سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
دوستان سلام
میخوام یه ps4 slim 500gig بگیرم
دستگاه اکبنده
فقط باید از کجا بدونم فریمور کارخونه که روشه چنده ؟ راهی هست بشه از رو کد CUH - XXXX تشخیص داد ؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,103
نام
پوریا
دوستان کارم خیلی فوریه لطفا اینو جواب بدین :
من بازی red dead 2 رو دارم هنوز بازی میکنم که به صورت اکانت هکی خریده بودم و هنوز تمومش نکردم
ولی میخوام وسطش یه بازی دیگه رو با هک 7.55 انجام بدم توی این روز های عید باقیش رو بعدا انجام بدم
من همه جا خوندم که میگن با اکسپلویت کردن بازی های اکانت هکی نمیپره
در صورتی که ما باید یک بار به اینترنت وصل بشیم تا توی مرورگر آدرس رو وارد کنیم

خب موقعی که من نت کنسول رو وصل کنم که دیگه لایسنس بازی رو چک میکنه و بازیم قفل میشه ؟ چجوری پس میگن بازی های اکانت هکی نمیپره ؟
من چجوری آدرس هاست رو بزنم ولی بازی هکیم قفل نشه ؟ روشش چیه ؟
فریمور دستگاه 7.55؟ اگه فقط میخواین به نت وصل بشید مشکلی نیست. من الان دو تا بازی اکانت هکی دارم (Last of Us 2 و Days Gone ). بار ها به نت وصل شدم تا جیلبریک کنم و مشکلی برای بازی های هکی پیش نیومده. حداقل من که اوکی هستم. امیدوارم سوالتون رو درست جواب داده باشم.

• Like
Reactions: Darkside Fury

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
فریمور دستگاه 7.55؟ اگه فقط میخواین به نت وصل بشید مشکلی نیست. من الان دو تا بازی اکانت هکی دارم (Last of Us 2 و Days Gone ). بار ها به نت وصل شدم تا جیلبریک کنم و مشکلی برای بازی های هکی پیش نیومده. حداقل من که اوکی هستم. امیدوارم سوالتون رو درست جواب داده باشم.
ممنون عزیز
بله فریمورم ۷.۵۱ هه
بله درست جواب دادین
البته من اینو میدونم که بعضی هاست ها بار اول فقط نیاز هست به نت وصل بشید و دفعات بعد دیگه بدون نت از کش مرورگر انجام میشه
شاید اگر زود عملیات جیلبریکو انجام بدیم و نتو سریع قطع کنیم نتونه فرصت کنه لایسنس رو چک کنه ولی خب من باید مطمئن عمل کنم اخه ۴۰درصد استوریشو انجام دادم میترسم بپره سیوم هم بپره!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,103
نام
پوریا
ممنون عزیز
بله فریمورم ۷.۵۱ هه
بله درست جواب دادین
البته من اینو میدونم که بعضی هاست ها بار اول فقط نیاز هست به نت وصل بشید و دفعات بعد دیگه بدون نت از کش مرورگر انجام میشه
شاید اگر زود عملیات جیلبریکو انجام بدیم و نتو سریع قطع کنیم نتونه فرصت کنه لایسنس رو چک کنه ولی خب من باید مطمئن عمل کنم اخه ۴۰درصد استوریشو انجام دادم میترسم بپره سیوم هم بپره!
من یه بار حدود یک ساعت به نت وصل بودم. فقط میخواست آپدیت کنه که جلوش رو گرفتم

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من یه بار حدود یک ساعت به نت وصل بودم. فقط میخواست آپدیت کنه که جلوش رو گرفتم

حالا اگه یه وقت بازیم بپره ، سیوش چی میشه ؟ باز با روش جیلبریک میتونم وقتی دانلودش کردم از ادامه اشو برم ؟

داداش پوریای خودمونی تو ؟ ? pooriaj ؟ انشالا باز تو آنلاین 5 ببینمت ?
نه دیگه. اگه بازیت به هر دلیلی بپره، و بخوای نسخه ی مخصول جیلبریک رو دانلود کنی، دیگه نمیتونی از سیو هات استفاده کنی. کلا سیو رو نمیشناسه. فقط در یک صورت میشه و اونم که نرم افزار Ps4 Save mounter برای نسخه ی 7.5x آپدیت بشه و بعد میتونی به اصطلاح Decrypt کنی و ازش استفاده کنی. در حال حاضر که نشده.

پ.ن: اگه این پوریایی که میگید باهاتون توی PS4 آنلاین پلی میداد، خیر دوست عزیز، من نیستم. در کل سوالی داشتید در خدمتم
ممنون داداش
آهان آخه اونم اصفهان بود فیفا هم بازی میکردیم :D ، باشه داداش دستت درد نکنه لطف کردی ❤

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,103
نام
پوریا
حالا اگه یه وقت بازیم بپره ، سیوش چی میشه ؟ باز با روش جیلبریک میتونم وقتی دانلودش کردم از ادامه اشو برم ؟

داداش پوریای خودمونی تو ؟ ? pooriaj ؟ انشالا باز تو آنلاین 5 ببینمت ?
نه دیگه. اگه بازیت به هر دلیلی بپره، و بخوای نسخه ی مخصول جیلبریک رو دانلود کنی، دیگه نمیتونی از سیو هات استفاده کنی. کلا سیو رو نمیشناسه. فقط در یک صورت میشه و اونم که نرم افزار Ps4 Save mounter برای نسخه ی 7.5x آپدیت بشه و بعد میتونی به اصطلاح Decrypt کنی و ازش استفاده کنی. در حال حاضر که نشده.

پ.ن: اگه این پوریایی که میگید باهاتون توی PS4 آنلاین پلی میداد، خیر دوست عزیز، من نیستم. در کل سوالی داشتید در خدمتم

• Like

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
با این اسکریپت میتونی بازیاتو برگردونی

PS4_DB_Rebuilder to Restore FPKGs After PS4 Database Rebuilding
دوستانی که مشکل rebuild data base پیدا کردن و تمام بازیاشون پریده!!!یه روش ابداع کردم که حداقل fpkg {بازی های هکی} رو بتونید داشته باشید و هر کدوم رو که خواستید نصب کنید
خیلی سادست؛ بعد از جیلبریک برنامه Easy PKG Extractor رو نصب کنید و هارد اکسترنالتون رو متصل کنید برنامه رو باز کنید و هر بازی رو که خواستید استخراج کنید و دوباره نصب کنید

• Like
Reactions: Mahdiyar1982

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
یه سری بازی ها رو توی دانلودها و پی سی دی پیدا نکردم. سایت دیکه ای برای دانلود که ترجیحا نیم بها باشه میشناسید؟
راستی هک شده کرایسیس ریمستر توی اون دوتا سایت نبود. ی سایت دیگه بگید ممنون میشم

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
یه سری بازی ها رو توی دانلودها و پی سی دی پیدا نکردم. سایت دیکه ای برای دانلود که ترجیحا نیم بها باشه میشناسید؟
راستی هک شده کرایسیس ریمستر توی اون دوتا سایت نبود. ی سایت دیگه بگید ممنون میشم
نمیدونم چرا هنوز دنبال نیم بهایی یه اینترنت نامحدود بگیر ?
من شهرستانم چون خلوته سرعتم تا ۱۰ مگ میرسه تو یه روز ۱۷۵ گیگ دانلود کردم قبلا که تا ۱۵ مگ هم میرفت Screenshot_20210321-143114.png Screenshot_20210321-143114.png

• Like

Shahram1007

کاربر سایت
Sep 17, 2018
16
سلام

من بازی little nightmare2 زو از دانلودها و پی سی دی دانلود کردم هردو ارور اکسترکت دادن همینطور والاهلا رو هم از دانلودها گرفتم که باز همین بود
حالا خواستم ببینم کسی سایت یا تورنت معتبر سراغ داره یشه بازیهای هکی رو ازش دانلود کرد و مشکل نداشته باشه؟؟
مرسی

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
دوستانی که مشکل rebuild data base پیدا کردن و تمام بازیاشون پریده!!!یه روش ابداع کردم که حداقل fpkg {بازی های هکی} رو بتونید داشته باشید و هر کدوم رو که خواستید نصب کنید
خیلی سادست؛ بعد از جیلبریک برنامه Easy PKG Extractor رو نصب کنید و هارد اکسترنالتون رو متصل کنید برنامه رو باز کنید و هر بازی رو که خواستید استخراج کنید و دوباره نصب کنید
منم قبلا یه روش ابداع کردم
زمان بر هست
اما نتیجه میده

پستش همینجا هست

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
سلام

من بازی little nightmare2 زو از دانلودها و پی سی دی دانلود کردم هردو ارور اکسترکت دادن همینطور والاهلا رو هم از دانلودها گرفتم که باز همین بود
حالا خواستم ببینم کسی سایت یا تورنت معتبر سراغ داره یشه بازیهای هکی رو ازش دانلود کرد و مشکل نداشته باشه؟؟
مرسی
این فایلها به دلیل حجیم بودن معمولا قابل ریپیر هستن!!!
هر پارتی که ارور میده رو با وین ریر بزن ریپیر کنه احتمالا مشکلت حل میشه

PRODOCTORNUKE

کاربر سایت
Feb 18, 2007
78
من ورژن 5.05 نصب دارم
الان بک پورت بازی مثل vallhala رو نصب میکنم روی بازی علامت ضربدر میاره و میگه اپدیت کن به 7
با فایل بک پورت مگه اسپوف انجام نمیشه ؟
ممکنه بک پورتم خراب باشه ؟
و اگر بخوام اپدیت کنم الان بهترین نسخه پایدار هست که اپدیت کنم

• Like
Reactions: Arsinn

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
من ورژن 5.05 نصب دارم
الان بک پورت بازی مثل vallhala رو نصب میکنم روی بازی علامت ضربدر میاره و میگه اپدیت کن به 7
با فایل بک پورت مگه اسپوف انجام نمیشه ؟
ممکنه بک پورتم خراب باشه ؟
و اگر بخوام اپدیت کنم الان بهترین نسخه پایدار هست که اپدیت کنم
بعضی بازی ها رو اسپوف ۵.٠۵ مشکل دارن
من خودم رو ۶.٧٢ هستم و با هاست نایت کینگ پایدار تقریبا نزدیک ١٠٠ هستش. لی فول هم پایداری ١٠٠ داره و بازی ها هم کامل اجرا میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر