سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
درکل بر اساس تجربه من هک با روش‌های آفلاین بهتر از هاست های آنلاین جواب میده (حالا چه بصورت کش آفلاین انجام بشه یا مستقیم) روش آفلاین منظورم مثلا روش اندرویدی هست علتش هم اینه که اون اطلاعاتی که باید از سایت‌ها به مرورگر منتقل بشه درسته حجم زیادی نداره اما سایته دیگه گاه اختلالی داره اونهم با این اینترنت ما خصوصا اگر از هاست خارجی هم استفاده کنی اما روش آفلاین اطلاعات داخل اون برنامه گرفته شده و سریع و کامل و بی‌نقص منتقل میشه. در این رابطه یک برنامه اندرویدی هست سازندش سعید العراقی هست سرچ کنید راحت پیدا میشه من استفاده میکنم خیلی عالیه با هات اسپات و یا از طریق ip گوشی به کنسول وصل میشه و یک کلکسیون از تمام هاست های مشهور ونسخه های مختلف اون هاست ها رو داره هرکدام خواستی انتخاب میکنی همونو کش آفلاین میکنه. یه خوبی هم که داره اینه که گاهی شما با یک ورژن راحتی میاد اپدیت میده برات خاموشی بیشتر میشه با این برنامه با هر ورژنی راحت تر بودی همونو دیگه داری و استفاده میکنی.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
درکل بر اساس تجربه من هک با روش‌های آفلاین بهتر از هاست های آنلاین جواب میده (حالا چه بصورت کش آفلاین انجام بشه یا مستقیم) روش آفلاین منظورم مثلا روش اندرویدی هست علتش هم اینه که اون اطلاعاتی که باید از سایت‌ها به مرورگر منتقل بشه درسته حجم زیادی نداره اما سایته دیگه گاه اختلالی داره اونهم با این اینترنت ما خصوصا اگر از هاست خارجی هم استفاده کنی اما روش آفلاین اطلاعات داخل اون برنامه گرفته شده و سریع و کامل و بی‌نقص منتقل میشه. در این رابطه یک برنامه اندرویدی هست سازندش سعید العراقی هست سرچ کنید راحت پیدا میشه من استفاده میکنم خیلی عالیه با هات اسپات و یا از طریق ip گوشی به کنسول وصل میشه و یک کلکسیون از تمام هاست های مشهور ونسخه های مختلف اون هاست ها رو داره هرکدام خواستی انتخاب میکنی همونو کش آفلاین میکنه. یه خوبی هم که داره اینه که گاهی شما با یک ورژن راحتی میاد اپدیت میده برات خاموشی بیشتر میشه با این برنامه با هر ورژنی راحت تر بودی همونو دیگه داری و استفاده میکنی.

به صورت تئوری و منطقی، هیچ دلیلی نداره که هک آنلاین از رو هاست با مثلا self host android اون هاست یا زدن bin با فلش، میزان موفقیت رو ببره بالا (چیزایی که دارم میگم برای یه هاست مشخص هست طبیعتا نه بین هاست های مختلف)
هاست karo رو خیلی وقته دارم استفاده میکنم، از روش dns cache و ترینر ، self host android و هاست آنلاین همگی رو تست کردم و هیچ تفاوتی بینشون ندیدم و طبیعی هم هست تفاوتی نداشته باشه
شما چه از هاست آنلاین استفاده کنی چه با android ، کنسول محتویات لازم برای جیلبریک رو cache میکنه و شما اصلا بعد cache کردن نت کنسولم میتونی خاموش کنی
در نتیجه اینکه از کدوم کانال ارتباطی پیلود رو به دستگاه برسونی هیچ فرقی نمیکنه واقعا
شاید تنها مزیت self host android این باشه که اولا دستگاه به اینترنت وصل نمیشه و پیغام های آپدیت و دانلود فیرمور و اینا نمیاد، دوم اینکه خیالت راحته اگر با یه روش جواب گرفتی، هاستت تغییری نمیکنه وقتی ریختیش تو گوشیت

• Like
Reactions: daryooshaghayi

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
به صورت تئوری و منطقی، هیچ دلیلی نداره که هک آنلاین از رو هاست با مثلا self host android اون هاست یا زدن bin با فلش، میزان موفقیت رو ببره بالا (چیزایی که دارم میگم برای یه هاست مشخص هست طبیعتا نه بین هاست های مختلف)
هاست karo رو خیلی وقته دارم استفاده میکنم، از روش dns cache و ترینر ، self host android و هاست آنلاین همگی رو تست کردم و هیچ تفاوتی بینشون ندیدم و طبیعی هم هست تفاوتی نداشته باشه
شما چه از هاست آنلاین استفاده کنی چه با android ، کنسول محتویات لازم برای جیلبریک رو cache میکنه و شما اصلا بعد cache کردن نت کنسولم میتونی خاموش کنی
در نتیجه اینکه از کدوم کانال ارتباطی پیلود رو به دستگاه برسونی هیچ فرقی نمیکنه واقعا
شاید تنها مزیت self host android این باشه که اولا دستگاه به اینترنت وصل نمیشه و پیغام های آپدیت و دانلود فیرمور و اینا نمیاد، دوم اینکه خیالت راحته اگر با یه روش جواب گرفتی، هاستت تغییری نمیکنه وقتی ریختیش تو گوشیت
اتفاقا من در یک ورژن خاص هم تست کردم و به این نتیجه رسیدم آلان از ورژن ده لیفول استفاده میکنم همینو وقتی از طریق هاست کش کرده بودم موفقیت کمتری در جیلبریک داشتم تا الان که بروش آفلاین و با اندردید کش کردم. مسئله ارسال پیلود نیست که بقول شما فرق نداره از چه طریق ارسال بشه مسئله سالم بودن پیلود هست شما از طریق هاست وقتی کش میکنی اطلاعات پیلود و hen و بقیه چیزها رو در لحظه از اون سایت دریافت میکنی و حالا ممکنه اون لحظه به علت اختلال اینترنتت بار سایت یا چنین مواردی اون اطلاعات کش کامل و سالم دریافت نشه و این باعث میشه زمان ارسال پیلود موفقیت کمتر بشه . البته من نمیگم همیشه اینجوریه دارم میگم درکل کش از طریق هاست احتمال عدم موفقیت بیشتری در جلبربک ایجاد میکنه این چیزیه که تجربه کردم درست دقت کنید دلیل منطقی هم داره.

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
درود . دوستان آیا خرید کپی خور ارزش داره ؟ خاموشی وسط برطرف شده یا خیر ؟ چه ورژنی رو پیشنهاد میدید برای خرید ؟
صدرصد ارزش داره اونهم با این قیمت بازی و اکانت ها ضمن آنکه چیزی هم از دست نمیدی هرگاه نخواستی یه اپدیتش میکنی از کپیخور خارج میشه. ورژن زیر هفت بگیرید خاموشی هنگام جیلبریک خیلی خیلی کم هست شاید بیست به یک

• Like
Reactions: satellitedvb

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
صدرصد ارزش داره اونهم با این قیمت بازی و اکانت ها ضمن آنکه چیزی هم از دست نمیدی هرگاه نخواستی یه اپدیتش میکنی از کپیخور خارج میشه. ورژن زیر هفت بگیرید خاموشی هنگام جیلبریک خیلی خیلی کم هست شاید بیست به یک

قبلا بنده ورژن 5.05 داشتم وسط بازی خاموش میشد ... یعنی الان بهبود پیدا کرده ؟ چه چیزی باعث شده خاموشی کمتر بشه , بخاطر اپدیت نرم افزار هک ؟

• Like
Reactions: Arsinn

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
قبلا بنده ورژن 5.05 داشتم وسط بازی خاموش میشد ... یعنی الان بهبود پیدا کرده ؟ چه چیزی باعث شده خاموشی کمتر بشه , بخاطر اپدیت نرم افزار هک ؟
منظور من خاموشی هنگام جیلبریک و ارسال پیلود بود که در ورژنهای جدید (برای زیر 7) تقریبا چیزی بنام خاموشی وجود نداره هر از گاهی عدم موفقیت در ارسال پیلود اتفاق میافته که خودت یکبار کنسول رو ریستارت میکنی. اما اون خاموشی وسط بازی جریانش جداست و تصور نمیکنم ارتباط مستقیمی با هک داشته باشه و بنظرم بیشتر ایراد از خود کنسول هست که اورهیت میکنه و یا شاید هم از دامپ بعضی بازیها، چون شخصا از اولین روزی که 5.05 ارایه شد کنسول هکی دارم و خیلی زیاد هم بازی می‌کنم حتی یکبار هم خاموشی وسط بازی نداشتم و ندیدم چه وقتی رو 5.05 بودم چه الان که 6.72 هستم و می‌دونم خیلیها هم نداشتن.

• Like
Reactions: satellitedvb

vahiddragon

کاربر سایت
Aug 28, 2009
55
نام
وحيد
دوستان یک سوال داشتم .
یک کنسول با ورژن ۷.۵۰ دارم با هارد پر بازی . من اگه دستگاه رو به نت وصل کنم بازی ها قفل میشن . حالا سوال من اینه که اگه دستگاهو جیلبریک کنم اون بازی ها قفلش باز میشه یا باید دوباره بازی کرک شده بریزم

Ebrahim.ps4

کاربر سایت
Aug 24, 2021
1
اقا من هر روز دارم این تاپیکو چک میکنم ورژن دستگاهم ۸.۰۳ هست اپدیت نکنم ؟
این سوال میتونه سوال خیلی ها باشه امیدی هست این ورژن هک بشه یا نه ؟؟؟؟ سه چهار ماهه هر روز خبر جدید میاد ولی هک نه

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
این سوال میتونه سوال خیلی ها باشه امیدی هست این ورژن هک بشه یا نه ؟؟؟؟ سه چهار ماهه هر روز خبر جدید میاد ولی هک نه
صبر کن،بالاخره میاد،

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
دوستان یک سوال داشتم .
یک کنسول با ورژن ۷.۵۰ دارم با هارد پر بازی . من اگه دستگاه رو به نت وصل کنم بازی ها قفل میشن . حالا سوال من اینه که اگه دستگاهو جیلبریک کنم اون بازی ها قفلش باز میشه یا باید دوباره بازی کرک شده بریزم
اگر به نت وصل کنید و قفل شوند با جلبریک باز نخواهند شد

• Like
Reactions: vahiddragon

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
از اومدن که حتما میاد هرچند زمان قطعیش رو کسی نمیتونه بگه اما فاصله زمانی ارائه هک ها همیشه بالای یکسال بوده و معمولا هم یکمدت بعد از عرضه بازی های شاخ هک رو عمومی می‌کنند بر این اساس بنظر من به این زودی نباید انتظار هک جدید داشت احتملا یکی دو ماه بعد از گاد اف دار 5 و هورایزن جدید که میشه پنج شش ماه دیگه به بعد

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
یه ماه هم صبر کنی احتمالا هک برای ورژن ٨ به بالا ارائه بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر