سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام لطفا یکی جوابمو بده من یه دونه هارد اکسترنال بیشتر ندارم میخوام فرمتشو به EXFAT تبدیل کنم اطلاعاتشو نیاز دارم تو سایت های مختلف هم خوندم جواب نداد که نداد CMD و نرم افزارها مختلف رو هم تست کردم عملی نشد
یه سوال دیگه اینه که اگه بدون حذف اطلاعات بشه فرمتشو به EXFAT تغییر داد آیا میتونم توش بازی بریزم نصب کنم یا حتما باید با کنسول فرمت بزنم؟
بزرگان PLEASE HELP ME:((:((:((
فایل های هاردتو کپی کن تو هارد سیستمت بعد فرمتش کن بعد فایل هاتو برگردون تو هاردت پارتیشن بندی هم نمیخاد بازی ها رو بریز تو روت هاردت و نصبشون کن

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
آموزش جیلبریک 6.72 توسط ماژول ESP8266 و نکات قابل توجه در خصوص این برد را از این لینک در نوین اسپات بخوانید.

@Fox_Tech98

من از این روش دارم استفاده میکنم ماژولشم خریدم داره عالی کار میکنه کمتر از ۱۵ ثانیه هم کامل جیلبریک میکنه مشکل خاموشی و هنگ هم نداشتم
d3e3ec1898bc71a6d86834b0e4928d40.jpg

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
مسخره ترین چیزیه که دیدم یعنی اینا می خوان از یه هک رایگان هم مردم رو بچاپن والا دو ساله با کنسول هک شده بازی می کنم همیشه هم به اینترنت وصلم هیچ اتفاقی نیوفتاده کش کردن یه آدرس اینترنتی که دیگه این حرفا رو نداره که ماژول بخریم تا کنسولمون رو جیلبریک کنه

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
هر بار که روشن میکنیم دستگاهو برای هک باید به نت وصل شد توی hen 2.1.4؟
از روش های آفلاین استفاده کنید تا جیلبریک تو کش مرورگرتون ذخیره بشه برا دفعات بعد نیازی به وصل بودن به اینترنت نیست.

Ramin.sh

کاربر سایت
Jul 26, 2020
7
این آپدیته رو من خیلی میترسم واسه همین هنوز سمت آپدیت هن نرفتم
آپدیتش راهی نداره عیر فعالش کنیم؟!!
نمیدونم چرا میگن اگه تیک اتوماتیک آپدیتها رو برداریم آپدیت نمیشه، سونی واسه آپدیتها مخصوصا آپدیت فرمور اصلا اجازه نمیگیره، اما موقع شروع آپدیت قسمت چپ بالای صفحه نمایش مینویسه که شروع کرده به آپدیت. تا اون پیامو دیدی اینترنت مودم رو قطع کن و از قسمت notifications آپدیت رو پاک کن. تو این حالت تا زمانی که کنسول ریست نشه سراغ آپدیت نمیره. بعد از این کار مجددا اینترنتو وصل کن و جیلبریک رو انجام بده. بعد از اینکه کش شد، میتونی از منوی کش شده disable updates رو انتخاب کنی و منتظر شی تا اتوماتیک آپدیت رو غیر فعال کنه، این راه باعث میشه تا حد زیادی خیالت از بابت آپدیت ناخواسته راحت شه.

• Like
Reactions: Arminuo

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
  • Like
Reactions: naruto u

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سلام اقا یه هاست درست درمون که انقد هنگ و خاموشی و چرت پرت نداشته باشه بگید. دق کردم بخدا از روزی که جیلبریک اومده یدونه بازی ام نتونستم نصب کنم.

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
  • Like
Reactions: Grand Theft

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
سلام اقا یه هاست درست درمون که انقد هنگ و خاموشی و چرت پرت نداشته باشه بگید. دق کردم بخدا از روزی که جیلبریک اومده یدونه بازی ام نتونستم نصب کنم.

leeful.github.io/672/index.html

فقط اول load expeliot رو بزن بعد load mira

برای من دکمه زیریش باعث خاموشی میشد

من با این هاست 5 6 ساعت بازی کردم 4 تا هم بازی ریختم بدون مشکل و خاموشی تا الان اوکی بوده

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
اگه با موبایل اینکارو انجام بدم و hen رو اپدیت کنم هر بار که دستگاهو خاموش روشن کنم باید به نت وصل شم برای اجرای بازیا؟؟
نه برادر...اصلا کلا بههیچ وجه نیازی به نت نیست...بار اول هم فقط از مودم مشترک که اینترنت نداره استفاده میکنیم که اطلاعات از اپلیکیشن به کنسول انتقال پیدا کنه و هک رو کش کنه داخل مرورگر...دفعات بعدی دیگه نیازی به این پروسه نیست...مرورگر رو باز میکنی و روی هن میزنی و بازی ها رو اجرا میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر