سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
اگه کپی خور شدن مشکلی مثل خاموشی بوجود اورد و از حالت کپی خور واسه همیشه دستگاه خارج کنیم باز مشکل خاموشی یا مشکلای دیگه پیش میاد ؟

Amir h0ss3in

کاربر سایت
Oct 30, 2021
168
نام
امیر حسین
اگه کپی خور شدن مشکلی مثل خاموشی بوجود اورد و از حالت کپی خور واسه همیشه دستگاه خارج کنیم باز مشکل خاموشی یا مشکلای دیگه پیش میاد ؟
نه
اون خاموشی هم اکثرا تو جیلبریک های بالای ۵.۰۵ هست که من خودم ۷.۰۲ دارم
قبلا در رست مود فقط خاموشی داشتم
الان که هاست عوض کردم همون خاموشی رست مود هم دیگه نیست

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
درود. دوستان روش یا آموزشی برای بکاپ گرفتن از سیو بازی ها در کنسول هکی اگر سراغ دارید لطفا قرار دهید

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
وقتش نرسیده یه هک بدن بیرون برا پلی فور که نخواد هی خاموش میشه دوباره هکش کنی،البته ناشکری نمیکنما همینم عالیه ولی ای کاش هک بشه که هی نپره

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
سلام.دوستان این هک 9 کش افلاین هم داره؟
بعد من هکم 6.72 هستش ارزش داره که برم روی 9 (تفاوتش زیاده)؟

سلام
1- بله داره

هاست ها با کش آفلاین

Exploit Host by Al Azif

Exploit Host by Al Azif

Karo Host For PS4 505 & 672 & 702 & 75X & 900

Leeful 9.00 Test v3.0

Night King for 9.00 FW

2- از مشکلات هک ورژن 6.72 شما اطلاعی ندارم اما چون به تازگی جیلبریک برای فریمور 9.00 اومده قاعدتا زمان لازم داره تا استیبل بشه

اما خود هکرها گفتن استیبل بودن 9.00 در حد 5.05 هستش

اگرمشکلی با فریمور خودتون ندارید وبکپورت بازی ها رو دارین، میتونین صبر کنین تا وضعیت بهتر بشه ، شاید هک ساده تری ارایه بشه
البته همین نوع هک هم سادس و توی 30 ثانیه میتونین جیل کنین
فقط کافیه یک فلش مموری با حجم حداقل 2گیگ داشته باشین و تا ارایه شدن روش جدیدی باید از همین فلش استفاده کنین و برای همین کار اختصاصش بدین

movaffag

کاربر سایت
Jun 25, 2011
63
نام
موفق
با سلام خدمت اساتید
سوالی داشتم امکانش هست هم انلاین بازی کنم زمانی هم بخوام جلبریک کنم بازی های های بازی کنم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
با سلام خدمت اساتید
سوالی داشتم امکانش هست هم انلاین بازی کنم زمانی هم بخوام جلبریک کنم بازی های های بازی کنم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

برای آنلاین بازی کردن شما نیاز دارین همیشه به اخرین ورژن آپدیت کنین و جدیدترین ورژن در حال حاضر 9.03 هستش
و فعلا برای فریمور ورژن 9.00 جیلبریک اومده و اگر اپدیت کنین دیگه نمیتونین جیلبریک و هک رو انجام بدین
پس خیر

• Like
Reactions: rezagoli

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من یه سوال دارم که الان هک من 6.72 هستش و یه سری اپدیتها همراه Backport با هم هستش(تک فایل هستش) .الان اگه من بیام روی هک 9 . باید اپدیت های رو از اول بگیرم یا همین اپدیتها همراه Backport که روی 6.72 بود هم روی هک 9 جواب میده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
دوستان من یه سوال دارم که الان هک من 6.72 هستش و یه سری اپدیتها همراه Backport با هم هستش(تک فایل هستش) .الان اگه من بیام روی هک 9 . باید اپدیت های رو از اول بگیرم یا همین اپدیتها همراه Backport که روی 6.72 بود هم روی هک 9 جواب میده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
جواب میده

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

arashxxxx1

کاربر سایت
May 31, 2010
16
سوال دوستان ؟!۱
مایی که هک 6.72 داریم!! برای اجرای بازیهای با فریمور بالای ۸ (مثل hitman3 ..Far Cry 6.. mass effect ..) حتما باید به هک ۹ (usb!!) کوچ کنیم ؟!! با یه بکپورت نمیشه ؟!! هاست های اسپوف مانند چطور؟!!

Amir h0ss3in

کاربر سایت
Oct 30, 2021
168
نام
امیر حسین
سوال دوستان ؟!۱
مایی که هک 6.72 داریم!! برای اجرای بازیهای با فریمور بالای ۸ (مثل hitman3 ..Far Cry 6.. mass effect ..) حتما باید به هک ۹ (usb!!) کوچ کنیم ؟!! با یه بکپورت نمیشه ؟!! هاست های اسپوف مانند چطور؟!!
اگه بکپورت براشون بیاد میشه
مثلا الان هیتمن سه بکپورتش منتشر شده
شما فایل اصلی بازی رو دانلود میکنی فایل بکپورت هم جدا
بعد که روی کنسول نصب کردی باید یا hen2.1.3b یا هرکدوم از نسخه های گلد هن به دلخواه رو برای جیلبریک انتخاب کنی
چون hen2.1.3b و گلدهن خودشون اسپوف دارن دیگه نیازی به اجرای اسپوف به صورت جدا نیست

• Like
Reactions: arashxxxx1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر