سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
دوستان اینو بزنین روی بیشتر از ۱۰۰ دستگاه زدم..تا میشد سبک کردمش و توضیحات لازم هم گذاشتم..کمترین کرنل پنیک و بیشترین موفقیت رو داره ...امیدوارم با این از کپیخورتون لذت ببرین

دوست داشین یه لایک دونیت کنین :D

custom-exploit

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
دوستان اینو بزنین روی بیشتر از ۱۰۰ دستگاه زدم..تا میشد سبک کردمش و توضیحات لازم هم گذاشتم..کمترین کرنل پنیک و بیشترین موفقیت رو داره ...امیدوارم با این از کپیخورتون لذت ببرین

دوست عزیز میشه یه جای دیگه قرار بدید تا ما هم ببینیم ( آخه واسه من اجازه دسترسی میخواد و از این حرفا )

• Like
Reactions: Constantine

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28

custom-exploit
داداش یه راهنمایی هم بنما که باید چیکارش کنیم واسه ما بیسوادا :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
درحال حاضر روی دستگاه های فت سری اول هاست leeful بهترین پایداری رو داره و شخصا اصلا خاموشی نداشتم اصلا پیلود آفلاین هم که داره دوستانی که قصد اپدیت هم دارن می تونن با خیال راحت آپدیت کنن و خودشون رو کمتر درگیر بک پورت های بازی ها کنن

• Like
Reactions: Arminuo

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
درحال حاضر روی دستگاه های فت سری اول هاست leeful بهترین پایداری رو داره و شخصا اصلا خاموشی نداشتم اصلا پیلود آفلاین هم که داره دوستانی که قصد اپدیت هم دارن می تونن با خیال راحت آپدیت کنن و خودشون رو کمتر درگیر بک پورت های بازی ها کنن
واسه منم فت سری اوب باندل بتمنه
ارتقا بدیم>؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ارتقا بده خیالت راحت من روز اولی که این هک اومد کنسول رو آپدیت کردم اون روز از هر 10 بار اجرای پیلود یکبار جیلبریک درست کار می کرد ولی الان هاست leeful به شدت پایدار و عالیه و زیر 10 ثانیه براتون جیلبریک می کنه اصلا هم دیگه کرش و خاموشی و هنگ نداشتم ارتقا بده و خودتو راحت کن جالبه من در حال حاضر خیلی راحت تر از قبل (منظور هک 5.05 ) می تونم لینوکس رو روی ps4 ران کنم

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
داداش یه راهنمایی هم بنما که باید چیکارش کنیم واسه ما بیسوادا :D

روش بزن اکسترکت بشه بعد تو فولدر یه فایل exe هست بالا بیار..دستگاه و سیستم رو با wifi یا کابل شبکه به وصل کن..و ادرسی که برنامه بهت میده رو تو بروزر دستگاه بزن ..خودش کش میکنه و دیگه نیاز به کامپیوتر نداری

• Like
Reactions: Arminuo

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
کسی لینک فایل بک پورت شده 5.05این بازی داره ؟
Tennis-World-Tour-ps4-cover-large.jpg

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
روش بزن اکسترکت بشه بعد تو فولدر یه فایل exe هست بالا بیار..دستگاه و سیستم رو با wifi یا کابل شبکه به وصل کن..و ادرسی که برنامه بهت میده رو تو بروزر دستگاه بزن ..خودش کش میکنه و دیگه نیاز به کامپیوتر نداری
1.یعنی این ادرسی که میده رو اتوماتیک وارد میشه درسته؟
2.درواقع یه سر کابل LAN به ps4 یه سرش به لپ تاپ درسته؟
3. آدرس جیلبریک قبلی رو که از قبل روی بروزرم بوده چطور کلیر کنم که این جایگزینش شه؟ (همون آدرسی که هر سری از طریق browser واردش میشدم و hen قدیمی رو اجرا میکردم منظورمه)

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
من بازی red dead 2 رو همراه با آپدیت 1.13 دانلود کردم فیکس بکپورت 1.13 رو هم روش ریختم اما بازی اصلا اجرا نشد.{به ترتیبی که نصب کردم < بازی .آپدیت . بکپورت 1.13}

سوال دومم اینه که اصلا ضروریه این آپدیت ؟چه چیزی به بازی اضافه میکنه؟ آیا میشه همون بکپورت v.1.00 رو روش نصب کنم؟

به من گیمر کمک کنید دوستان

آخرین ویرایش:

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
من بازی red dead 2 رو همراه با آپدیت 1.13 دانلود کردم فیکس بکپورت 1.13 رو هم روش ریختم اما بازی اصلا اجرا نشد.{به ترتیبی که نصب کردم < بازی .آپدیت . بکپورت 1.13}

سوال دومم اینه که اصلا ضروریه این آپدیت ؟چه چیزی به بازی اضافه میکنه؟ آیا میشه همون بکپورت v.1.00 رو روش نصب کنم؟

به من گیمر کمک کنید دوستان
داداش دقت کن اولا اگه میخوای از آپدیت استفاده کنی مراحل نصب به این صورته اول نصب خود بازی دوم نصب آپدیت 1.13 و در آخر هم نصب بکپورت آپدیت 1.13 تمام یعنی اول که خود بازی رو ریختی بعدش دیگه بکپورت خود بازی رو نریز البته اولا پچ بکپورتی که دانلودها برای 1.13 گذاشته بود خراب بود شاید اونو گرفتی بکپورت 1.13 رو از سایت دیگه مثل نوین اسپات بگیر
ضمنا این آپدیت چیز خاصی اضافه نمیکنه و بازی تو نسخه 1.00 هم مشکل و باگی نداره تازه بعضی ها میگفتن تو آپدیت 1.13 گرافیک بازی کم شده و نورپردازی ضعیف تره

• Like
Reactions: BehzaDG

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
داداش دقت کن اولا اگه میخوای از آپدیت استفاده کنی مراحل نصب به این صورته اول نصب خود بازی دوم نصب آپدیت 1.13 و در آخر هم نصب بکپورت آپدیت 1.13 تمام یعنی اول که خود بازی رو ریختی بعدش دیگه بکپورت خود بازی رو نریز البته اولا پچ بکپورتی که دانلودها برای 1.13 گذاشته بود خراب بود شاید اونو گرفتی بکپورت 1.13 رو از سایت دیگه مثل نوین اسپات بگیر
ضمنا این آپدیت چیز خاصی اضافه نمیکنه و بازی تو نسخه 1.00 هم مشکل و باگی نداره تازه بعضی ها میگفتن تو آپدیت 1.13 گرافیک بازی کم شده و نورپردازی ضعیف تره
ممنون داداش.....الان یعنی بکپورت ورژن 1.00 بزنم بعد از نصب بازی اوکیه؟
ضمنا از hen 2.1.4 ,ورژن 5.05 استفاده میکنم

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
ممنون داداش.....الان یعنی بکپورت ورژن 1.00 بزنم بعد از نصب بازی اوکیه؟
ضمنا از hen 2.1.4 ,ورژن 5.05 استفاده میکنم
داداش نگا گفتم دیگه بعد نصب بازی بکپورت 1.00 نزن اصلا یکراست بعد از نصب بازی خود آپدیت 1.13 رو بزن و در آخرم بکپورت 1.13 اگه بازم کار نکرد بکپورت 1.13 رو از یه سایت دیگه بگیر از نوین اسپات خودم تست کردم اوکی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر