سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
بچه ها اون دوربین ps4 به چه درد میخوره؟ایا موو روی کنسول نسل بعد کار میکنه!؟

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
بچه ها اون دوربین ps4 به چه درد میخوره؟ایا موو روی کنسول نسل بعد کار میکنه!؟
این دوربین واسه همون مووه دیگه البته یکی میگفت این سری دوربین که سومین نسل دوربینه مثل کینکت قراره حرکات شما رو هم انتقال بده ولی تایید نشده هنوز این موضوع...
من یه جایی خوندم که دوربین ps3 روی 4 کار نمیکنه اما موو ps3 مشکلی با ps4 نداره باید صبر کنیم ببینیم چی پیش میاد

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
این دوربین واسه همون مووه دیگه البته یکی میگفت این سری دوربین که سومین نسل دوربینه مثل کینکت قراره حرکات شما رو هم انتقال بده ولی تایید نشده هنوز این موضوع...
من یه جایی خوندم که دوربین ps3 روی 4 کار نمیکنه اما موو ps3 مشکلی با ps4 نداره باید صبر کنیم ببینیم چی پیش میاد
شما اگه تریلر پلی رووم رو دیده باشی می بینی که حرکت های خودتو انتقال میده به موو کاری ن داره توe3هم بعضی خبر گزارییا امتحانش کردن

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
شما اگه تریلر پلی رووم رو دیده باشی می بینی که حرکت های خودتو انتقال میده به موو کاری ن داره توe3هم بعضی خبر گزارییا امتحانش کردن
ولی وقتی تریلر هارو نگاه میکردم دیدم دسته ps4 رو میگرفت جلوی دوربین و... اگه مثل کینکت حرکات رو انتقال بده و موو هم روش کار کنه و دسته کنسول رو هم شناسایی کنه که دیگه فوق العاده معرکه میشه

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
سونی اطلاعات کاملی نمیده از یه طرف میگه موو ps3 باهاش مشکلی نداره کار میکنه از یه طرف میگه دسته کنسول زیرش که تو تصاویر سرمه ای بود هم یه ابزار برای دوربینه از طرف دیگه میگه حرکات شمارم انتقال میده خب چه خبره اینا همش یکیه دیگه اگه به کیفیت اطمینان داره وازمایششو دوربین پس داده خوب با انتقال حرکات کفایت میکنه دیگه نه مثل wii که 15266668000 وسیله طراحی کرد واسش که هیچکدومم استفاده خاصی نداشت و فقط برای بازیه مخصوص خودشون کار میکرد فقط

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
Arkham Origins واسه ps4 هم منتشر میشه یا شایعست؟!

Batman-Arkham-Origins-PS4-15059317-7.jpeg

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام خدا سلام , دوستان بازیهای ps3 به ps4 می خوره یا نه ؟! ممنون میشم پیام خصوصی کنید ...
خلاصه آرشیو بازی ps3 رو چیکار کنم ؟

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
به نام خدا سلام , دوستان بازیهای ps3 به ps4 می خوره یا نه ؟! ممنون میشم پیام خصوصی کنید ...
خلاصه آرشیو بازی ps3 رو چیکار کنم ؟
خیر دوست عزیز متاسفانه ps4 بازی های ps3 رو ساپورت نمیکنه.ارشیوت رو باید بفروشی:d

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
خیر دوست عزیز متاسفانه ps4 بازی های ps3 رو ساپورت نمیکنه.ارشیوت رو باید بفروشی:d
ممنون از لطف شما بزرگوار
پس بگو چرا کلی از بچه ها بازیهاشون و به من فروختند !
حالا سوال دیگه اینجا است ما می تونیم ps4 بخریم ؟ مثلا نیاد پولش به اندازه ی خودرو باشه :/

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر