سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
دوستان برای انتقال بازی با remote package installer مشکل دارم
یا کرش میکنن برنامه ها یا ارور میدن
img_20220120_123626_9wjd.jpg

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان سلام ، من کنسولم را دادم بیرون برام ورژن 9 کپی خور کردن و بازی ها رو اجرا میکنم .
یه سوال داشتم بعد از خودم میتونم دیتای بازی ها رو از نت بگیرم و به ps4 منتقل کنم ؟

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
دوستان سلام ، من کنسولم را دادم بیرون برام ورژن 9 کپی خور کردن و بازی ها رو اجرا میکنم .
یه سوال داشتم بعد از خودم میتونم دیتای بازی ها رو از نت بگیرم و به ps4 منتقل کنم ؟
به راحتی fpkg رو دانلود کنید و توی فلش بریزید به کنسول وصل کنید از منو debug و بخش نصب بازی نصب کنید.راحته راحت

• Like
Reactions: mehdi-psp

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
سلام
کنسول روشن کردم و مثل همیشه مراحل هک انجام دادم بعد وصل کردن فلش و گزینه اوکی، صفحه روی هاست کارو قفل شده و هیچ کاری نمیشه کرد، حتی نمیشه کنسول خاموش کرد چه از طریق دسته و چه از طریق نگه داشتن دکمه پاور دستگاه، راه حلی واسه خاموش کردن دارید یا کنسول از برق بکشم؟

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
سلام
کنسول روشن کردم و مثل همیشه مراحل هک انجام دادم بعد وصل کردن فلش و گزینه اوکی، صفحه روی هاست کارو قفل شده و هیچ کاری نمیشه کرد، حتی نمیشه کنسول خاموش کرد چه از طریق دسته و چه از طریق نگه داشتن دکمه پاور دستگاه، راه حلی واسه خاموش کردن دارید یا کنسول از برق بکشم؟
بعضی وقتا اینجوری میشه باید پریزو بکنی.البته من دفعات بعد دوبار دیگه این اتفاق افتاد سریع فلشو کندم یه ارور داد دیگه فریز نموند.

• Like
Reactions: mojtaba.sha

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
ممنون دوست عزیز ، تایپکی هست در این رابطه با جزییات تر توضیح داده باشه ؟
اکثر بازیا حجمشون بالا سی چهل گیگه و فایلای fpkg بصورت تک تک نیست که بخوای چند گیگ چند گیگ نصب کنی و فلشت اگر جا داره انقد میتونی ولی معمولا از هارد اکسترنال نصب میکنن.من خودم چون اکسترنال ندارم از طریق لن و برنامه remote package installer بازی هارو میریزم.اموزششم یوتیوب هست سرچ کنی تمام مرحله هارو هم تو ویدیو نشون میده.

• Like

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
ممنون دوست عزیز ، تایپکی هست در این رابطه با جزییات تر توضیح داده باشه ؟
من یک فلش مموری 64 گیگ دارم برای این کار گذاشتم.
از سایتی که میخواهید بازی هکی را دانلود و آنزیپ کنید تا یک فایل حجیم با پسوند pkg رو داشته باشید
فلش مموری را به exfat فرمت کنید.
فایل مورد نظر را داخل فلش کپی کنید.فایل داخل فولدر نباشد و فایل یا فولدر دیگه داخل فلش مموری نباشد.
کنسول روشن و مراحل هک را اجرا کنید.
حالا فلشی که بازی روش هستش رو به usb کنسول وصل کنید.
وارد قسمت Setting کنسول ، Debug Setting سپس Game و در نهایت Game Installer شوید و بر روی بازی که قصد نصب دارید به کمک دکمه ضربدر کلیک کنید.
از من میشنوی همینجوری نصب کن بره پی کارش روشهای دیگه انقدر دردسر و ینا داره اصلا ارزش امتحان کردنم نداره.

• Like

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
من کنسولو جیلبریک کردم فقط وقتی خواستم از قسمت دیباگ ستینگ بخش package installer چندتا بازی که روی هارد داشتمو نصب کنم کنسولو هاردمو‌شناسایی نمیکرد
فرمت هارد من NTFS هست
نمیدونم ایا مشکل از فرمتشه؟اگر بله ایا راهی هست که بشه این محدودیتو دور زد؟اخه من روی این هارد کلی اطاعات دیگه هم‌دارم و نمیتونم(فضای دیگه ندارم)که اطلاعات هارد رو به اون فضا منتقل کنم و بعد دوباره فرمتشو عوض کنم
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

• Angry
Reactions: jaferpour

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
من کنسولو جیلبریک کردم فقط وقتی خواستم از قسمت دیباگ ستینگ بخش package installer چندتا بازی که روی هارد داشتمو نصب کنم کنسولو هاردمو‌شناسایی نمیکرد
فرمت هارد من NTFS هست
نمیدونم ایا مشکل از فرمتشه؟اگر بله ایا راهی هست که بشه این محدودیتو دور زد؟اخه من روی این هارد کلی اطاعات دیگه هم‌دارم و نمیتونم(فضای دیگه ندارم)که اطلاعات هارد رو به اون فضا منتقل کنم و بعد دوباره فرمتشو عوض کنم
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
بله علت همون فرمت هست کنسول exfat رو میشناسه. تا جایی که میدونم برنامه هایی هست که میتونه هارد با اطلاعات رو پارتیشن بندی کنه و بعد یک پارتیشن رو exfat فرمت کنید

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
درود. اگر اسم فایل بازی هکی رو عوض کرده باشی هنوز هم راهی داره که بفهمی ID بازی چند بوده؟

من از سیو بازی روی فلش بکاپ گرفتم و با کامیوتر نگاه بکنی تو پوشه با آیدی ذخیره شده.
توی یوتیوب بالا پایین میکردم یک برنامه PS4 هم بود که کارش این بود که آیدی بازیها رو نشون میداد ولی اسمشو یادم نیست.

• Like
Reactions: Arsinn

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
من از سیو بازی روی فلش بکاپ گرفتم و با کامیوتر نگاه بکنی تو پوشه با آیدی ذخیره شده.
توی یوتیوب بالا پایین میکردم یک برنامه PS4 هم بود که کارش این بود که آیدی بازیها رو نشون میداد ولی اسمشو یادم نیست.
درود. کماکان از هک ورژن 9 راضی هستی؟

• Like
Reactions: jaferpour

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر