سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام آقا شرمنده شاید اینجا جاش نباشه ولی کسی می تونه بگه wii بازیهای gamecube رو ساپورت می کنه یا نه..؟ و یه راهنمای بکنه منو wii از کجا بگیرم و چه ورژنی که بازیهای gamecube رو بتونم راحت و بدون مشکل بازی کنم و یه فروشگاه رو کسی معرفی کنه بازیهای قدیم gamecube رو داشته باشه چون من حقیقتش فقط دارم wii میگیرم واسه resident evil zero و resident evil 1 remake فقط اول می خوام اینارو بازی کنم اگه محبت کنید منو راهنمای کنید چون من در ضمینه wii هییییییییییییییییچی نمی دونم بوق بوقم ;)

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام آقا شرمنده شاید اینجا جاش نباشه ولی کسی می تونه بگه wii بازیهای gamecube رو ساپورت می کنه یا نه..؟ و یه راهنمای بکنه منو wii از کجا بگیرم و چه ورژنی که بازیهای gamecube رو بتونم راحت و بدون مشکل بازی کنم و یه فروشگاه رو کسی معرفی کنه بازیهای قدیم gamecube رو داشته باشه چون من حقیقتش فقط دارم wii میگیرم واسه resident evil zero و resident evil 1 remake فقط اول می خوام اینارو بازی کنم اگه محبت کنید منو راهنمای کنید چون من در ضمینه wii هییییییییییییییییچی نمی دونم بوق بوقم ;)
بله میکنه
باید دسته کیم کیوب هم باسه بازی های کیم کیوب بخری
اما مثلا RE:0 یا RE:1 REMAKE که برای wII دوباره ساخته یا ریمیک شدن رو میتونی با دسته های خود wII بازی کنی
الان بیشتر از این wII های کره ای گیر میاد که به USA تبدیل شدن که خوبن و 260 تومن هستن و مدچیپ ندارن(مدچیپ یه چیپ هست که به صورت سخت افزاری رو wII نصب میشه و باعث اجرا بازی های کپی میشه) یعنی باید به صورت نرم افزاری بازی ها رو اجرا کنی که به صورت هلویی در بخش wII توضیحاتش داده شده
میتونی از کنج تو پایتخت بخری
یا از DC

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
بله میکنه
باید دسته کیم کیوب هم باسه بازی های کیم کیوب بخری
اما مثلا RE:0 یا RE:1 REMAKE که برای wII دوباره ساخته یا ریمیک شدن رو میتونی با دسته های خود wII بازی کنی
الان بیشتر از این wII های کره ای گیر میاد که به USA تبدیل شدن که خوبن و 260 تومن هستن و مدچیپ ندارن(مدچیپ یه چیپ هست که به صورت سخت افزاری رو wII نصب میشه و باعث اجرا بازی های کپی میشه) یعنی باید به صورت نرم افزاری بازی ها رو اجرا کنی که به صورت هلویی در بخش wII توضیحاتش داده شده
میتونی از کنج تو پایتخت بخری
یا از DC
ممنون فقط میشه لطف کنی بگی چه مدل و رجینی بگیرم..؟؟از کجا.؟ و آیا قبل از خرید بازی حتما باید رجین رو هم بگم مثلا evil ziro و یا evil remake 1 اگه رجینش با دستگام فرق کنه موردی پیش میاد (مثلا دستگاهم NTSC j و بازیم UC باشه).؟؟آیا باید این چیپ که شما گفتین باید جدا بخرم یا نه رو wii هست یعنی باید کپی کنم یا کپی خور هست.؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ممنون فقط میشه لطف کنی بگی چه مدل و رجینی بگیرم..؟؟از کجا.؟ و آیا قبل از خرید بازی حتما باید رجین رو هم بگم مثلا evil ziro و یا evil remake 1 اگه رجینش با دستگام فرق کنه موردی پیش میاد (مثلا دستگاهم NTSC j و بازیم UC باشه).؟؟آیا باید این چیپ که شما گفتین باید جدا بخرم یا نه رو wii هست یعنی باید کپی کنم یا کپی خور هست.؟
هر ریجن یا مدلی بگیری فرقی نمی کنه. اصلا فکر کن Wii همیشه Free Region ـه. چون اصلا همه بازی ها با هر ریجنی تو دستگاه های مختلف میان.
اگه دوست داری کپی خور نرم افزاری بخر که ارزون تره. مودچیپ ضروری نیست.

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
با سلام خدمت اساتید بخش
من میخوام یه وی بخرم که پخش بازیهای گیم کیوب برام خیلی مهمه آیا کپی خور شده نرم افزاری بازی های گیم کیوب رو باز میکنه . و کپی خور شده نرم افزاری چند در صد بازی هارو میاره و کپی خور شده سخت افزاری مزایاش چیه و چند درصد بازی بیشتر میاره
ممنون از جواباتون .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
با سلام خدمت اساتید بخش
من میخوام یه وی بخرم که پخش بازیهای گیم کیوب برام خیلی مهمه آیا کپی خور شده نرم افزاری بازی های گیم کیوب رو باز میکنه . و کپی خور شده نرم افزاری چند در صد بازی هارو میاره و کپی خور شده سخت افزاری مزایاش چیه و چند درصد بازی بیشتر میاره
ممنون از جواباتون .
سلام.
شما پست اول رو خوندين؟؟
بله كپي خور نرم افزاري بازي گيم كيوب مياره.
هم كپي خور نرم افزاري هم كپي خور سخت افزاري 100% بازي ها رو مياره.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
تو رو خدا پست اول رو بخونيد بعد بپرسيد.
قيمت كنسول و موشن پلاس در تاريخ 88/6/20 :
كنسول Wii كپي خور شده سخت افزاري ريجن UC حدود 400 تومان
كنسول Wii كپي خور شده سخت افزاري ريجن J حدود 350 تومان
كنسول Wii كپي خور شده نرم افزاري ريجن كره اي انگليسي شده حدود 270 تومان
موشن پلاس 40 تومان

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اگه بالا می خوای ایکس باکس بهتره اگه مسافرت و این ور اونور زیاد میری PSP بخر ولی اگه گیم پلی برات مهمه Wii انتخاب خوبیه.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من شنیدم وی ورزش هم هست
اینجوریه؟
واقعا ورزش نکنم وی خوبه واسم؟
به ورزش احتیاج دارم
کاملا درسته غیر از بازی هاش که کمابیش عرق آدم رو درمیاره مثلا همون بوکس تو WII SPORT
با WII FIT شما یک برنامه کامل برای سر وزن رسیدن خواهید داشت و متناسب با اون WII FIT بهتون میگه کی غذا بخورین یا کی بازی رو تموم کنید

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
سلام
من یک سوالی دارم برادر من میخواد از استرالیا برام Wii بیاره. و به من گفتش که ریجن اونجا پال هست میخواستم بدونم بعد از کپی خور کردن آیا بازی های UC رو اجرا میکنه؟؟؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر