سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
بچه ها من کـــــــلا چندتا سئوال در مورد اندروید دارم!

1. الان دقیقا چطوری میشه به Google Play وصل شد؟ با توجه به بسته بودنش در ایران

2. الان مدلای پردازنده های گوشی ها که با هم فرق دارند، بازی ها چطوری اجرا میشند!؟!؟

3. برا انجام بازی های پولی، باید حتما دستگاه رو ROOT کنی و از اون رام دیفالت کارخونه خارج کنی؟

باتشکر

1. google play برای ایران بازه ولی برای دانلود باید با چیزشکن مثل سایفون بری

2. برای پردازنده های مختلف دیتا جداگانه میاد برای بازیها - خیلی از بازی ها هم دیتاشون یکیه

3. Root بکن حتما ولی بازی ها روی رام اصلی هم راحت کار میکنه من که galaxy mega دارم مشکلی ندارم رو 4.2.2

SILENT SANAKA

کاربر سایت
Nov 24, 2013
16
دوستان nova 3 رو نصب کردم ورژن 1.0.7 وارد بازی که میشم دیتا رو چک میکنه و بعدش هم نصبش میکنه بعد با پیغام دیتای شما کامل میباشد مواجه میشم که ok رو میزنم بدون هیچ پیغامی از بازی میپره بیرون!!!برنامه گذر از تحریم رو هم اجرا کردم و اکانتم هم سینک هست!!کسی ورژنی از کرک muzhiwan نداره؟؟
ورژن فایل apk 1.0.5 باشه چون دیتا 1.0.5 هست
ممنون میشم...

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
دوستان nova 3 رو نصب کردم ورژن 1.0.7 وارد بازی که میشم دیتا رو چک میکنه و بعدش هم نصبش میکنه بعد با پیغام دیتای شما کامل میباشد مواجه میشم که ok رو میزنم بدون هیچ پیغامی از بازی میپره بیرون!!!برنامه گذر از تحریم رو هم اجرا کردم و اکانتم هم سینک هست!!کسی ورژنی از کرک muzhiwan نداره؟؟
ورژن فایل apk 1.0.5 باشه چون دیتا 1.0.5 هست
ممنون میشم...

من این بازیو از سایت androidina با دیتای obb دانلود کردم ورژن هم 1.0.5 روی تمام پردازنده ها هم جواب میده فقط هم برای بار اول نیاز به اینترنت داره.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان من اس 4 دارم ورژنش 4.2.2 هست ولی میخوام اپدیتش کنم میگه اخرین ورژنش روی دستگاه نصب هستش در حالی که برادرم به 4.3 اپدیت کرده
کسی راه حلی سراغ داره ؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
سلام بدون در نظر گرفتن بودجه چه گوشییو پیشنهاد میکنید ؟ میخوام خوب باشه ها :biggrin1: یعنی تا میلیاردها سال جواب بده :biggrin1:​

فکرشم نکن ، سال بعد نسل بعدی پردازنده های گرافیکی nvidia که در حد کنسول هستن برای گوشی عرضه میشه مجبور میشی ارتقا بدی
ولی الان بهترین انتخاب به نظر من یکی از این دوتاست
Samsung Note 3
LG G2

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام. من چندتا سوال داشتم در مورد اندروید ؟!

1- چجوری میتونم روی گالری رمز بذارم ، نرم افزار خاصی هست ؟! آخه من از چندتا نرم افزار گالری استفاده میکنم .

2- یک file manager معرفی کنید که پشتیبانی ارسال bluetooth و همچنین پشتیبانی از usb داشته باشه و شناسایی کنه !

3- آیا لازمه بر روی دستگاه های اندرویدی آنتی ویروس نصب کرد ؟!

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
سلام. من چندتا سوال داشتم در مورد اندروید ؟!

1- چجوری میتونم روی گالری رمز بذارم ، نرم افزار خاصی هست ؟! آخه من از چندتا نرم افزار گالری استفاده میکنم .

2- یک file manager معرفی کنید که پشتیبانی ارسال bluetooth و همچنین پشتیبانی از usb داشته باشه و شناسایی کنه !

3- آیا لازمه بر روی دستگاه های اندرویدی آنتی ویروس نصب کرد ؟!

1-Smart Lock
2-ES File Explorer
3-خیر

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان دقیقا کمک کنید و بگید بین Z1 - 5c کودوم بهتره ؟ ( فبلت نمیخوام چون تبلت دارم و دیگه نوت 3 خیلی بزرگه :D بیشتر هم دلم میخواد گوشیم از نظر کاراییش تو دوربین عالی به معنای واقعی باشه ! )

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دوستان دقیقا کمک کنید و بگید بین Z1 - 5c کودوم بهتره ؟ ( فبلت نمیخوام چون تبلت دارم و دیگه نوت 3 خیلی بزرگه :D بیشتر هم دلم میخواد گوشیم از نظر کاراییش تو دوربین عالی به معنای واقعی باشه ! )
z1 بگیر حالشو ببر

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
دوستان من Xperia Z میخوام بگیرم . میخواستم بدونم صفحش نصبت به S4 خیلی خرابه ؟ چون یکی میگوفت انگار روش لامپ روشن کردی ...

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دور iPhone رو که اصلا کلا خط بکش! Z1 عالیه؛ اما دوربینش در حال حاضر زیاد جالب نیست که اونم مشکل نرم افزاریه و تو آپدیت های بعدی حل میشه. وگرنه دوربین Z1 از لحاظ سخت افزاری خداست!
دوستان من Xperia Z میخوام بگیرم . میخواستم بدونم صفحش نصبت به S4 خیلی خرابه ؟ چون یکی میگوفت انگار روش لامپ روشن کردی ...
نه داداش، حقیقت ماجرا اینه که وقتی Z عرضه شد، همه ی گوشی ها رو زیر پا گذاشت و انقدر محبوب شد که Popularityش تو GSMArena به 100% رسید! همون موقع بود که Samsung و برندهای دیگه و طرفداراشون و حتی خود سایت GSMArena!!! شروع کردن به کوبیدن Z! در اینکه کیفیت صفحه ی Z از Samsung و LG پایین تره که شکی نیست، منتها اونقدری نیست که بزرگش کردن و میگن! Z1 کیفیت صفحه ش به طور قابل توجهی بیشتر از Z هستش و تقیبا میشه گفت هم اندازه G2 هستش (یه کم پایینتر). در هر صورت LG از تکنولوژی IPS استفاده میکنه که بهترین تکنولوژی صفحه نمایش حال حاضر هستش، و Samsung هم از Super AMOLED که در حد IPS هست اما مورد پسند همه (همینطور خودم) نیستش، آخه خیلی Brightnessش بالاست، در حدی که چشم رو میزنه! Sony تا گوشی Z از TFT استفاده میکرد که واقعا در شان یه گوشی با برند Sony نبود! (نمیگم بده، اما در حد رقابت با IPS و AMOLED نیست). خوشبختانه Sony واسه گوشی های ZU و Z1 یه تکنولوژی جدید رو عرضه کرد (Triluminos) که تا حد زیادی TFT رو ارتقا داد. اگه بیشتر میتونی هزینه کنی Z1 بگیر. من ZL رو هم شدیدا پیشنهاد میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر