سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
Death Stranding بعد از نصب میگه باید آپدیت کنم به 6.50.
مشکل داره اونی که گذاشتن.
خودم هم نتونستم بک پورتش کنم هنوز

چه henـی استفاده میکنی؟ من همونو نصب کردم دارم بازی میکنم البته بدون اپدیت باید نصب کنی روی 5.05

سلام بله شده
بفرمایید
144.94 MB file on MEGA

پ.ن:این اونی که سایت دانلودها گذاشته بود نیست، این واقعا کار میکنه

این بکپورتها کجا منتشر میشن؟ فروم خاصی هست اینارو بزارن؟
هنوز یه بکپورت سالم برای اپدیت rdr2 نتونستم پیدا کنم بعضی مراحلشم باگ پیدا میکنه اذیت میکنه تا حالا ۳تا مرحله یه اتفاقی میوفته طرفی که باهامه گیر میکنه حرکت نمیکنه مرحله رو ادامه بدیم باید از اولش برم! از p30day و novinspot هم اپدیت بکپورتشو دانلود کردم تا توی منوی بازی میره میخام برم تو بازی میپره بیرون

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
درود

فیفا 20 رو از سایت نوین اسپات دانلود و نصب کردم که ظاهرا فایل بک پورتش خراب بود و بازی بعد از نمایش تصویر ابتدایی میپرید بیرون و ارور میداد. دیدم سایت پی سی دی هم بازی رو گذاشته بک پورت رو از این سایت دانلود و نصب کردم روی بازی که دیدم مشکل برطرف شد و بازی اجرا شد ...

فعلا spiderman و فیفا 20 رو تست کردم که مشکلی نداشتن.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,944
نام
MR.1199
درود
دوستان چند تا سوال داشتم راجع به این هک جدید، اگر راهنمایی کنید واقعا ممنون ـتون میشم.

1- هک 6.72 الان به چه صورته وضعیت ـش؟ تا چه حد خاموشی داره؟
2- این خاموشی که وجود داره فقط به فایل سیو لطمه میزنه یا نه، ممکنه فایل های خود گیم رو هم مطلب دار کنه؟
3- الان سایت نوین اسپات یه سری پچ بک پورت قرار داده که همه ورژن 1.01 هستن تا اون جایی که متوجه شدم. نصب این ها به چه صورته؟ باید روی fpkg خود گیم نصب شه یا نه، میشه آپدیت و DLC های گیم رو اول نصب کرد و بعد این پچ بک پورت رو ریخت؟
4- یه توییتی دیدم که گفته شده بود اکثر دامپ هایی که برای 5.05 طی این چند سال اومدن با هک 6.72 جواب نمیده. میخواستم ببینم صحت داره این موضوع؟ یا نه کوچ کنیم به 6.72؟

درود

1. هر روز دارن افراد مختلف ورژن های استیبل تری میدن بیرون ولی چیزی که از دوستان شنیدم و متوجه شدم هنوزم تو منو یا تو بازی هنگ و خاموش شدن داره و هنوز باید ورژن فیکس تری بیاد.

2. تو اوایل 5.05 که تجربه داشتم فقط سیو بازی رو خراب میکرد از این ورژن اطلاعی ندارم.

3. بستگی داره برای کدوم ورژن و آپدیت فایل بک پورت اومده باشه. مثلا الان برای بازی Spiderman هم آپدیت 1.17 اومده + دی ال سی هاش که روی 5.05 هم قابل اجراست. یا مثلا بازی Crash Nitro دو تا گروه پکیجش رو آماده کردن یکی Duplex که فکر میکنم ورژن 1 بازی بعلاوه فایل بک پورت رو منتشر کرده و Fugazi که همه دی ال سی های بازی + آپدیت 1.13 رو همراه بک پورت 5.05 منتشر کرده. بنظرم اگه روی 5.05 هستید فعلا بازیهایی که با اخرین اپدیت ها و دی ال سی ها منتشر کردن و روی این ورژن ران میشه رو دانلود کنید تا بازیهای دیگه هم آماده بشه.

4. تست نکردم این موضوع رو چون هنوز روی 5.05 هستم.

خیلی ممنون شکیب جان :Rose:

آخرین ویرایش:

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
درود
دوستان چند تا سوال داشتم راجع به این هک جدید، اگر راهنمایی کنید واقعا ممنون ـتون میشم.

1- هک 6.72 الان به چه صورته وضعیت ـش؟ تا چه حد خاموشی داره؟
2- این خاموشی که وجود داره فقط به فایل سیو لطمه میزنه یا نه، ممکنه فایل های خود گیم رو هم مطلب دار کنه؟
3- الان سایت نوین اسپات یه سری پچ بک پورت قرار داده که همه ورژن 1.01 هستن تا اون جایی که متوجه شدم. نصب این ها به چه صورته؟ باید روی fpkg خود گیم نصب شه یا نه، میشه آپدیت و DLC های گیم رو اول نصب کرد و بعد این پچ بک پورت رو ریخت؟
4- یه توییتی دیدم که گفته شده بود اکثر دامپ هایی که برای 5.05 طی این چند سال اومدن با هک 6.72 جواب نمیده. میخواستم ببینم صحت داره این موضوع؟ یا نه کوچ کنیم به 6.72؟
درود

1. هر روز دارن افراد مختلف ورژن های استیبل تری میدن بیرون ولی چیزی که از دوستان شنیدم و متوجه شدم هنوزم تو منو یا تو بازی هنگ و خاموش شدن داره و هنوز باید ورژن فیکس تری بیاد.

2. تو اوایل 5.05 که تجربه داشتم فقط سیو بازی رو خراب میکرد از این ورژن اطلاعی ندارم.

3. بستگی داره برای کدوم ورژن و آپدیت فایل بک پورت اومده باشه. مثلا الان برای بازی Spiderman هم آپدیت 1.17 اومده + دی ال سی هاش که روی 5.05 هم قابل اجراست. یا مثلا بازی Crash Nitro دو تا گروه پکیجش رو آماده کردن یکی Duplex که فکر میکنم ورژن 1 بازی بعلاوه فایل بک پورت رو منتشر کرده و Fugazi که همه دی ال سی های بازی + آپدیت 1.13 رو همراه بک پورت 5.05 منتشر کرده. بنظرم اگه روی 5.05 هستید فعلا بازیهایی که با اخرین اپدیت ها و دی ال سی ها منتشر کردن و روی این ورژن ران میشه رو دانلود کنید تا بازیهای دیگه هم آماده بشه.

4. تست نکردم این موضوع رو چون هنوز روی 5.05 هستم.

• Like
Reactions: mobile1199

hala madrid

کاربر سایت
May 30, 2018
75
درود

فیفا 20 رو از سایت نوین اسپات دانلود و نصب کردم که ظاهرا فایل بک پورتش خراب بود و بازی بعد از نمایش تصویر ابتدایی میپرید بیرون و ارور میداد. دیدم سایت پی سی دی هم بازی رو گذاشته بک پورت رو از این سایت دانلود و نصب کردم روی بازی که دیدم مشکل برطرف شد و بازی اجرا شد ...

فعلا spiderman و فیفا 20 رو تست کردم که مشکلی نداشتن.
ترتیب انجام کار رو میگید. اول بازی رو نصب کردید بعد فایل بک پورت رو؟
میدونید چطوری میشه از طریق pc و بدون هارد اکسترنال چطوری بازیو نصب کرد؟

feri-sali1

کاربر سایت
Apr 18, 2020
29
درود دوستان دوسالی میشه که کنسول هکی ندارم امروز برای یکی از آشناها کنسول 5.05 خریدیم و از روش feri-sali1 منو هک رو توی www آوردم و پیام هم داد به 2.1.4 hen خوش آمدید و بازی Call of duty WWII هم نصب اجرا شد اما وقتی مثلا unravel 2 یا AC odyssey رو میخوام نصب کنم وسط نصب ارور میده و نصب نمیشه آیکون بازی تو داشبورد میاد و روش یه ضربدر سیاه کوچیک میخوره.با Flash usb بازی رو از منو دیباگ میزنم نصب بشه.
چه کنم؟
2
Unravel 2تست کردم با همین روش به راحتی اجرا شد

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
چه henـی استفاده میکنی؟ من همونو نصب کردم دارم بازی میکنم البته بدون اپدیت باید نصب کنی روی 5.05

این بکپورتها کجا منتشر میشن؟ فروم خاصی هست اینارو بزارن؟
هنوز یه بکپورت سالم برای اپدیت rdr2 نتونستم پیدا کنم بعضی مراحلشم باگ پیدا میکنه اذیت میکنه تا حالا ۳تا مرحله یه اتفاقی میوفته طرفی که باهامه گیر میکنه حرکت نمیکنه مرحله رو ادامه بدیم باید از اولش برم! از p30day و novinspot هم اپدیت بکپورتشو دانلود کردم تا توی منوی بازی میره میخام برم تو بازی میپره بیرون

بک پورت Star Wars رو از توییتر پیدا کردم
جای دیگه ای ندیدمش
بقیشو از تو Discord بروبچ خارجی و یا همین دانلودهای خودمون

آره بک پورت آپدیت رددد۲ مشکل داره
توی Discord گذاشته بودنش ولی چون سایت MEGA محدودیت دانلود ۳گیگی برای کاربران معمولی داره بیخیالش شدم
نمیدونم همین ورژن خراب بود یا نه

• Like
Reactions: nihilnigritude

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بک پورت Star Wars رو از توییتر پیدا کردم
جای دیگه ای ندیدمش
بقیشو از تو Discord بروبچ خارجی و یا همین دانلودهای خودمون

آره بک پورت آپدیت رددد۲ مشکل داره
توی Discord گذاشته بودنش ولی چون سایت MEGA محدودیت دانلود ۳گیگی برای کاربران معمولی داره بیخیالش شدم
نمیدونم همین ورژن خراب بود یا نه

لینکشو لطف میکنی اینم تست کنم

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
سلام دوستان
یه بنده خدایی میخواد واسه ما فایل بازیهای بک پورت شده رو دانلود کنه
گفته فقط لینک دانلود بده بزنم واست..

سایتی چیزی هست که کامل و مرتب اینکارو با فایل بک پورت کنندش گذاشته باشه؟

مرسی
کاربر قدیمی
ArminxXx

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام دوستان
یه بنده خدایی میخواد واسه ما فایل بازیهای بک پورت شده رو دانلود کنه
گفته فقط لینک دانلود بده بزنم واست..

سایتی چیزی هست که کامل و مرتب اینکارو با فایل بک پورت کنندش گذاشته باشه؟

مرسی
کاربر قدیمی
ArminxXx

سایت دانلودها و p30day

• Like
Reactions: Arminuo

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
سلام دوستان کنسول من 7.02 هست امیدی هست تا چند ماه دیگه هک براش بیاد؟
امید که هست ولی زمانش مشخص نیست
شاید همین فردا شاید یه سال دیگه
ولی نصفه سخت راه طی شده و نیاز به webkit داره که تایم مشخصی برای انتشارش نیست. و حتی معلوم نیست کسی داره روش کار میکنه یا نه
اگر زیاد عجله ای نداری بمون رو همون فرمور وگرنه کلا بیخیال شو و روش های دیگه رو چک کن

• Like
Reactions: masoud1544

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر