سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
اینو رفتم . بازم فقط هن رو نشون میده اونم کلا ارور داد یعنی هن رو هم که میزنم ارور میده میگه لینک پیدا نشد . . ولی مطمعن شدم که دستگاه وصل شده و نرم افزار هم کار یکنه . چون نسخه دیگه فایل رو که امتحان میکنم هن اجرا میشه . الان مشکلم سر اینه که چرا فقط هن رو نشون میده . بغیه پی لودها توی پوشه مخصوص توی ویندوز هست . اگه نرم افزار مشکل داشته باشه . یا مثلا آنتی ویروس کامپیوتر مانع باشه . برای هن هم باید مانع بشه . کلافه شدم . هیچ راهی دیگه ای نداره ؟ نمیشه از کپی خور دربیارم یه بار از اول برم ؟ بدون اینکه بازیهام پاک بشه ؟
با روش موبایل هم که جواب نمیده . چون لینکی که نرمافزار اندرید میده باز توی مرورگر کنسول نمیتونم وارد کنم . قسمت آدرس بارش غیرفعاله
شما از داخل عکس برو گزینه هایی ک علامت زدمو بزن تا cashe مرورگر ت پاک بشه بعد دوباره هک رو انجام بده نتیجه رو بگو

Attachments

• IMG_20181020_204520.jpg
    IMG_20181020_204520.jpg
    509.6 KB · مشاهده: 17
  • IMG_20181020_204409.jpg
    IMG_20181020_204409.jpg
    242.2 KB · مشاهده: 17

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
شما از داخل عکس برو گزینه هایی ک علامت زدمو بزن تا cashe مرورگر ت پاک بشه بعد دوباره هک رو انجام بده نتیجه رو بگو
مشکل من اینه که آدرس بار غیرفعاله و آپشن رو که میزنم گزینه ستینگ و بعدیشو نداره . فقط از ال1 به بعد داره

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
شما open new tab رو بزن ببین فرقی میکنه
بالاخره موفق شدم ، از طریق گوشی اندروید هک کردم ، راستش نمی‌دونم چی شد ، اینقدر ور رفتم که درست شد ، ممنون از راهنماییتون ، فقط برای کپی هارد باید به سیستم وصل باشه ؟ نمیشه به خود کنسول وصل کرد مستقیم بریزه روی هارد ؟ چون روی پی سی خیلی طول میکشه،
مسیر هارد اکسترنال رو نتونستم پیدا کنم توی فایلهای کنسول

آخرین ویرایش:

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
بالاخره موفق شدم ، از طریق گوشی اندروید هک کردم ، راستش نمی‌دونم چی شد ، اینقدر ور رفتم که درست شد ، ممنون از راهنماییتون ، فقط برای کپی هارد باید به سیستم وصل باشه ؟ نمیشه به خود کنسول وصل کرد مستقیم بریزه روی هارد ؟ چون روی پی سی خیلی طول میکشه،
مسیر هارد اکسترنال رو نتونستم پیدا کنم توی فایلهای کنسول
نه نمیشه همون کار ک گفتم انجام بده
برا سرعت زیاد هم کابل cat6 و مودم قوی باید داشته باشی ب اضافه ی حوصله

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
سلام
از سیو بازیها توی کنسول هک شده چجوری میشه بکاپ گرفت ، میشه بکاپ گرفت روی یک کنسول دیگه ریخت ؟
من توی قسمت بکاپ میرم ، وقتی میزنم سیو روی یو اس بی ، خطا میده میگه دسترسی به اینترنت ندارید ،
قبلاً یادمه توی کنسول اورجینال خور بدون اتصال به نت کپی میکردم سیو بازیها مو ،
بعد اگه مجبور شدم اتصال نت لازم داشته باشه ، نت رو وصل کنم ، بعد پایلود بلاک اپدیت رو بزنم ، دیگه کنسول اپدیت نمیشه ؟ خیالم راحت باشه ؟
من توی تنظیمات یه جای دیگه رفتم بکاپ از کل کنسول داشت ، و میشد انتخاب کنی چه چیزایی بکاپ بشه ، از اونجا نمیشه سیو هارو کپی کرد ؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام
از سیو بازیها توی کنسول هک شده چجوری میشه بکاپ گرفت ، میشه بکاپ گرفت روی یک کنسول دیگه ریخت ؟
من توی قسمت بکاپ میرم ، وقتی میزنم سیو روی یو اس بی ، خطا میده میگه دسترسی به اینترنت ندارید ،
قبلاً یادمه توی کنسول اورجینال خور بدون اتصال به نت کپی میکردم سیو بازیها مو ،
بعد اگه مجبور شدم اتصال نت لازم داشته باشه ، نت رو وصل کنم ، بعد پایلود بلاک اپدیت رو بزنم ، دیگه کنسول اپدیت نمیشه ؟ خیالم راحت باشه ؟
من توی تنظیمات یه جای دیگه رفتم بکاپ از کل کنسول داشت ، و میشد انتخاب کنی چه چیزایی بکاپ بشه ، از اونجا نمیشه سیو هارو کپی کرد ؟

اینطوری نمیشه.میشه بک اپ گرفت ولی‌فقط روی کنسول خودت میشه برگردونی.تازه سیو اورج به هکی هکی نمیخوره‌و اول باید رمز گشایی بشه که داستان داره

اینکه نمیتونی سیو هارو با یو اس بی بگیری دلیلش اینه یوزری که باهاش بازی می‌کنی رو تازه ساختی و تو شبکه Psn نیست که البته مهم نیس
چون با یو اس بی بگیری بعدا نمیتونی برگردونی اگه بازیو پاک کنی.ارور میده
فقط با payload Db Sg backup باید بگیری که اونم همه سیو هارو روی هارد برات میگیره و کاملا تست شده س

اپدیت بلاکر رو فعال کنی ب هیچ عنوان اپدیت نمیشه کنسول ولی‌ترجیحا ب نت وصل نکن ممکنه بعدها بن بشه کنسول

• Like
Reactions: saeed_sg

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
اینطوری نمیشه.میشه بک اپ گرفت ولی‌فقط روی کنسول خودت میشه برگردونی.تازه سیو اورج به هکی هکی نمیخوره‌و اول باید رمز گشایی بشه که داستان داره

اینکه نمیتونی سیو هارو با یو اس بی بگیری دلیلش اینه یوزری که باهاش بازی می‌کنی رو تازه ساختی و تو شبکه Psn نیست که البته مهم نیس
چون با یو اس بی بگیری بعدا نمیتونی برگردونی اگه بازیو پاک کنی.ارور میده
فقط با payload Db Sg backup باید بگیری که اونم همه سیو هارو روی هارد برات میگیره و کاملا تست شده س

اپدیت بلاکر رو فعال کنی ب هیچ عنوان اپدیت نمیشه کنسول ولی‌ترجیحا ب نت وصل نکن ممکنه بعدها بن بشه کنسول
خب اگه payload Db Sg backup یک آپ میگیره که خوبه ، عیب نداره همه رو بگیره ، فقط فرمودید تست شدست ، یعنی اگه بکاپ بگیرم روی هر کنسولی بخوام ریستور میشه کرد ؟ اگه همه سیو‌ ها رو کپی می‌کنه ، بعد روی دستگاه جدید همه اون بازیا نصب نباشه فقط چندتاش نصب باشه خطا نمیده ؟
اگه ممکنه پیلودها شو لینک بدید ، برای ریستور هم باید پایلود جدا داشته باشه اونم بدید ممنون میشم ،

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
خب اگه payload Db Sg backup یک آپ میگیره که خوبه ، عیب نداره همه رو بگیره ، فقط فرمودید تست شدست ، یعنی اگه بکاپ بگیرم روی هر کنسولی بخوام ریستور میشه کرد ؟ اگه همه سیو‌ ها رو کپی می‌کنه ، بعد روی دستگاه جدید همه اون بازیا نصب نباشه فقط چندتاش نصب باشه خطا نمیده ؟
اگه ممکنه پیلودها شو لینک بدید ، برای ریستور هم باید پایلود جدا داشته باشه اونم بدید ممنون میشم ،
خدمتتون گفتم رو کنسول دیگه ریستور نمیشه!یا حداقل من اطلاعی ازش ندارم و تست نکردم
رو کنسول خودم فقط انجامش دادم
پی لود ش تو همون روش هک alazif هست
ریستورش هم اینجا هست
ولی من ۲ بار دستی (از طریق اف تی پی ) ریختم و ریستور خودش رو تست نکردم
با این هک رو انجام بده
X-PROJECT_V1.4.1.zip - Mirrored.to - Mirrorcreator - Upload files to multiple hosts

• Like
Reactions: saeed_sg

lord algh

کاربر سایت
Nov 16, 2015
12
سلام دوستان من منتظر ۵.۵۵ ام اما یه عده بهم میگن کپیخور نکن هک روی بایوس سیو میشه اطلاعاتش و بعدا اگه بخوای برگدی وآپدیت کنی اگه سونی بفهمه ممکنه بن کنه میخواستم بدونم
۱ واقعیه؟
۲ واقعا بن میکنه و احتمال بن حدودا چقدره؟

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام دوستان من منتظر ۵.۵۵ ام اما یه عده بهم میگن کپیخور نکن هک روی بایوس سیو میشه اطلاعاتش و بعدا اگه بخوای برگدی وآپدیت کنی اگه سونی بفهمه ممکنه بن کنه میخواستم بدونم
۱ واقعیه؟
۲ واقعا بن میکنه و احتمال بن حدودا چقدره؟
همچین چیزی نیست
هر وقت شما خواستی برگدونی و اوجینال بازی کنی اطلاعات کچ رو پاک کن و بازی کن
هیچ مشکلی پیش نمیاد

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
سلام
چند مدل هک داریم؟
من فقط میخوام افلاین بازی کنم کدوم مناسبه؟
مغازه دار چند میگیره برای هک؟
هر سری که بازی جدید اومد باید منتظر باشم هکش بیاد؟
میانگین قیمت ریختن هر بازی تو هارد دستگاه چنده تو کشور؟ و معیار قیمت چیه حجم بازی یا انحصاری بودن یا فرقی نداره فقط انصاف فروشنده؟ ( من تبریزم یارو گفت 200 میگیره واسه 10 تا بازی)

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
خدمتتون گفتم رو کنسول دیگه ریستور نمیشه!یا حداقل من اطلاعی ازش ندارم و تست نکردم
رو کنسول خودم فقط انجامش دادم
پی لود ش تو همون روش هک alazif هست
ریستورش هم اینجا هست
ولی من ۲ بار دستی (از طریق اف تی پی ) ریختم و ریستور خودش رو تست نکردم
با این هک رو انجام بده
X-PROJECT_V1.4.1.zip - Mirrored.to - Mirrorcreator - Upload files to multiple hosts
ببخشید من سیوهام نمیدونم چرا پاک شده بعضیاش . الان میخوالم از سیوهام بکاپ بگیرم . اگه از این روشها برم . همه سیوها گفتید بکاپ گرفته میشه . بعدا اگه بخوام فقط یکی از بازیها مثلا فقط ریستور کنم . میشه یا نه همه بازیها ریستور میشن ؟
و اینکه متوجه نشدن این توضیحاتی که دادید . با هک پی لودش رو بریزم درست .
بعد گفتید ریستورش هم اینجا هست . یعنی کجا هست ؟
بعد گفتید این هک رو انجام بده . این چیه متوجه نشدم

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام
چند مدل هک داریم؟
من فقط میخوام افلاین بازی کنم کدوم مناسبه؟
مغازه دار چند میگیره برای هک؟
هر سری که بازی جدید اومد باید منتظر باشم هکش بیاد؟
میانگین قیمت ریختن هر بازی تو هارد دستگاه چنده تو کشور؟ و معیار قیمت چیه حجم بازی یا انحصاری بودن یا فرقی نداره فقط انصاف فروشنده؟ ( من تبریزم یارو گفت 200 میگیره واسه 10 تا بازی)
4مدل،ولی همش میرسه به 2مدل،از مرورگر www که فقط میری داخلش میشه بازی هارو اجرا کنی و نصب کنی،یه مدل پیشرفته تر از user guide که چیزای دیگه هم داره

فرقی نمیکنه

نمیدونم،خیلی ساده س،بچه ی چن ساله هم میتونه با آموزش های موجود انجامش بده فک کنم 20-30 تومنی بگیرن
نه،بازی های جدید فریمور بالاتر میخان،باید صبر کنی هک فریمور بالاتر بیاد

خیلی میگه! نهایتش 5تومن هر بازی میگیرن خیلی داغون باشه طرف،10تومن

ببخشید من سیوهام نمیدونم چرا پاک شده بعضیاش . الان میخوالم از سیوهام بکاپ بگیرم . اگه از این روشها برم . همه سیوها گفتید بکاپ گرفته میشه . بعدا اگه بخوام فقط یکی از بازیها مثلا فقط ریستور کنم . میشه یا نه همه بازیها ریستور میشن ؟
و اینکه متوجه نشدن این توضیحاتی که دادید . با هک پی لودش رو بریزم درست .
بعد گفتید ریستورش هم اینجا هست . یعنی کجا هست ؟
بعد گفتید این هک رو انجام بده . این چیه متوجه نشدم
بعضی ها پاک نمیشه دوست عزیز
یه کاری انجام دادی،سیو های بازی های هکی همه با هم می پره اگر بپره!

شما این رو انجام بده،منظورم این روش هک و این اکسپلویت هست تا صفحه ای که بتونی هم سیو ها رو بک آپ کنی،هم برگردونی برات باز بشه
آموزش هک PS4 Jailbreak
آموزش هک PS4 Jailbreak

یه قسمت داره db sg backup
اینو بزنی، یه هارد یا فلش با فرمت extfat وصل باشه همه رو بک آپ میکنه
و db sg restore بزنی همه رو با هم ریستور میکنه

حالت ریستور انتخابی کمی پیچیده تره! دونه دونه باید از طریق ftp و filezilla بریزی شون

• Like
Reactions: Amin n

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
4مدل،ولی همش میرسه به 2مدل،از مرورگر www که فقط میری داخلش میشه بازی هارو اجرا کنی و نصب کنی،یه مدل پیشرفته تر از user guide که چیزای دیگه هم داره

فرقی نمیکنه

نمیدونم،خیلی ساده س،بچه ی چن ساله هم میتونه با آموزش های موجود انجامش بده فک کنم 20-30 تومنی بگیرن
نه،بازی های جدید فریمور بالاتر میخان،باید صبر کنی هک فریمور بالاتر بیاد

خیلی میگه! نهایتش 5تومن هر بازی میگیرن خیلی داغون باشه طرف،10تومن

بعضی ها پاک نمیشه دوست عزیز
یه کاری انجام دادی،سیو های بازی های هکی همه با هم می پره اگر بپره!

شما این رو انجام بده،منظورم این روش هک و این اکسپلویت هست تا صفحه ای که بتونی هم سیو ها رو بک آپ کنی،هم برگردونی برات باز بشه
آموزش هک PS4 Jailbreak
آموزش هک PS4 Jailbreak

یه قسمت داره db sg backup
اینو بزنی، یه هارد یا فلش با فرمت extfat وصل باشه همه رو بک آپ میکنه
و db sg restore بزنی همه رو با هم ریستور میکنه

حالت ریستور انتخابی کمی پیچیده تره! دونه دونه باید از طریق ftp و filezilla بریزی شون
مرسی از پاسخگویی سریعتون .
برای ریستور انتخابی کامنتهایی که قبلا دادید رو دیدم توی فروم . یه عکس هم گذاشته بودید . همونه منظورتون ؟
کاش یه پست بزارید و کاملا توضیح بدید و نرم افزارهاش رو بزارید . من دارم دانلود میکنم ولی لینکهایی که دادید کامل نیست توضیحاتش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر