سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
آقا من یه مشکل اساسی دارم:d

گوشی من LG Optimus 4XHD هست

از هفته پیش که نسخه اندروید گوشی رو به 4.1.2 به روز کردم گوشی همش هنگ های پی در پی می کنه و برای باز کردن برنامه ها باید بین 10 تا 15 ثانیه صبر کنم تا گوشی از گیر کردن در بیاد...

جدا از این مصرف باطری هم به شدت زیاد شده و روزی دو بار باید بزنم شارژ بشه...اینم بگم که گوشی رو به وسیله PC و نرم افزار LG PC Suite به روز رسانی کردم پس نباید مشکلی درست کرده باشه ولی کرده...:(

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
آقا من یه مشکل اساسی دارم:d

گوشی من LG Optimus 4XHD هست

از هفته پیش که نسخه اندروید گوشی رو به 4.1.2 به روز کردم گوشی همش هنگ های پی در پی می کنه و برای باز کردن برنامه ها باید بین 10 تا 15 ثانیه صبر کنم تا گوشی از گیر کردن در بیاد...

جدا از این مصرف باطری هم به شدت زیاد شده و روزی دو بار باید بزنم شارژ بشه...اینم بگم که گوشی رو به وسیله PC و نرم افزار LG PC Suite به روز رسانی کردم پس نباید مشکلی درست کرده باشه ولی کرده...:(

علامت هایی که میگی میتونه مربوط به فاسد شدن باطری باشه، باطری رو چک کن شاید باد کرده باشه
به خاطر اینکه اگه آپدیت رسمی رو نصب کرده باشی نه تنها باید بهتر بشه بلکه باید مصرف باتری هم کمتر بشه
حتما اگه از باطری نبود به آنتی ویروس خوب آپدیت کن و کامل گوشی رو سرچ کن
همچنین نرم افزار های مدیریت نیرو مثل DU battery saver یا غیره...رو استفاده کن تا ببینی چه آپ هایی دارن بدون هماهنگی از شارژ استفاده میکنن
در آخر هم از آپ های فریز کننده استفاده کن تا آپ های بیمورد رو فریز کنه

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
علامت هایی که میگی میتونه مربوط به فاسد شدن باطری باشه، باطری رو چک کن شاید باد کرده باشه
به خاطر اینکه اگه آپدیت رسمی رو نصب کرده باشی نه تنها باید بهتر بشه بلکه باید مصرف باتری هم کمتر بشه

حتما اگه از باطری نبود به آنتی ویروس خوب آپدیت کن و کامل گوشی رو سرچ کن
همچنین نرم افزار های مدیریت نیرو مثل DU battery saver یا غیره...رو استفاده کن تا ببینی چه آپ هایی دارن بدون هماهنگی از شارژ استفاده میکنن
در آخر هم از آپ های فریز کننده استفاده کن تا آپ های بیمورد رو فریز کنه

نه باطری سالمه سالمه...فکر کنم از بس به پردازش گوشی فشار میاره اینقدر گیر می کنه و مصرف باطری رو برده بالا چون دقیقن از شبی که این نسخه رو به روز کردم این مشکلات پیش اومد...دلیل اینکه من تعجب می کنم همینه...

آنتی ویروس گوشیم Zoner هست که نسبت به بقیه آنتی ویروسها هم توی بازار امتیاز بالاتری گرفته...

اپ فریز کننده مانند چی؟ راهی هست بشه همین نسخه اندروید رو از نو نصب کرد یا دانگریدش کرد؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود بر همگی
یک سوالی خدمت دوستان داشتم: رابط های کاربری سامسونگ رو میشه به بقیه دستگاه های همین شرکت هم آورد؟
به عنوان مثال من یه Note 10.1 می گیرم منتهی لاک اسکرین Tab 3 10.1 رو با افکت مخصوصش می خوام.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان من تازه نوت 3 گرفتم اما خیلی باتری میخوره.چیکار کنم؟
بهتره اگر میتونید یه کاستوم رام اپتیمایز شده از لحاظ باتری براش نصب کنید.

درود بر همگی
یک سوالی خدمت دوستان داشتم: رابط های کاربری سامسونگ رو میشه به بقیه دستگاه های همین شرکت هم آورد؟
به عنوان مثال من یه Note 10.1 می گیرم منتهی لاک اسکرین Tab 3 10.1 رو با افکت مخصوصش می خوام.
تا حدودی میشه از بوت انیمیشن گرفته تا لاک اسکرین و ... بقیه دیوایسها رو میتونید روی گوشی یا تبلتتون بیارید منتها در ۹۹٪ مواقع نیاز به دسترسی به ROOT دستگاه هست.این موارد رو میتونید مثل کرنل یا رام فلش کنید روی دستگاه البته بعضی اوقات این قابلیتها روی کاستوم کرنل یا کاستوم رام خاصی قرار میگیرند که اونوقت مجبورید حتما رامتون یا کرنل اصلیتون رو عوض کنید.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دمت گرم اومد همه چیزام از جمله کلش اف کلنزی که 6 ماه کار کردم باک شد حالا کمرا میاد ولی دکمه front camera رفته هرکاری میکنم نمیاد چه کننم؟

خواهش وظیفه بود :)

- - -ویرایش - - -

دوستان من تازه نوت 3 گرفتم اما خیلی باتری میخوره.چیکار کنم؟

شما بهتره از نرم افزار battry doctor استفاده کنی یا گوشیتو اپدیت کنی

- - -ویرایش - - -

دمت گرم اومد همه چیزام از جمله کلش اف کلنزی که 6 ماه کار کردم باک شد حالا کمرا میاد ولی دکمه front camera رفته هرکاری میکنم نمیاد چه کننم؟

شما بهتره این لینکو یه نگاهی بیندازید http://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z-ZL-ZR/Front-camera-problem/td-p/345281

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
خیر زبطی نداره اگه موبایلت pc suit داره نصب کن ببین مشکل رفع می شه یا نه اگه رفع نشد حتما از pc مشکل داری چون منم بعضی اوقات pc هنگ می کرد
شاید رامی که نصب کرد
من هنوز نتونستم تبلتمو به کامپیوتر وصل کنم ! دستگاه های اندرویدی هم معمولا pc suit ندارن !!
دوستان لطفا راهنمایی کنید :
من هر وقت به عنوان مثال تبلت (fonepad me371mg) وصل میکنم به PC ! همش اذیت میکنه ، دائما PC هنگ میکنه و عملا نمیشه چیز خاصی رو بین این دو دستگاه جابجا کرد ... بخصوص وقتی بخوای به خافظه داخلی دستگاه وصل شی !
میخوام ریستش کنم . ولی چون به کامپیوتر وصل نمیشه نمیتونم اطلاعاتم رو جابجا کنم ! کسی راه حل یا نرم افزار خاصی داره معرفی کنه !؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
من هنوز نتونستم تبلتمو به کامپیوتر وصل کنم ! دستگاه های اندرویدی هم معمولا pc suit ندارن !!
من هر وقت به عنوان مثال تبلت (fonepad me371mg) وصل میکنم به PC ! همش اذیت میکنه ، دائما PC هنگ میکنه و عملا نمیشه چیز خاصی رو بین این دو دستگاه جابجا کرد ... بخصوص وقتی بخوای به خافظه داخلی دستگاه وصل شی !
میخوام ریستش کنم . ولی چون به کامپیوتر وصل نمیشه نمیتونم اطلاعاتم رو جابجا کنم ! کسی راه حل یا نرم افزار خاصی داره معرفی کنه !؟

شما بهتره فایل هایی که تو حافظه داخلی داریو بریزی تو sd بعد ریست کنی البته اگر فقط ریست فکتوری باشه نه ریست کلی شما از این نرم افزار استفاده کن ببین مشکل حل می شه یا نه نرم افزار PC Suite for Android | دانلود رایگان نرم افزار

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
شما بهتره فایل هایی که تو حافظه داخلی داریو بریزی تو sd بعد ریست کنی البته اگر فقط ریست فکتوری باشه نه ریست کلی شما از این نرم افزار استفاده کن ببین مشکل حل می شه یا نه نرم افزار PC Suite for Android | دانلود رایگان نرم افزار
بله . راهنمایی شما درست هست . ولی چون حافظه داخلیش 32 هست . من sd نخریدم ! برا همین الان موندم . الان فقط میتونم روش شما رو امتحان کنم یا یه هارد اکسترنال بهش وصل کنم که اگه قبولش کنه ! اطلاعاتم رو بریزم رو اون . چون فلش و sd کارت حجم بالا ندارم !
- راستی تفاوت این دو ریستی که شما گفتی چی هست ؟! من میخوام برگرده به حالت روز اولش و هیچ اطلاعاتی توش نمونه !!!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

دوست من وقتی که کابل رو به پی سی وصل میکنید هرگونه قفل صفحه از این قبیل رو دارید رو باز کنید تا دو دستگاه به هم متصل بشن
بعد از اتصال دیگه میتونید گوشی رو رها کنید و به کار های خودتون برسید
البته این رو هم اضافه کنم برای ارتباط و رد و بدل اطلاعات حتما باید آخرین درایور نصب بشه که برای بعضی مدل ها باید بصورت آنلاین آپدیت بشه

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
یه گوشی خوب می خواستم نهایتاً 600 تومن.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
داداش تاپیک راهنمایی برا خرید موبایل اینجاس : لینک
ولی حالا که اینجا پرسیدی ماهم یه راهنمایی بدیم:D Xperia L خوبه توضیح کامل هم اینجا نوشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر