ؟

--------------------------------------------------------------------------------------
جواب سوال اول رو به کمک این دو صفحه پیدا کردم
لینک 1 لینک 2

آره مثل اینکه مشکل داره سایتش ولی تا دریشب که درست بود

من سایت دیگه ای بلد نیستم که مجانی باشه شاید دسوتان بلد باشن

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
968
با سلام
دوستان من چنتا بازی بالای 60 گیگ دارم دیتاهاشو دانلود کردم مشکلم اینه تا نصف میریزه و هر کاری میکنم بقیه انتقال نمیده لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

DEMONGAME

کاربر سایت
Jun 11, 2007
78
نام
www.demongame.com
سلام به تمامی دوستان جدیدا که میخام با psx دیتا بریزم بعد از چند دقیقه برنامه یه ارور بسته شدن میده و از برنامه خارج میشه . فایروال و دفندر ویندوز رو بستم . مودم و دستگاه و کامپیوتر رو ریستارت کردم . آنتی ویروس که اصن ندارم . هیستوری برنامه رو پاک کردم . ویندوز از اول نصب کردم .برنامه رو پاک کردم کامل و دوباره دانلود کردم .هر کار یکردم این مشکل حل نمیشه . به نظر شما مشکل چیه ؟ :-/:-B ویندوزم ده به نظر شما مشکل ویندوز نیست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام به تمامی دوستان جدیدا که میخام با psx دیتا بریزم بعد از چند دقیقه برنامه یه ارور بسته شدن میده و از برنامه خارج میشه . فایروال و دفندر ویندوز رو بستم . مودم و دستگاه و کامپیوتر رو ریستارت کردم . آنتی ویروس که اصن ندارم . هیستوری برنامه رو پاک کردم . ویندوز از اول نصب کردم .برنامه رو پاک کردم کامل و دوباره دانلود کردم .هر کار یکردم این مشکل حل نمیشه . به نظر شما مشکل چیه ؟ :-/:-B ویندوزم ده به نظر شما مشکل ویندوز نیست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

از لپتاپ کابل مستقیم به PC یا لپتاپ خورده؟

برو توی تنظمیات IPV4 خودت IP رو به صورت دستی بده
192.168.1.5 مثلا این

• Like
Reactions: DEMONGAME

behdad_TNT

کاربر سایت
Oct 14, 2016
26
دوستان اپدیت 1.21 ( 13 گیگه ) gta رو از کجا میشه دانلود کرد؟
ویرایش : الان که پستارو خوندم فهمیدم میشه از دستگاه لینک دانلود گرفت میشه مختصر بگید چجوری چون دقیقا نفهمیدم چجوری میشه اینکارو کرد

آخرین ویرایش:

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان الان آپدیت جدید overwatch اومده حجمش با کنسول 2 گیگ و خورده ای ای هست ولی با psx حدود 12 گیگ
راهی نیست با psx همون 2 گیگ رو دانلود کنم(چند روز پیش آپدیت قبلیشو 10 گیگ دانلود کرده بودم:-s)

DEMONGAME

کاربر سایت
Jun 11, 2007
78
نام
www.demongame.com
از لپتاپ کابل مستقیم به PC یا لپتاپ خورده؟

برو توی تنظمیات IPV4 خودت IP رو به صورت دستی بده
192.168.1.5 مثلا این
دوست عزیز متوجه نشدم اگر منظورت طریقه وصل کردن کابل به کنسوله . بله از pc یک کابل به کنسول و دوباره از pc یک کابل به مودم وصله چون دو تا کارت لن دارم رو کامپیوترم .تنظیمات دستی هم بهش دادم هیچ کاری انجم نمیده متاسفانه دیتا نمیزنه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوست عزیز متوجه نشدم اگر منظورت طریقه وصل کردن کابل به کنسوله . بله از pc یک کابل به کنسول و دوباره از pc یک کابل به مودم وصله چون دو تا کارت لن دارم رو کامپیوترم .تنظیمات دستی هم بهش دادم هیچ کاری انجم نمیده متاسفانه دیتا نمیزنه

شما باید یک کابل از مودم به PC وصل کنی و کابل دیگه هم از مودم به کنسول

مطمعنی قبلا اینطوری انتقال میداده؟

DEMONGAME

کاربر سایت
Jun 11, 2007
78
نام
www.demongame.com
شما باید یک کابل از مودم به PC وصل کنی و کابل دیگه هم از مودم به کنسول

مطمعنی قبلا اینطوری انتقال میداده؟
اونطوری که شما میگی میشه ولی تقریبا دو سالی میشه برا مشتری با این روش انجام میدم سرعتش بالاتره با 100 مگابایت میزنم .با مودم سرعتش کمتره . در کل اون روشی که شمام میگی جواب نمیده مشکل از مودم و کابل نیست مشکل از برنامس .یه ویندوز جدید دانلود کردم با آپدیت دسامبر 2016 میخام نضب کنم فک کنم مشکل از تمپوری ویندوزه .برنامه تمپوری کلینرم استفاده کردم جواب نداد

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر