سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
آقا این جوری که من فهمیدم همCPUوGPUهست و بااینکه تا حالا هیچPCاینو جواب نداده باید هم خیلی خف باشا هم گرووو_______________________________________ن

درسه؟؟؟یا نه

بایه نیگاه خریدارانه بگید چند میاد قیمتش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
بازیهای این نسل هم لودینگ داره؟
به نظر من این یه مشکلیه که باید حل شه خصوصا تو بازیهای فایتینگ که واقعا رو اعصابه!

masi

کاربر سایت
Mar 6, 2007
2
زیاد رو این قضیه فکر نکن!
اون معماریش سل بود این X86!بعد هم در عمل باید تست بشه پردازنده CORE I7 3930 دارای حداکثر 182 گیگافلاپس هست!بعد این 1840 گیگافلاپس!
معمولا گرافیک ها اینقدر قدرت پردازش دارن gtx 660 قدرت پردازشیش برابر با 1800 گیگافلاپس هست!(دقیق ننوشتم یه 40 پنجاه تایی بالاتر هست!)
پردازنده این همه توان پردازشی داره!قبلی سل بود میگفتی معماریش خاصه اینقدر توان پردازشی داره این که X86 هست!
چه طوری امکان داره!
کسی میدونه به ما هم بگه!
((آخه اگه این طور پردازنده ای میتونن بسازن چرا برای PC نمیدن بیرون خداییش از لحاظ فروش میترکونه!))

خب دوست من شما پردازنده cOre i7 رو که 182 گیگا فلاپس هست با بخش گرافیکی که 1840 هست مقایسه کردی!
پردازنده Cell 218 گیگافلاپس به گفته خودشون قدرت داره که البته بحث های زیادی هست در موردش که در واقع گفته شده -->
230.4 GFLOPS (single precision)
21 GFLOPS (double precision)
با منبع هست این موضوع!
حالا سوال من مربوط به گرافیک بود که خیلی عجیبه این اختلاف کم : )

spark.m

کاربر سایت
Mar 23, 2011
60
نام
محمد
سلام دوستان
این درسته که میگن هر کی که ps3 داره اگه بده نمایندگی واسش تعویض میکنن با ps4

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اینا واقعا یا فیکن اونوقت ؟؟؟

اگه واقعیه چه قدر زشته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کاملا واقعی!
زشت نیست ولی کلاس نداره:| محیط Home تو PS3 یه ابهت خاصی داشت و خیلی با کلاس و شیک بود ولی منم از این زیاد خوشم نمیاد:|

---------- نوشته در 02:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:05 PM ارسال شده بود ----------

بعد منظور از صفحه هم همون منو اصلی دستگاهه؟؟
بله! وقتی دستگاه رو روشن می‌کنی این صفحه میاد! مثل Dashboard تو Xbox یا همون محیط اصلی Home تو PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر