سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
گشتم تاپیک مرتبط پیدا نکردم
برای همین اینجا سوال می کنم
آیا روی نسخه هکی بازی pes2020 efootball میشه پچ یا آپشن فایل نصب کرد؟!

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
سلام بچه ها ps4 م خراب شده ترخدا کمک کنید
چند وقتیه که وقتی میرم توی فورتنایت وقتی یک سلاحی چیزی بر میدارم اون پایین عکسش نمیاد یا خونه ها ساخته نمیشن و این مشکل از اینترنت نیست
انگار سرعت لود ps4 م اومده پایین کلا ی جوری شده ک انگار سرعتش اومده پایین ترخدا کمک کنید
اگ میدونید ی چیزی بگید
و یک چیز دیگ اینکه ps4 من slim و خیلی داغ میکنه این از چیع مال شمام که اسلیمه همینجوره
بچه ها ارتون خواهش میکنم که به سوالم جواب بدید
یک چیز دیگ اینکه وقتی ps4 روشن میشه میزنم روی اکانت مورد نظر دیر میاد بالا و لود میشه البته امروز این مشکل حل شد و نمیدونم بازم این مشکلات از چیه خواهش میکنم پاسخ بدید مرسی
خیلیا این مشکل داغ کردنو تو نسخه اسلیم دارن، کلا یه چیز عادیه. برای اینکه بهتر بشه بده یجا سرویسش کنن واست. مشکل کندی هم ممکنه بخاطر همین داغ کردن زیاد باشه چون وقتی سیستم داغ میکنه عملکردش میاد پایین. احتمالا با یه سرویس درست میشه...

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
درود

ظاهرا فقط رو ورژن 6.72 میشه پچ ها رو نصب کرد. امشب دیدم p30day یه پچ قرار داده :

دانلود بازی eFootball PES 2020 برای PS4 + آپدیت + هک شده
میگم این آپدیت نسخه p30day رو تونستی نصب کنی؟ من نتونستم چون انگار برای دوتا آیدی مختلف بود!(رو خود فایل‌ها آیدی رو یکی زده بود ولی درعمل فرق میکرد) من نسخه دانلودها رو نصب کردم ولی آیدیش با این پچ p30day فرق میکنه برای همین گفتم اگه آپدیتش درست شد دوباره دان کنم

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
سلام بچه ها ps4 م خراب شده ترخدا کمک کنید
چند وقتیه که وقتی میرم توی فورتنایت وقتی یک سلاحی چیزی بر میدارم اون پایین عکسش نمیاد یا خونه ها ساخته نمیشن و این مشکل از اینترنت نیست
انگار سرعت لود ps4 م اومده پایین کلا ی جوری شده ک انگار سرعتش اومده پایین ترخدا کمک کنید
اگ میدونید ی چیزی بگید
و یک چیز دیگ اینکه ps4 من slim و خیلی داغ میکنه این از چیع مال شمام که اسلیمه همینجوره
بچه ها ارتون خواهش میکنم که به سوالم جواب بدید
یک چیز دیگ اینکه وقتی ps4 روشن میشه میزنم روی اکانت مورد نظر دیر میاد بالا و لود میشه البته امروز این مشکل حل شد و نمیدونم بازم این مشکلات از چیه خواهش میکنم پاسخ بدید مرسی
توس گرد و خاک جمع شده
فقط کافیه با یه بلوور باد بگیری توش ( یا یه سشوار با فشار باد زیاد و البته با باد سردش نه گرم)
بعد هم اینجا تاپیک مشکلات پیرامون هک نه مشکلات کلی ps4 :)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
میگم این آپدیت نسخه p30day رو تونستی نصب کنی؟ من نتونستم چون انگار برای دوتا آیدی مختلف بود!(رو خود فایل‌ها آیدی رو یکی زده بود ولی درعمل فرق میکرد) من نسخه دانلودها رو نصب کردم ولی آیدیش با این پچ p30day فرق میکنه برای همین گفتم اگه آپدیتش درست شد دوباره دان کنم
راستش pes بازی نمیکنم بخاطر همین تست نکردم.

ممنون از شما
یعنی من که روی 5.05 هستم و بازی رو با بکپورت اجرا می کنم نمی تونم از آپشن فایل استفاده بکنم و حتما باید برم به 6.72
فعلا به این شکل هست. البته احتمالا بشه با ابزارهای بک پورت و روش هایی پچ رو برای 5.05 بک پورت کرد. همونطور که الان زیرنویس های فارسی بازیها رو دارن برای 5.05 بک پورت میکنن. اگه وقت و حجم دارید میتونید دانلود کنید خودتون با ابزارهای موجود تست کنید و ببینید میتونید بک پورتشو بسازید و با موفقیت رو بازی نصب و اجرا کنید.

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
درود

ظاهرا فقط رو ورژن 6.72 میشه پچ ها رو نصب کرد. امشب دیدم p30day یه پچ قرار داده :

دانلود بازی eFootball PES 2020 برای PS4 + آپدیت + هک شده
اینو من دادم به بچه های p30day تا بزارن
روی 6.72 اوکی هست فقط باید بازی ت ریجن 1 باشه
حتی دیتا پک 8داره میشه روش آپشن فایل هم زد
اما...
روی 5.0.5 بک پورت ش کردم اجرا نشد،الان میخام پکیج اصلی رو بک پورت کنم با آپدیت بک پورت شده ریپکیج کنم ببینم نصب میشه یا نه !

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
درود. بازی days gone بکپورت شده برای 5.05 رو اگه کسی بازی کرده میخوام بپرسم آیا اپدیتش ضروری هست یعنی که همون ورژن یک مشکل خاصی داره که با اپدیت حل میشه؟ چون حجم اپدیتش زیاده گفتم اگه خیلی مهم نیست نسخه بدون اپدیت رو دانلود کنم

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
من بدون آپدیت و با بک پورت اجراش کردم

• Like
Reactions: Arsinn

Schmith

کاربر سایت
Nov 19, 2010
54
از دوستان کسی فایل تکی hen 2.1.4 رو به تنهایی داره ؟؟ میخوام به تنهایی و بدون هیچ پی لودی با برنامه KWS به PS4 ترزیقش کنم ( الان خودم فایل تکی آفلاین hen 1.6 رو دارم میخواستم بدونم ورژن 2.1.4 رو از کجا دانلود کنم؟؟ ) مرسی .
من هم دنبالش میگشتم جایی پیداش نکردم 2.1.3 موجود هست عملا تفاوتی نداره بازیهارو اجرا میکنه
سلام
خدمت شما دوستان... به شخصه با موبایل و برنامه ps4 serve3 هن 2.1.4 (bin file) که آپ کردم و میفرستم... چند تا بازی بک پورت شده هم نصب کردم و مشکلی در کار نبوده از جمله red dead2 با آپدیت 1.13

Attachments

• ps4-hen-vtx-2.1.4.rar
    5.4 KB · مشاهده: 15
  • Like
Reactions: amin200200

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
دوستان سلام ، لطفاً اگه کسی سایتی می‌شناسه که در مورد بک پورت به 5.0.5 یاد بدهد لینک یا اسم سایت رو به من بدهد ممنون میشم. کنسول من 5.0.5 است و چیزی بلد نیستم. ضمنا در مورد گزینه های جیلبریک مثل میرا هم اطلاعات میخوام ، اگه میتونید لطفاً راهنمایی کنید.

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
2.1.3 و 2.1.4 در استیبل ترین حالت قرار دارن آخرین باری که هنگ کرد یادم نمیاد کی بود شاید هر 40 50 بار یک بار اتفاق بیوفته
ولی من با نسخه 2.1.3 و 2.1.4 امکان نداره از هر 3 بار 2 بار خاموشی نداشته باشم. یک بار به خاطر همین خاموشی سیو گیم دیترویت پرید و مجبور شدم از اول بازی کنم. دیروز نزدیک به 8 بار با 2.1.3 خاموشی داشتم. تا روشن میکردم و هک میکردم هنگ میکرد خاموش میشد. نزدیک 10 بار این اتفاق افتاد تا اینکه از روش Azif استفاده کردم و رو نسخه 2.1.2 هک کردم تا تونستم بازی کنم. فعلا رو این نسخه خاموشی نداشتم. ظاهرا دستگاه با دستگاه فرق داره. ضمن اینکه هاست Alzif فقط تا نسخه 2.1.2 بیشتر نداره. حتما یه مشکلی داره که تا این نسخه بیشتر نذاشته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر