سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
يه سوال دارم خواهشا كسی می دونه بگه:
هيچ راهی نيومده كه بازی های گيم كيوب رو بدون مموری خود گيم كيوب رو ویی سيو كرد؟ يعنی هكی نيومده بشه مثل خود بازی های ویی سيو كرد بازی های گيم كيوب رو؟
اگه نه مموری كارت گيم كيوب بايد از كجا گير بياريم كه تو ايران نيست...من ديشب يادم اومد رزيدنت اويل 0 و 1 برای ویی عرضه شدن، ولی باز می خوام ريميك متال گير1 و چند تا بازی انحصاری ديگه گيم كيوب رو با ویی بازی كنم و بدون سيو كردن نمی شه تمومشون كرد!
بعد من موندم خود گيم كيوب حافظه داخلی داشته و بازيا تو حافظه داخليش سيو می شدن كه اينهمه مموری كارتش تو ايران نايابه؟
قيمت دسته غير اصل گيم كيوب رو هم كسی داره بگه.
اين ویی رو هم می خوام بردارم؛ كسی قيمتش رو می دونه بگه:
ویی يوسی كاركرده با 1 ریموت و 1 نانچاک و حسگر حساس و محافظ دسته و ترانس تبدیل.
ممنون.

آخرین ویرایش:

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
يه سوال دارم خواهشا كسی می دونه بگه:
هيچ راهی نيومده كه بازی های گيم كيوب رو بدون مموری خود گيم كيوب رو ویی سيو كرد؟ يعنی هكی نيومده بشه مثل خود بازی های ویی سيو كرد بازی های گيم كيوب رو؟
اگه نه مموری كارت گيم كيوب بايد از كجا گير بياريم كه تو ايران نيست...من ديشب يادم اومد رزيدنت اويل 0 و 1 برای ویی عرضه شدن، ولی باز می خوام ريميك متال گير1 و چند تا بازی انحصاری ديگه گيم كيوب رو با ویی بازی كنم و بدون سيو كردن نمی شه تمومشون كرد!
بعد من موندم خود گيم كيوب حافظه داخلی داشته و بازيا تو حافظه داخليش سيو می شدن كه اينهمه مموری كارتش تو ايران نايابه؟
قيمت دسته غير اصل گيم كيوب رو هم كسی داره بگه.
ممنون.
اون بازی هایی که ریمیک شدن و انحصارا واسه وی عرضه شدن مثل re archive و re0 archive ، نیازی به مموری ندارن و تو حافظه ی وی ذخیره میشن.

من 2 3 سال پیش دسته GC غیر اصلش رو از جمهوری گرفتم 5 تومن.

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
سلام دوستان الان یدونه wii بخوایم تهیه کنیم باید به چه چیزهایی توجه کنیم ؟؟؟؟ کپی سخت افزاری ؟ نرم افزاری ؟
درایو ؟ کارت گرافیک ؟ برد مادر ؟

2064405

کاربر سایت
Dec 14, 2012
3
نام
علی
سلام به همه، من تازه عضو شدم!
دنبال به کنسول تا 300-400 تومن بودم که اول با PSP 3000آشنا شدم اینجا هم سوال کردم و دوستان جواب دادن!
اما امروز با وی آشنا شدم که همین قیمت رو داره!!
حالا موندم بینشون کدوم رو انتخاب بکنم؟؟؟!!!
Wii یا PSP 3000??????
بازی واسه وی چی هست؟؟ بخصو ماشینی هاش و جنگی؟؟؟
کپی خور کردن و... اش راحته؟؟ کپی خورش دائمی هست؟؟ و اینکه به بار که کپی خور بشه تا چند وقت دیگه نیاز به کپی خور کردن و آپدیت و... نداره؟؟؟
درکل کمک کنید که بتونم راحت انتخاب بکنم بین این دوتا کنسول!!!
مرسی
تخصص توی رایانه و... نیتس واسه همین زیاد سر درنمیارم!!!!درحد تعارف بلدم ولی زیاد نه!!!!

Eblisak

کاربر سایت
Oct 20, 2012
25
نام
علی گراف
سلام به همه، من تازه عضو شدم!
دنبال به کنسول تا 300-400 تومن بودم که اول با PSP 3000آشنا شدم اینجا هم سوال کردم و دوستان جواب دادن!
اما امروز با وی آشنا شدم که همین قیمت رو داره!!
حالا موندم بینشون کدوم رو انتخاب بکنم؟؟؟!!!
Wii یا PSP 3000??????
بازی واسه وی چی هست؟؟ بخصو ماشینی هاش و جنگی؟؟؟
کپی خور کردن و... اش راحته؟؟ کپی خورش دائمی هست؟؟ و اینکه به بار که کپی خور بشه تا چند وقت دیگه نیاز به کپی خور کردن و آپدیت و... نداره؟؟؟
درکل کمک کنید که بتونم راحت انتخاب بکنم بین این دوتا کنسول!!!
مرسی
تخصص توی رایانه و... نیتس واسه همین زیاد سر درنمیارم!!!!درحد تعارف بلدم ولی زیاد نه!!!!

سلام دوست عزیز . شما اول باید مشخص کنید که دنبال یک کنسول دستی همراه هستید یا یک کنسول خانگی ؟
ویی به عنوان یک کنسول سرگرمی برای کل خانواده لذت بخش خواهد بود و شما با داشتن ویی میتونید دسته جمعی لذت ببرید
اما پی اس پی همیشه همراه شما خواهد بود و یک سری بازی های خاص خودش رو داره ..
انتخاب با شماست ..
ویی هم بازی های اکشن و تفنگ دار داره (یعنی با تفنگ خودش بازی هارو انجام میدید) هم بازی های ریسینگ انحصار خودش مثلا NFS NITRO که فقط برای ویی و دی اس منتشر شده و بازی زیبایی هستش
کپی خور کردن ویی به صورت نرم افزاری هست و وابسته به نوع ویی شما بازی ها از روی هارد و درایو ویی قابل اجرا خواهند بود .. بهتره موقع خرید حتما بپرسید که ویی کپی خور درایو هست یا نه ؟
کپی ویی دائمی هست و هیچوقت نیاز به تجدید این کار نیست موفق باشید

---------- نوشته در 10:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:59 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان الان یدونه wii بخوایم تهیه کنیم باید به چه چیزهایی توجه کنیم ؟؟؟؟ کپی سخت افزاری ؟ نرم افزاری ؟
درایو ؟ کارت گرافیک ؟ برد مادر ؟

شما باید به این نکته توجه کنید که ایا درایو وییتون کپی خور میشه یا فقط باید از روی هارد بازی اجرا کنید .. یک سری از ویی های توی بازار هستند که قفل امنیتی درایوشون هک نمیشه و فقط باید از روی هارد اجرا کنید و اگر بخواید کپی خور درایو شن باید از مودچیپ استفاده شه که هزینه های 60 تومنی به بالا را داراست
ویی از نظر گرافیک و رم و .. همه ویی های موجود از یک سیستم سخت افزاری استفاده میکنند پس این نکته خاصی نیست .. تنها نکته که باید توجه بشه سلامت ویی هست و اینکه برای کپی خور شدنش مشکلی پیش نیاد
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Partisan

کاربر سایت
Jan 2, 2013
13
دوستان یه سوال انم اینکه از دسته gamecube میشه تو wii هم استفاده کرد؟مثل دسته کلاسیک؟
ممنون
--------------------------------------
(اکر کسی دسته و ریموت و..... واسه فروش داره پخ بده لطفا)

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
دوستان من برای بچه برادرم میخوم wii بخرم
میشه توضیح بدید چه نوعیش رو بخرم و از کجا بخرم که اطمینان باشه
من واقعا به پشت شهرداری اعتماد ندارم
؟؟؟
بعد بازیهاشو از کجا بگیرم

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
سلام.
راهنمايي ازتون ميخواستم. ممنون ميشم همه نظرشون رو بگن.
واسه پسر خواهرم كه 5 سالشه ميخوام عيدي بگيرم.
خودش ps2 دوست داره. ولي تا حالا باهاش بازي نكرده!
من پيشنهاد دادم wii بگيره.
چند تا سوال ازتون دارم:

1- در كل به نظرتون كدوم كنسول بهتره براي اين سن؟
2- عمر كدوم كنسول بيشتره؟
3- قيمت حدوديه wii و ps2 و قيمت بازيهاي كپيش؟
4- هك wii مثل كنسولهاي ديگه نياز به آپديت داره يا زياد دردسر نداره؟
5- بازيهاي جديد wii هنوز هم مياد يا نه؟ بايزهاي كپيش تو بازار كميابه يا نه؟

متشكر.

Partisan

کاربر سایت
Jan 2, 2013
13
سلام
از نظر من wii یه کنسولیه که واسه همه ی سن ها مناسبه
عمر کنسول به نگهداری مصرف کننده مربوطه
قیمت یه wii تمیز باید حدود 400 باشه تاپ.هر گیم زیر 2000 تومن هست
نیاز به آپدیت مداوم نیست
بازی جدید میاد.ولی نکته ای که هست اینه که اینقدر گیم خوب داره که اگه دیگه هم گیم نیاد مهم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر