سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Hadi.d

کاربر سایت
Aug 8, 2020
11
بله شما فلشو وصل میکنیتو هاستی که داری گزینه backup رو میزنی کپی میگیره .البته خیلی به ندرت پیش میاد سیو بازی ها خراب بشه لا اقل برا من که تا حالا پبش نیومده
بله امروز توی بازی read dead2خاموش شد سیو بازی خراب شد از اول دوباره شروع شد

• Like
Reactions: miiilllaaad

alirezaresima

کاربر سایت
Aug 10, 2019
51
سلام دوستان اونایی که آپدیت کردن به 6.72 دو تا سوال داشتم...
1-میزان پایداری اکسپلویت با کنسول اسلیم چطوره...
2-و اینکه دوستان روی 6.72 کسی تست کرده که هارد اکسترنال ساپورت میکنه یا نه...
سلام
من با هاست لیفول با هن .پایداری عالی بود رست مود هم کار میکنه .pkg sender هم روی هن بازی میشه ریخت با کامپیوتر

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
912
نام
amin
دوستانی که از هاست لیفول استفاده میکنند واسه اجرای هک آیا حتما حتما لازمه که اول load exploit رو بزنیم و بعدش HEN یا Mira رو بزنیم یا نه این که مستقیما میشه HEN ویا Mira رو اجرا کرد ؟؟؟؟

• Like

alirezaresima

کاربر سایت
Aug 10, 2019
51
دوستانی که از هاست لیفول استفاده میکنند واسه اجرای هک آیا حتما حتما لازمه که اول load exploit رو بزنیم و بعدش HEN یا Mira رو بزنیم یا نه این که مستقیما میشه HEN ویا Mira رو اجرا کرد ؟؟؟؟
چهار تا گزینه افقی اولی باید اول load exploit رو بزنی بعد میتونی سه تا گزینه بهد از اون رو انتخاب کنی .
.
.
سه تا گزینه هم بصورت عمودی زیرش هست که روی هر کدوم بزنی load exploit و حالا hen ..mira ..و mira غیر رسمی رو با هم اجرا میکنه... میتونی یکیش رو انتخاب کنی تا جیلبریک بشه

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
با سلام و احترام به همه دوستان
دوستان لطفا بفرمایید روش کپی بازیها از هارد کنسول هارد اکسترنال به چه صورت هست ممنون میشم... دستگاه من جیلبریک هست با فرمور 6.72

H.Y

کاربر سایت
Aug 8, 2020
26
با سلام و احترام به همه دوستان
دوستان لطفا بفرمایید روش کپی بازیها از هارد کنسول هارد اکسترنال به چه صورت هست ممنون میشم... دستگاه من جیلبریک هست با فرمور 6.72
من با FTP انجام دادم ولی با هارد رو نمیدونم چطوری

ninja506

کاربر سایت
Mar 17, 2013
3
سلام دوستان
چندتا سوال داشتم.
کنسول رو جیلبریک کردم و اولین بار disable updates رو زدم . آیا لازمه هر بار که جیلبریک رو انجام میدم disable update هم انجام بدم ؟؟
امروز پسرم قبل از اجرای بازی اشتباها گزینه update now رو انتخاب کرده ولی سریع کنسل کرده. از همون موقه ورژن کنسولم شده 7.51 ولی با اینحال جیلبریک انجام میشه . آیا این طبیعی هست و اشکالی نداره ؟؟
البته بعد از اتفاق امروز پایداری جیلبریک خیلی کم شده و پنیک و خاموشی کنسول زیاد شده متاسفانه

• Like

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
سلام دوستان
چندتا سوال داشتم.
کنسول رو جیلبریک کردم و اولین بار disable updates رو زدم . آیا لازمه هر بار که جیلبریک رو انجام میدم disable update هم انجام بدم ؟؟
امروز پسرم قبل از اجرای بازی اشتباها گزینه update now رو انتخاب کرده ولی سریع کنسل کرده. از همون موقه ورژن کنسولم شده 7.51 ولی با اینحال جیلبریک انجام میشه . آیا این طبیعی هست و اشکالی نداره ؟؟
البته بعد از اتفاق امروز پایداری جیلبریک خیلی کم شده و پنیک و خاموشی کنسول زیاد شده متاسفانه
سلام...ممکن نیست... اگه آپدیت بشه دیگه جیلبریک کار نمیکنه...

• Like

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
درسته عادی نیست ولی میتونم فیلم بگیرم و بذارم . خودمم شوکه شدم
وقتی کنسول رو روشن کردی قبل اینکه جیلبریک رو اجرا کنی برو ورژن کنسولو چک کن! قابلیت اسپوف هن باعث میشه ورژن رو بالاتر از چیزی که هست نشون بده...

ninja506

کاربر سایت
Mar 17, 2013
3
وقتی کنسول رو روشن کردی قبل اینکه جیلبریک رو اجرا کنی برو ورژن کنسولو چک کن! قابلیت اسپوف هن باعث میشه ورژن رو بالاتر از چیزی که هست نشون بده...
ممنون . خانواده ای رو از نگرانی درآوردی . ?

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان با توجه به اینکه برای خیلی از بازی ها بک پورت نیومده و یا با بک پورت مشکلاتی ماننده سیو نکردن وجود داره
به نظرتون رفتن به 6.72 منطقی هست یا فعلا رو 5.05 بمونم؟
موضوعاتی مثل پایداری و نصب بازی از روی هارد و کش آفلاین برام مهم هست که نمی دونم رو 6.72 هم مثل 5.05 راحت میشه با کنسول کار کرد یا فعلا دنگ و فنگ زیاد داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان با توجه به اینکه برای خیلی از بازی ها بک پورت نیومده و یا با بک پورت مشکلاتی ماننده سیو نکردن وجود داره
به نظرتون رفتن به 6.72 منطقی هست یا فعلا رو 5.05 بمونم؟
موضوعاتی مثل پایداری و نصب بازی از روی هارد و کش آفلاین برام مهم هست که نمی دونم رو 6.72 هم مثل 5.05 راحت میشه با کنسول کار کرد یا فعلا دنگ و فنگ زیاد داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

بازی control با بکپورت اجرا نمیشه و nfs heat مشکل سیو داره
بین بازیهای تاپ تاجایی که خاطرم هست همین ۲مورد مشکل دارن بقیه بازیها با بکپورت بدون مشکل اجرا میشن
تا اینجا که نیازی به اپدیت نبود بنظرم مگه اینکه بخای این ۲تا بازیو اجرا کنی

• Like
Reactions: Schmith and hustler

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
بازی control با بکپورت اجرا نمیشه و nfs heat مشکل سیو داره
بین بازیهای تاپ تاجایی که خاطرم هست همین ۲مورد مشکل دارن بقیه بازیها با بکپورت بدون مشکل اجرا میشن
تا اینجا که نیازی به اپدیت نبود بنظرم مگه اینکه بخای این ۲تا بازیو اجرا کنی
داخل هک 6.72 آیا میشه مثل هک 5.05 از هارد اکسترنال برا ذخیره ی بازی های بیشتر استفاده کنی...یا هارد درست کار نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر