سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

H.Y

کاربر سایت
Aug 8, 2020
26
سلام دوستان
من یه ps4 هک شده دارم خواستم از قابلیت بکاپ گیری از سیو بازی استفاده کنم تا یه سیو که بخاطر خاموشی پرید رو برگردونم ولی وقتی انجام دادم ps4 ری استارت شد و همه ی بازی ها پرید ولی وقتی خواستم نصبشون کنم ارور حافظه داد

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام دوستان الان ورژن ps4 ۵.۰۵ هست آپدیت کنیم یا هنوز ورژن ۶.۷۲ خاموشی داره
درود

فیدبک ها اونقد ضد و نقیضه که نمیشه تصمیم گرفت برای یه عده نسبتا پایدار و خوب داره جواب میده طوری که طبق گفته های خودشون از 20 بار تلاش 1 بار بیشتر با خاموشی روبرو نمیشن برای یه عده دیگه هم اونقد ناراضین که خودشون عنوان میکنن کاش اپدیت نمی کردیم. فعلا موندن روی 5.05 با بک پورت کار عاقلانه ایه چون هنوز خیلی از پیلودها برای 6.72 فیکس نشده . مثلا مودهای Gta V تا جایی که دوستان گفتن هنوز روی 6.72 اجرا نمیشه یا انتقال پکیج مستقیم از کامپیوتر به کنسول هنوز محیا نیست روی 6.72.

• Like
Reactions: Hadi.d and Bizhanl

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دوستان یه بازی ریختم تو کامپیوتر .بعد از اکسترکت چند تا فایل pkg بهم داده ولی با pkg sender نمیریزه .لطفا راهنمایی کنید
درود

بازیتون مطمئنید نسخه هکی هست؟ لطفا عکس بدید + بعضی بازیها با pkg sender قابل نصب نیستن و ارور میده ...

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
تست کن اگه کش نشده بود از هاست زیر استفاده کن :

PS-Phwoar! Host Menu v1.4 by Leeful with Latest PS4 Exploit Payloads

کش نشده بود و یه لحظه ام پیغام آپدیت سافت ویر اومد نزدیک بود سکته کنم ?
این هاست که شما دادید رو چجوری باید بهش وصل بشم
قبلی رو تو برازر دستی آدرس رو وارد کردم و خودش وارد هاست شد
این لینک که فرستادید رو هر چی بالا پایین کردم چیزی دستگیرم نشد

H.Y

کاربر سایت
Aug 8, 2020
26
سلام دوستان
من یه ps4 هک شده دارم خواستم از قابلیت بکاپ گیری از سیو بازی استفاده کنم تا یه سیو که بخاطر خاموشی پرید رو برگردونم ولی وقتی انجام دادم ps4 ری استارت شد و همه ی بازی ها پرید ولی وقتی خواستم نصبشون کنم ارور حافظه داد
به نظرتون اگه به تنظیمات کارخانه برش گردونم درست میشه ؟؟؟؟

Mojtaba1975

کاربر سایت
Jul 8, 2020
27
: PS-Phwoar__v1.4_USB_Installer.zip رو دانلود کن بازش کن کپی کن تو روت usb . بعد وصل کن به کنسولت اینو

https ://leeful.github.io/usb
/ بزن تو ادرس مرورگرت خودش اتوماتیک کش میشه صبر کن تموم بشه بعد تموم .دیگه برا دفعه بعد فقط مرورگرت رو باز میکنی و هنو اجرا میکنی

آخرین ویرایش:

alirezaresima

کاربر سایت
Aug 10, 2019
51
درود

بازیتون مطمئنید نسخه هکی هست؟ لطفا عکس بدید + بعضی بازیها با pkg sender قابل نصب نیستن و ارور میده ...
بله فک میکنم نسخه هک شده نیست چون هشت تا فایل pkg هست .بازی god of war 3remaster بود که هک شده نیست لینک نسخه هکی رو ندارید .؟

Attachments

• IMG_20200821_001809.jpg
    IMG_20200821_001809.jpg
    1.4 MB · مشاهده: 10
  • Like
Reactions: Bizhanl

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
: PS-Phwoar__v1.4_USB_Installer.zip رو دانلود کن بازش کن کپی کن تو روت usb . بعد وصل کن به کنسولت اینو

https ://leeful.github.io/usb
/ بزن تو ادرس مرورگرت خودش اتوماتیک کش میشه صبر کن تموم بشه بعد تموم .دیگه برا دفعه بعد فقط مرورگرت رو باز میکنی و هنو اجرا میکنی

دیگه نیاز به آنلاین شدن هم نیست؟

• Like
Reactions: Bizhanl

Mojtaba1975

کاربر سایت
Jul 8, 2020
27
دیگه نیاز به آنلاین شدن هم نیست؟
اون ادرسو میخوای وارد کنی یه لحظه باید انلاین بشی فقط مواظب باش اپدیت نکنه تیک اتوماتیک اپدیتو بردار به نت وصل شدی حواست به نوتیفیکیشنم باشه .قبلش کوکی مرکرگرتو هم پاک کن اگه میخوای کلا به نت وصل نشی باید usb رو وصل کنی از هاست فعلی که داری BinLoader رو بزنی

• Like
Reactions: hustler

Mojtaba1975

کاربر سایت
Jul 8, 2020
27
سلام راهی هست از سیو بازیها کپی بگیریم تا موقع خاموش شدن تو هین بازی سیو بازیها خراب نشن
بله شما فلشو وصل میکنیتو هاستی که داری گزینه backup رو میزنی کپی میگیره .البته خیلی به ندرت پیش میاد سیو بازی ها خراب بشه لا اقل برا من که تا حالا پبش نیومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر