سوالات من درباره PSP GO

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
توی جیب جا شدن که مزیت نیست !

LCDش هم کی گفته با کیفیت تره؟ فقط یه پرده روشن تره. تازه اونم نسبت به Slim وگرنه مثل پی اس پی 3000 هستش. خب در عوض شما اینم بگو که go نسبت به قبلیا ال سیدیش 5 دهم کوچکتره!

ولی خب درست میگی یه حافظه 16 گیگی داره که معمولیا ندارن. اما با وجود این حافظه هنوز قیمتش 10-15 تومن ارزونتر از 3000 هستش و بی حکت نیست . مموری 16 خودش 40 تومنی هست.

برای من که مزیت هست.........
هنوزم میگم نسبت به قبلیا با کیفیت تره ، خودم همه مدلهارو داشتم

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
سلام دوستان
یه سوال داشتم میخواستم psp go بخرم میخوام بدونم که رنگ سفیدش مات هست یا متالیک؟ یعنی براقه؟
چه چیز هایی باید توش باشه ؟ این ها بازشدست؟ یا اک بنده؟

tiger75

کاربر سایت
May 6, 2011
343
کسی بلد نیست یا سفید تا حالا نداشته؟
من که خریدم همراش یه usb ، ادابتور ، یه cd اورجینال که نرم افزار media go توش بود با یه دستماله مخصوص و چند تا دفترچه داشت . در ضمن اگه حوصله ی تمیز کردن psp رو نداری سیاه نخر چون زیاد لک میکنه (اثر انگشت)

VALAMINI

کاربر سایت
Apr 5, 2011
60
VALAMINI

دوستان زیز چند تا فروشگاه معرفی کنید واسه خرید psp goکه دستگاه کارکرده رو به جای نو ندن یا قطعات جعبه را از توش برندارن یا قیمت بالای 250 ندن:d:d... در ضمن کپی دائم هم بدن ;) ممنون می شم..... . اگه می تونید pmکنی خواهشا چند تا جای معتبر=((=((=((

a.ch_editor

کاربر سایت
Jan 21, 2011
87
نام
علی
دوستان زیز چند تا فروشگاه معرفی کنید واسه خرید psp goکه دستگاه کارکرده رو به جای نو ندن یا قطعات جعبه را از توش برندارن یا قیمت بالای 250 ندن:d:d... در ضمن کپی دائم هم بدن ;) ممنون می شم..... . اگه می تونید pmکنی خواهشا چند تا جای معتبر=((=((=((
کرج - پاساژ دانشکده - طبقه پایین - سونیک b-)

آخرین ویرایش:

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
سلام دوستان
یه سوال داشتم میخواستم psp go بخرم میخوام بدونم که رنگ سفیدش مات هست یا متالیک؟ یعنی براقه؟
چه چیز هایی باید توش باشه ؟ این ها بازشدست؟ یا اک بنده؟

آقا من سفیدش را دارم متالیک هست خیلی هم قشنگه تو شب هم که زیباییش بیشتر میشه

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
بچه ها این umd نمیخوره؟
پس بازیاش رو چی میان؟
بازی های psp بهش میخوره(1000-2000-3000)
اگه منظورت ويتا هست > بايد بگم روي رم مياد رم هاي مخصوص ويتا

اگه منظورت Go هست > يا بايد از رو PSN دانلود كني يا بازي هاي رو دانلود و روي رم ميريزي آره ديگه الان بازي هاي 1000 و 2000 و 3000 و GO يكي هست.

فاطمه.ه

کاربر سایت
Aug 8, 2011
7
سلام دوستان من قبل عید یه psp go برای پسرم از مالزی خریدم فروشنده اون وصل کرد به کامپیوترش و 20 دقیقه طول کشید و یه 30تایی برنامه ریخت اون موقعع ازش خواستم برنامه های برای بچه های کوچیک بریزه اما جالب نبودن بازیهاش حالا پسرم جی تی ای میخواد . واقعا نمیدونم بایدجی کار کنم هنوز نتونستم تنظیمات وایرلسش راه بندازم البته وایرلس هم ندارم تو خونه . اما با کامیپوتر میخوام بدونم میشه وصلش کرد به نت؟ و ایا باید جایی ریجستر کنم برای دانلود برنام ههاش؟ سرچ کردم اما مطالب شما اینقدر زیاده که نتونستم بفههمم چی به چیه ؟ ممنون میشم بهم کمک کنید

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام دوستان من قبل عید یه psp go برای پسرم از مالزی خریدم فروشنده اون وصل کرد به کامپیوترش و 20 دقیقه طول کشید و یه 30تایی برنامه ریخت اون موقعع ازش خواستم برنامه های برای بچه های کوچیک بریزه اما جالب نبودن بازیهاش حالا پسرم جی تی ای میخواد . واقعا نمیدونم بایدجی کار کنم هنوز نتونستم تنظیمات وایرلسش راه بندازم البته وایرلس هم ندارم تو خونه . اما با کامیپوتر میخوام بدونم میشه وصلش کرد به نت؟ و ایا باید جایی ریجستر کنم برای دانلود برنام ههاش؟ سرچ کردم اما مطالب شما اینقدر زیاده که نتونستم بفههمم چی به چیه ؟ ممنون میشم بهم کمک کنید

شما احتياج به وايلس يا واي فاي داري كه به نت وصل شيد در حالت USB امكان پذير نيست . منظورتون از برنامه چيه دقيقا 1- هك فريمور براي اجراي بازي هاي كپي خور 2- برنامه هاي Homeware ساخت بازيهاي خونگي هست 3- برنامه هاي PSN مربوط به نت 4- بازي هاي معمولي خودمون كه كپي هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر