سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
پس شما تجربه هک 6.72 رو نداشتی و همون اول کار اپدیت کردی؟ الان حدودا از هر ده بار که هک انجام میدی چند بارش ناموفق میشه یا خاموشی میده ؟راستی با مموری کارت چطو انجام میدید از تبدیل استفاده میکنید چون کنسول که مموری نمیخوره؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
روی 6.72 صاحب قبلی خودش گذاشته بود هک رو و اومد کش گرفت از سایت و انجام داد و تحویل داد. بعد به توصیه دوستان تو همین سایت آپدیت کردم و از الازیف استفاده کردم.
این که میگویند صفحه سیاه میاد یا ریست میشه تاحالا برای من نشده خداروشکر ولی گاهی ارور اوت آف مموری میده که باز میزنم میاد و شاید دو سه بار اینجور شده.
بله مموری کارت توی رم ریدر هستش و وصل میکنم به کنسول و طبق توصیه دوستان از این کابل های نر و مادگی USB خریدم و بهش وصل میکنم و میکنم که دیگه فیش کنسول درگیر نباشه.

• Like
Reactions: saeed_sg and Arsinn

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
پس شما تجربه هک 6.72 رو نداشتی و همون اول کار اپدیت کردی؟ الان حدودا از هر ده بار که هک انجام میدی چند بارش ناموفق میشه یا خاموشی میده ؟راستی با مموری کارت چطو انجام میدید از تبدیل استفاده میکنید چون کنسول که مموری نمیخوره؟

من همین دیروز از 6.72 آپدیت کردم به 9، قبل از 6.72 هم رو 5.05 بودم.
از هردو هم راضی بودم ولی چون بکپورت بعضی از بازیا باعث افت فریم شدید میشد( مثل AC Valhalla, Crysis 2, Crysis 3 و Rage 2، البته رو کنسول Pro روی معمولی رو نمیدونم) و بعضیا هم اصلا بکپورت نداشتن آپدیت کردم به 9.00
از دیروز 3 بار برای تست هک کردم هر 3 بار سریع و بدون مشکل هک شد، ولی فعلا اولشه بیشتر باید تست کنم
اون بازیایی هم که افت فریم داشتن دیگه عالی اجرا میشن( بعضیاشونو مجبور شدم دوباره دانلود کنم بدون بکپورت دهنم آسفالت شد:D)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg and Arsinn

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
من همین دیروز از 6.72 آپدیت کردم به 9، قبل از 6.72 هم رو 5.05 بودم.
از هردو هم راضی بودم ولی چون بکپورت بعضی از بازیا باعث افت فریم شدید میشد( مثل AC Valhalla, Crysis 2, Crysis 3 و Rage 2، البته رو کنسول Pro روی معمولی رو نمیدونم) و بعضیا هم اصلا بکپورت نداشتن آپدیت کردم به 9.00
از دیروز 3 بار برای تست هک کردم هر 3 بار سریع و بدون مشکل هک شد، ولی فعلا اولشه بیشتر باید تست کنم
اون بازیایی هم که افت فریم داشتن دیگه عالی اجرا میشن( بعضیاشونو مجبور شدم دوباره دانلود کنم بدون بکپورت دهنم آسفالت شد:D)
سپاس از شما یکی دوروز دیگه که بیشتر کار کردید اگر تجربتون رو اینجا باما در میون بگذارید ممنون میشم تا اگر اوکی بود منهم اپدیت کنم

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
دوستان من روی 6.72 هستم و خیلی راضیم از حدود 200 بار تلاش فقط 13 بار پینک داده که البته بعضی از این 13 تا ناموفق خاموش نشده و خودم دستی خاموش کردم تا دیدم ناموفق هستش . به نظر شما به 9 آپدیت کنم یا نه ؟؟ با توجه به این که 6.72 نیاز به فلش نداره و خیلی سریع جیلبریک اعمال میشه .به قول دستمون Arsin جان اگه تجربیات در اینجا به اشتراک بگذارید عالی میشه . ( این که بکپورت میتونه باعث افت فریم بشه یه کم نگران کننده شد واسم ) . مرسی .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستان من روی 6.72 هستم و خیلی راضیم از حدود 200 بار تلاش فقط 13 بار پینک داده که البته بعضی از این 13 تا ناموفق خاموش نشده و خودم دستی خاموش کردم تا دیدم ناموفق هستش . به نظر شما به 9 آپدیت کنم یا نه ؟؟ با توجه به این که 6.72 نیاز به فلش نداره و خیلی سریع جیلبریک اعمال میشه .به قول دستمون Arsin جان اگه تجربیات در اینجا به اشتراک بگذارید عالی میشه . ( این که بکپورت میتونه باعث افت فریم بشه یه کم نگران کننده شد واسم ) . مرسی .
بزن آپدیت کن بره بعضی بازیا بک پورت هاش حجمشون از خود بازی بیشتر شده بزن آپ کن به ورژن 9 خودتو راحت کن از شر این بک پورت های مسخره
ورژن 6.72 خیلی خوب بود ولی الان ورژن 9 راحت تره خاموشیش هم کمه نگران نباش

• Like
Reactions: amin200200

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
بزن آپدیت کن بره بعضی بازیا بک پورت هاش حجمشون از خود بازی بیشتر شده بزن آپ کن به ورژن 9 خودتو راحت کن از شر این بک پورت های مسخره
ورژن 6.72 خیلی خوب بود ولی الان ورژن 9 راحت تره خاموشیش هم کمه نگران نباش
به به چاکر داش محمد گل . یادمه تازه که 6.72 هم هک شده بود محمد جان تو سریع زدی آپدیت کردی رفت . الان هم فکر کنم باز همون کار رو کردی دمت گرم . ولی داداش من یه سری از بازی ها رو که دیدم بک پورت شده هاش هم روی ورژن 9 جواب میداد و یکی بود . به هر حال مرسی از راهنمایی و این که خیلی گلی دادا .

• Like
Reactions: Pyramid Head

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
سلام.کنسول من 500 گیگه.من بهش هارد اکسترنال وصل کرده بودم برای فضای بیشتر.میخواستم ببینم الان جیلبریک کنم نیاز به یه هارد دیگه دارم تا فایل ها رو بریزم از کامپیوتر توش و بعد وصل کنم به کنسول؟ میتونم هنوزم بازی ها رو رو هارد نصب کنم یا فقط رو هارد اصلی کنسول میشه نصب کرد بازیارو؟سوال بعدیم اینه که میتونم بعد جیلبریک با اکانت خودم بازی کنم بعدا اگر بخوام از جیلبریک در بیارم بن نمیشه اکانتم؟ یا بهتره یه اکانت جدید بسازم؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام.کنسول من 500 گیگه.من بهش هارد اکسترنال وصل کرده بودم برای فضای بیشتر.میخواستم ببینم الان جیلبریک کنم نیاز به یه هارد دیگه دارم تا فایل ها رو بریزم از کامپیوتر توش و بعد وصل کنم به کنسول؟ میتونم هنوزم بازی ها رو رو هارد نصب کنم یا فقط رو هارد اصلی کنسول میشه نصب کرد بازیارو؟سوال بعدیم اینه که میتونم بعد جیلبریک با اکانت خودم بازی کنم بعدا اگر بخوام از جیلبریک در بیارم بن نمیشه اکانتم؟ یا بهتره یه اکانت جدید بسازم؟
قطعا نیاز به هارد دیگه داری چون هاردی که بعنوان حافظه جانبی استفاده میشه کار دیگری نمیشه باهاش کرد مگه اینکه فرمتش کنی. روش انتقال بازی هکی از کامپیوتر به کنسول توسط کابل لن هم هست اما مشکلتر و کند تره و راحت ترین روش همون استفاده هارد هست. البته بنظر من در حالت هکی نیازی به اضافه کردن حافظه جانبی نداری کنسول منهم 500 هست چون بازیها رو خودت دانلود و نصب میکنی چندتا نصب کن تموم که کردی چندتا دیگه دانلود و نصب کن اکانت نیست که بگی باید همه دیتا ها رو بریزم. در مورد بن هم نه مشکلی نداره چون اصلا شما به نت وصل نمیشی بعدها هم اگر خواستی از هک خارج و اپدیت کنی قبلش ریست میکنی اکانت برداشته میشه تا حالا کسی بابت هک بن نشده.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سپاس از شما یکی دوروز دیگه که بیشتر کار کردید اگر تجربتون رو اینجا باما در میون بگذارید ممنون میشم تا اگر اوکی بود منهم اپدیت کنم

خب بعد از 3 روز تست و 12 بار جیلبریک 1 بار خاموشی بیشتر نداشتم، 6.72 برای من هر 7 تا 10 بار بود
رست مود هم 25-20 باری امتحان کردم مشکلی نداشت
فقط اگر تصمیم گرفتی آپدیت کنی یه هاب سوییچ دار بخر که مجبور نباشی هر بار فلشو بزنی و دربیاری

King.SJ

عضو جدید
Jan 8, 2022
1
سلام دوستان عزیز من دستگاهمو دادم بیرون کپی خور کردن و بازی bloodborn years of edition رو ریختم من خودم قبلا نسخه عادی رو رو ریجن cusa0027 رفتم البته اون موقع دستکاه هم نشده بود .الان ریجن این بازی cusa03173 سیوم بالا نمیاد تو سایتا هم نگاه کردم نسخه کامل بازی فقط با همین ریجن بود .یعنی ریجنای دیگه هم میزارن ؟ به جز اون ریجنی که سیوم رو اون بوده راهی نداره سیومو بالا بیارم ؟

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
سلام دوستان عزیز من دستگاهمو دادم بیرون کپی خور کردن و بازی bloodborn years of edition رو ریختم من خودم قبلا نسخه عادی رو رو ریجن cusa0027 رفتم البته اون موقع دستکاه هم نشده بود .الان ریجن این بازی cusa03173 سیوم بالا نمیاد تو سایتا هم نگاه کردم نسخه کامل بازی فقط با همین ریجن بود .یعنی ریجنای دیگه هم میزارن ؟ به جز اون ریجنی که سیوم رو اون بوده راهی نداره سیومو بالا بیارم ؟
جیلبریک با بازی هکی فرق داره اینو حتی منه تازه کارم میدونم. 8-|

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
حتما حتما باید رجین بازی و سیوت یکی باشه و هیچ راهی نداره،
یه نکته دیگه هم باید سیو مال اون اکانت باشه، حتی اگه رجین بازیت یکی باشه، اکانی که میخوای سیو رو رو اون استفاده کنی، باید همون اکانتی باشه که قبلا باهاش سیو کردی و بکاپ گرفتی
درمورد این که آیا game of the year edition بازی بلادبورن تو همه رجین ها هست رو اطلاعی ندارم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: jaferpour

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
دوستان خواهشا یه نفر کمک کنه.

اسلیم ورژن ۹ هک شده توسط هاست کارو و کلی بازی نصب کردم

کنسول یکم لگ میزد
من رفتم rebuild کنسولو زدم و حالا همه بازی های کپی از لیست کنسول پاک شده، ولی حجم کنسول هنوز مثل قبلهچیکار باید کنم درست بشه؟

• Sad
Reactions: jaferpour

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان خواهشا یه نفر کمک کنه.

اسلیم ورژن ۹ هک شده توسط هاست کارو و کلی بازی نصب کردم

کنسول یکم لگ میزد
من رفتم rebuild کنسولو زدم و حالا همه بازی های کپی از لیست کنسول پاک شده، ولی حجم کنسول هنوز مثل قبلهچیکار باید کنم درست بشه؟
وقتی Rebuild Database رو میزنید تمام FPKGها دیگه نشون داده نمیشن و یجورایی حذف میشن. هرچند تو هاردتون باقی میمونن.
باید از این روش درستش کنید:

PS4_DB_Rebuilder to Restore FPKGs After PS4 Database Rebuilding

چندتا ویدیو هم تو یوتیوب هست که نحوه انجام دادن این کارو بهتون نشون میدن. اونارو هم ببینید اوکیه.

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
وقتی Rebuild Database رو میزنید تمام FPKGها دیگه نشون داده نمیشن و یجورایی حذف میشن. هرچند تو هاردتون باقی میمونن.
باید از این روش درستش کنید:

PS4_DB_Rebuilder to Restore FPKGs After PS4 Database Rebuilding

چندتا ویدیو هم تو یوتیوب هست که نحوه انجام دادن این کارو بهتون نشون میدن. اونارو هم ببینید اوکیه.
متاسفانه نشد . فایل بازی ها رو دارم دوباره نصب میکنم فقط سیو ها رو میتونم بردارم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر