سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

mja89

کاربر سایت
May 10, 2014
11
اقا ادامه بحث قبل من اپدیت بازی رو هم خریدم یه فایل در حد چند مگ با یه فایل یک گیگ هستش اونا رو نذاشتم داخل فولدر دیتا میشه مشکلم مال اونه؟
چون خودم فک کردم شاید اول باید بازی رو باز کنم بعد که درخواست اپدیت داد اونموقع اپدیت رو انتقال بدم

آخرین ویرایش:

mja89

کاربر سایت
May 10, 2014
11
من اص
یه عکس از برنامه موقع استفاده بذارید
کدوم آپدیتو دارید؟ احتمال خیلی زیاد آخرین آپدیتو ندارید چون همین اواخر یه آپدیت جدید براش داده بودن که تو سایتای ایرانی نیست
فایل اپدیت رو ندادم به فولدر دیتا اپدیت رو دارم ولی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
من اص

فایل اپدیت رو ندادم به فولدر دیتا اپدیت رو دارم ولی
بدون آپدیت هیچ بازی ای رو نمیشه منتقل کرد
کد دیتاتونو داخل سایت orbismodding.com وارد کنید لینک آخرین آپدیت بازیو بهتون میده کل آپدیتو دانلود کنید میتونید منتقلش کنید

• Like
Reactions: mja89

mja89

کاربر سایت
May 10, 2014
11
مرسی خیلی ممنون از لطفت امتحان میکنم انشالله درست بشه فقط سوال اخر فایل دیتا هم با فایل های بازی داخل یه پوشه باشه دیتا رو چند روز پیش گرفته بود این سایت الان داخل دی وی دی که به من داده ۴ تا فایل هست دوتا با یه اسم و ای دی دوتا دیگه با اسم و ای دی دیگه هر چهار تا رو بذارم یا همون دوتایی که به اسم ای دی ریجن بازی خودم هست

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام خواهشا سریع کمک کنید دارم دیوونه میشم همه اموزشها رو رفتم ادم نابلدی هم نیستم ولی این مشکل دیوونم کرده
من برای اولین باز از برنامه استفاده کردم دیتای بازی متال گر رو خریدم بعد کل دیتا رو ریختم رو کامپیوتر نرم افزار رو اجرا کردم تو کنسول هم مراحل رو رفتم تست کانکشن رو هم زدم همه چیز اوکی بود بعد اوندم به مقدار از بازی رو دانلود کردم زدم رو توقف اومدم تو پی سی فولد بازی رو از منوی تنظیمات اد کردم گزینه اوتومات رو هم زدم بعد تو کنسول زدم ادامه دانلود حدود ۱ گیگ که دانلود شد گفتم بیینم نکنه داره فایل رو از نت میگیره اتصال مودم به تلفن رو قطع کردم ولی دانلود ادامه پیدا کرد تا چهار نیم گیگ رفت یه دفعه متوقف شد زدم ادامه دانلود بعد چند ثانیه گزینه
Cannot download
روی بازی اومد اموزش ها رو کامل خوندم هم کنسول هم پی سی رو ریستارت کردم مشکل اینجاست الان برون پ روکسی بازی با نت خودم دان میشه ولی همین که میخوا ماز طریق برنامه بازی رو دان کنم نمیشه اومدم فتیل های دانلودی رو دستی زدم تو هر پارت که برنامه درست کرده بود به ترتیب از ۰۰ تا ۰۷ ولی بازم میزنم دانلود نمیشه تو برنامه هم فایل های که دستی دادم همش میشه به اسم پارت ۰۴ خواهشا کمک کنید درضمن ای دی بازی با ای دی دیتایی که خریدم هم یکیه.ممنون من الان نشستم تا جوابی راه حلی چیزی بدید.

چشم بسته میگم آخرین آپدیت بازی رو نداری :D

کد بازی رو بده و یه عکس از فایلهایی که داری بزار ببینم

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
من برای بار اول از برنامه استفاده می کنیم
Trials Fusion رو گذاشتم دانلود ، حجم دانلودش زده 10 گیگ ولی وقتی لینک هاش رو بدس می آورم لینک اولی 4 گیگ و دوم 800 مگه به این صورت :
TRIALSFUSION1111_0.pkg
TRIALSFUSION1111_1.pkg
لینک سوم را می زارم چیزی دانلود نمی کنه.
این حجماش درسته؟ چطور زده 10 گیگ ولی جمع لینک های دانلودش میشه 4.8 گیگ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من برای بار اول از برنامه استفاده می کنیم
Trials Fusion رو گذاشتم دانلود ، حجم دانلودش زده 10 گیگ ولی وقتی لینک هاش رو بدس می آورم لینک اولی 4 گیگ و دوم 800 مگه به این صورت :
TRIALSFUSION1111_0.pkg
TRIALSFUSION1111_1.pkg
لینک سوم را می زارم چیزی دانلود نمی کنه.
این حجماش درسته؟ چطور زده 10 گیگ ولی جمع لینک های دانلودش میشه 4.8 گیگ؟

بقیش حجم آپدیت هست که باید بگیری

• Like
Reactions: farhoodnss

mja89

کاربر سایت
May 10, 2014
11
چشم بسته میگم آخرین آپدیت بازی رو نداری :D

کد بازی رو بده و یه عکس از فایلهایی که داری بزار ببینم
اره مشکلم حل شد دفعه اول بود آپدیت بازی هم اخریش نبود مرسی.
دوستان اگه کسی بعد از انتقال چهار گیگ اول در بازی هایی که دوقسمت داره واسه دانلود مثلا یه ۵ گیگ زده یه ۲۰ گیگ تو پارت اول بعد دانلود چهار گیگ اگه مشکل دانلود پیدا کردید مطمن باشید اپدیت جدید یا فایل dp مشکل داره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliahmadi2

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان چون كامپيوتر به كنسول نزديك نيست، من هر موقع با استفاده از كابل لن با اين روش ميخوام بازي ها مو انتقال بدم، هي بايد كنسول و تلويزيون را جا به جا كنم كه كار اعصاب خرد كني هستش.

به خاطر همين جديدا از واي فاي استفاده ميكنم، ولي سرعت انتقال ديتا به كنسول ميشه در حد حلزون و نهايتا هر ثانيه 2 مگابايت منتقل ميكنه، در حالي كه با كابل لن حول و حوش 10 تا 12 مگابايت هستش. راهي نيست بشه سرعت انتقال ديتا را از طريق واي فاي بيشتر كرد؟

جوابش خيلي واجبه. ممنون از دوستاني كه راهنمايي ميكنن

pclord

کاربر سایت
Jun 7, 2008
19
درود
من یک گیگ حجم اینترنت داشتم، بازی آنچارتد کالکشن رو از قبل دانلود کرده بودم، با استفاده از مودم و lan شروع کردم به انتقال بازی به کنسول، تو 10 دقیقه تقریبا 10 گیگش انتقال پیدا کرد و خوب بود، بعد 10 گیگ وایساد و دیگه نرفت، چک کردم تا 1 گیگ اینترنتم تموم شده، به نظرتون مشکل از کجا بوده؟ اگر از حجم اینترنت هم بخواد استفاده کنه که فایده نداره از اول با خود کنسول دانلود کنیم به صرفه تره. ممنون میشم اگر موردی هست راهنمایی کنید.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود
من یک گیگ حجم اینترنت داشتم، بازی آنچارتد کالکشن رو از قبل دانلود کرده بودم، با استفاده از مودم و lan شروع کردم به انتقال بازی به کنسول، تو 10 دقیقه تقریبا 10 گیگش انتقال پیدا کرد و خوب بود، بعد 10 گیگ وایساد و دیگه نرفت، چک کردم تا 1 گیگ اینترنتم تموم شده، به نظرتون مشکل از کجا بوده؟ اگر از حجم اینترنت هم بخواد استفاده کنه که فایده نداره از اول با خود کنسول دانلود کنیم به صرفه تره. ممنون میشم اگر موردی هست راهنمایی کنید.
شما اول كد ديتارو چك كنيد درست باشه بعدم ورژن اپديتو
اگه ميخوايد اپديتشو از سايتاي ايراني بگيريد اول از orbismodding چك كنيد ببينيد اخرين ورژن بازي چنده dp بازي هم حتما از همون سايت بالا دانلود كنيد چون سايتاي ايراني نميذارن اگه اينا درست باشن بدون كم شدن حجم منتقل ميكنه

a75ian

کاربر سایت
Oct 26, 2013
45
نام
آريَن
سلام هر كاري مي كنم كنسول به اينترنت وصل نميشه و برنامه psx هم اينترنتو كه عوض مي كنم همون ip رو نشون مي ده مشكل چيه ؟
انتي ويروس ندارم فايروالم خاموشه .

آخرین ویرایش:

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
سلام آیا میشه موقع انتقال دادن دیتا کامپیوترو با کابل لن به مودم وصل کرد بعدش کنسولو با وای فای به مودم؟ یا باید هردو با کابل لن و وای فای وصل بشن
البته یکی از دوستان گفتن که امکانش هست این کارو انجام داد خواستم نظرات بقیه دوستانم بدونم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام آیا میشه موقع انتقال دادن دیتا کامپیوترو با کابل لن به مودم وصل کرد بعدش کنسولو با وای فای به مودم؟ یا باید هردو با کابل لن و وای فای وصل بشن
البته یکی از دوستان گفتن که امکانش هست این کارو انجام داد خواستم نظرات بقیه دوستانم بدونم.
فرقي نداره چطوري وصلشون كنيد كار ميكنه فقط سرعت انتقالاش متفاوته

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
موقع دانلود بازی Just Cause 3 از طریق لینکی که PSX بهم داده تو دانلود پارت اول و پارت اخر که 3.8 گیگ حجمشه به مشکل برخوردم.
دوتا پارت تقریبا حجمی تا دوگیگ دانلود میشن بعد یهو دانلود قطع میشه و دوباره فایل از اول شروع به دانلود میکنه در صورتی که بقیه پارتا دان شدن فقط
این دوتا این مشکل رو دارن.مشکل از چیه دوستان؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر