سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

memi

کاربر سایت
Feb 12, 2019
18
داداش وقتی اپدیت یا پچ بکپورت شده باشه بازی روی 5.05 هم نصب میشه دیگه نیازی نیست خود بازی هم بکپورت باشه درواقع خود بازی که هیچوقت بکپورت نمیشه یا یک بکپورت کوچک برای اجرای نسخه بیس بازی میدن یا اپدیت بکپورت شده . البته من این بازیو نصب نکردم اما سایت p30day که گذاشته هم اپدیت V1. 03 رو بصورت بکپورت گذاشته هم اون دوتا دریم پچ و اسموک پچ رو.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
مرسی رفیق پس من دان میزنم نصب میکنم بلافاصله بعد نصب پچ رو هم نصب میکنم و تمام. ایشالا که ردیف میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arsinn

Seytor

کاربر سایت
Feb 7, 2021
10
نام
پارسا
سلام بچه ها
خواستم در مورد بای FIFA21 یک سوالی از شما بکنم.
دوستان در بازی FIFA21 می خواهید در بخش نقل و انتقالات بعضی بازیکنان را جابه جا کنید نیستند، برای مثال من خواستم مسی را از بارسلونا ببرم پی اس جی اما همچنین بازیکینی در بخشی که بازیکنان را جابه جا می کنی نیست و داوید آلابا هم نتوانستم از بایرن به رئال بیارم چون همچین بازیکنی در بخش انتقال بایرن مونیخ به نام داوید آلالبا یا در بارسلونا بازیکنی به نام مسی وجود ندارد.
کسی می داند چرا همچنین مشکلی در بازی فیفا وجود دارد؟
ممنون می شوم جواب دهید.
با تشکر از همه دوستان به خصوص دوستان فعال تاپیک. :)

• Like
Reactions: scorpinho

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام دوستان برای نصب بازی های هکی ترتیب نصب فایلها چطوره؟ یعنی اول فایل بازی نصب بشه بعد آپدیت بعد دی ال سی یا اول بازی بعد دی ال سی و بعد آپدیت

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام دوستان برای نصب بازی های هکی ترتیب نصب فایلها چطوره؟ یعنی اول فایل بازی نصب بشه بعد آپدیت بعد دی ال سی یا اول بازی بعد دی ال سی و بعد آپدیت
به ترتیب بازی، آپدیت و بعد دی ال سی

• Like
Reactions: شوکی

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,514
نام
مهدی
دوستان بازی خدای جنگ ۲۰۱۸ نسخه هکی چرا تمام صفحه نمیشه؟ گوشه ها کامل مچ نیست و گزینه ای هم نیست بشه کادر بازی رو درست کرد

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان بازی خدای جنگ ۲۰۱۸ نسخه هکی چرا تمام صفحه نمیشه؟ گوشه ها کامل مچ نیست و گزینه ای هم نیست بشه کادر بازی رو درست کرد
این مشکل ربطی به نسخه هکی نداره
شما برو تو تنظیمات کنسول قسمت Sound and Screen بعد Display Area Settings و از اونجا درستش کن

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,514
نام
مهدی
این مشکل ربطی به نسخه هکی نداره
شما برو تو تنظیمات کنسول قسمت Sound and Screen بعد Display Area Settings و از اونجا درستش کن
اخه همه بازیها درسته این یه بازی اینجوریه اینکارو هم کردم نشد
راستی یه سوال الان کنسول اسلیم 1 ترا ورژن 6.72 کپی تک دسته چند می ارزه؟ رفیقم میگه 8500 بخرم ازش چون الان دستمه دارم تست میکنم

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
اخه همه بازیها درسته این یه بازی اینجوریه اینکارو هم کردم نشد
راستی یه سوال الان کنسول اسلیم 1 ترا ورژن 6.72 کپی تک دسته چند می ارزه؟ رفیقم میگه 8500 بخرم ازش چون الان دستمه دارم تست میکنم
این بازی کلا این مشکلو داره
راه حلشم همونه که گفتم، حالا چرا درست نشده رو نمیدونم
یه نگاه به این ویدیو بنداز:

درباره قیمت حقیقتش اطلاعی ندارم خیلی وقته کنسول خرید و فروش نکردم، ولی در کل اگر تمیزه به نظر بد نمیاد

• Like
Reactions: yar_66

scorpinho

عضو جدید
Aug 21, 2021
1
سلام بچه ها
خواستم در مورد بای FIFA21 یک سوالی از شما بکنم.
دوستان در بازی FIFA21 می خواهید در بخش نقل و انتقالات بعضی بازیکنان را جابه جا کنید نیستند، برای مثال من خواستم مسی را از بارسلونا ببرم پی اس جی اما همچنین بازیکینی در بخشی که بازیکنان را جابه جا می کنی نیست و داوید آلابا هم نتوانستم از بایرن به رئال بیارم چون همچین بازیکنی در بخش انتقال بایرن مونیخ به نام داوید آلالبا یا در بارسلونا بازیکنی به نام مسی وجود ندارد.
کسی می داند چرا همچنین مشکلی در بازی فیفا وجود دارد؟
ممنون می شوم جواب دهید.
با تشکر از همه دوستان به خصوص دوستان فعال تاپیک. :)
منم دقیقا همچین مشکلی دارم.کسی میتونه کمک کنه؟
در ضمن نسخه من هکیه و نمیتونم تو قسمت ترانسفر آپدیتش کنم متاسفانه

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,514
نام
مهدی
بچه ها برای نصب بازی های هکی حتما باید لپ تاپ یا هارد اکسترنال داشته باشیم یا از خود کیس و هارد میتونم به کنسول بریزم؟ مودمم 4 پورته

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,783
نام
Masoud
سلام.
من قبلا از سیو هام بک آپ گرفته بودم خیلی راحت با فلش سیو رو میریختم رو فلش و بلعکس.
بعد سر یه مسئله ای یوزم رو پاک کردم ، حالا نه میزاره سیو بریزم رو فلش و نه میزاره بریزم رو دستگاه ، میگه باید به اینترنت وصل بشی.
میخواستم ببینم روش دیگه ای نیست برا انتقال سیو؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,514
نام
مهدی
دوستان نزدیک یک هفته ست کنسول گرفتم ورژن 6.72 ولی تا الان چهار بار موقع اجرای هک دستگاه خاموش شده
این ورژن hen باید عوض بشه؟

Attachments

• ad2a4e06-7a46-4690-bf95-c0e1c3e8fa5d.jpg
    ad2a4e06-7a46-4690-bf95-c0e1c3e8fa5d.jpg
    46.9 KB · مشاهده: 19

alirezaresima

کاربر سایت
Aug 10, 2019
51
سلام. لطفا هرکی اطلاعاتی درباره این 3 بخش از هک ورژن 7.55 karo داره در اختیار بنده قرار بده. با تشکر
1- binloader
2- webrte
سلام. من خودم از اینا برای ترینر بازی های ps4 اسفاده میکنم وصل کردن با کابل lan به کامپیوتر. چیت و کد تقلب بازی ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر