سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

tooraj.zi

کاربر سایت
Mar 8, 2009
11
من هرکاری می کنم internet connection روfailed میزنه هر کاری هم بگین کردم انتی ویروس و فایروال رو خامش کردم برنامه رو تو درایو cکپی کردم ولی نشد که نشد حتی کنسولو یه بار با سیم لن به لپ تاپ وصل کردم و لپ تاپ رو اکسس پوینت کردم ولی باز هم همون خطا دوستان کسی راه حلی نداره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

arshia._khakpoor

کاربر سایت
Aug 20, 2016
2
سلام .اول زبانش رو انگلیسی کن ، بعدا لینگات درسته ،دانلود کن .(مثلا لينك اول از ic97.....com بود اون يكي gs2....com) اشکال نداره لینکا از سرورهای مختلف گرفته میشه
يعني هم ic97 و هم gs2 هارو دانلود كنم ؟همرو؟؟با اينكه حجم جفتشون برابره؟يا فقط يكيشو به انتخاب خودم؟

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
سلام وقتی میخوام با وای فای دیتا رو انتقال بدم سرعت خیلی پایینه مثلا بعضی وقتا برای چند ثانیه سرعت میره روی 2 مگابایت بعد حدود چند دقیقه سرعت خیلی میاد پایین و حدودا میرسه به 20 کیلوبایت بنظرتون جایی رو اشتباه انجام دادم؟ چون قبلا سرعت انتقال خیلی خوب بود

zombis

کاربر سایت
Jul 16, 2014
7
نام
محمد
سلام وقتی میخوام با وای فای دیتا رو انتقال بدم سرعت خیلی پایینه مثلا بعضی وقتا برای چند ثانیه سرعت میره روی 2 مگابایت بعد حدود چند دقیقه سرعت خیلی میاد پایین و حدودا میرسه به 20 کیلوبایت بنظرتون جایی رو اشتباه انجام دادم؟ چون قبلا سرعت انتقال خیلی خوب بود
بهتره با کابل لن امتحان کنی!

Sand castle

کاربر سایت
Nov 8, 2010
30
یکی کمک کنه لطفا.وقتی میخوای مثلا یه بازیه 20 گیگی دان کنی در شروع کار psx فقط یه لینک میده اونم لینک شروع پارت هاس که هی عددشو عوض میکنی تا اخرین پارت .خب تا اینجا شب با نت نا محدود سه ساعت دانلود میکنیم فردا صبحش میایم بازیو بریزیم رو دستگاه لینک اولیو که داد پارتشو بهش میدیم بعد که یذره که از روش میره تازه یه لینکی میده مثلا حدود 3 گیگ که این اپدیتشه که همون موقع هم باید بهش بدی وگرنه ادامه پیدا نمیکنه .چجوری همون اول کار قبل از اینکه بریم برا انتقال دیتا میشه لینک اپدیتو در اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
من هرکاری می کنم internet connection روfailed میزنه هر کاری هم بگین کردم انتی ویروس و فایروال رو خامش کردم برنامه رو تو درایو cکپی کردم ولی نشد که نشد حتی کنسولو یه بار با سیم لن به لپ تاپ وصل کردم و لپ تاپ رو اکسس پوینت کردم ولی باز هم همون خطا دوستان کسی راه حلی نداره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
وقتی تنظیمات تموم شد تو لپتاپ start psx رو بزن بعدش تست رو بزن

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
اپديت rainbowsix توي ps4 ، ٩٠٠ مگ هستش لينكش توي psx ميشه ١١ گيگ و خورده اي كه حجم اپديت قبلي كه من اپديت قبلي رو دانلود كردم چيكار كنم ؟

Darkofheaven

کاربر سایت
May 21, 2016
78
دوستان من میخوام اپدیت 8.459 mb بازی bloodbrone دانلود کنم ولی به من 5 6 تا لینک میده که 3 تا 4 gig داره 2 تا 17 mb که با حجم اپدیت نیمخونه مشکل چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر