سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
سلام
یک سوال الان من بازی GOD رو دانلود کردم روی PC
چطوری به پلی 4 انتقالش بدم ؟ با FTP ?
یک فایل 39 گیگی هست روی فلش یا هارد اکسترنال هم که نمیشه ریخت اونا FAT32 هستن فرمتش

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام
یک سوال الان من بازی GOD رو دانلود کردم روی PC
چطوری به پلی 4 انتقالش بدم ؟ با FTP ?
یک فایل 39 گیگی هست روی فلش یا هارد اکسترنال هم که نمیشه ریخت اونا FAT32 هستن فرمتش
باید بریزیدش رو یه هارد با فرمت exfat و بعد وصل کنید به کنسول و نصب کنید.

• Like
Reactions: AAKH1361

mamad.61

کاربر سایت
Jun 1, 2018
10
سلام راهی هست app headset gold رو بدون اینترنت نصب کرد!؟ الان نسخه 5.05 هستم برای نصب app باید به نسخه جدید آپدیت کنم تا بشه از استور app رو دانلود کنم!! راهی نداره ؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,606
شما خودت ماژول داری؟ پس خیالت راحته از بابت پریدن هک

چرا بیخود میخواهید هزینه ماژول بکنید برنامه اندروید هم دقیقا همین کارو میکنه الان یکی از هموطنان خودمون نسخه جدیدشم داده بیرون هرجا خواستید راحت با گوشیتون ظرف 20 ثانیه کنسول رو به حالت هک ببرید بدون نیاز به کوچکترین اینترنت تو گوشی یا کنسول.

• Like
Reactions: RHYTHM

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من دفعه قبلم اين سوالو پرسيدم ولي جوابي نگرفتم.

ميخواستم بدونم شما اين بازي هاي هكي را تو پروفايل اصليتون داريد بازي ميكنيد يا پروفايل جديد ساختيد؟

چون خود من اگه به احتمال يه درصد يه پلي 4 ديگه خريدم ميخوام اكانت اصليمو توش وارد كنم و ميترسم به هر دليلي بفهمن بازي ها هكي بودن و بنم كنن

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دوستان من دفعه قبلم اين سوالو پرسيدم ولي جوابي نگرفتم.

ميخواستم بدونم شما اين بازي هاي هكي را تو پروفايل اصليتون داريد بازي ميكنيد يا پروفايل جديد ساختيد؟

چون خود من اگه به احتمال يه درصد يه پلي 4 ديگه خريدم ميخوام اكانت اصليمو توش وارد كنم و ميترسم به هر دليلي بفهمن بازي ها هكي بودن و بنم كنن
با پروفایل خودمون :D شما آنلاین بشید به psn وصل نمیشید که بخوان بفهمن بعد هم که بخواید وصل بشید باید آپدیت کنید فریمور رو که کلا هک میپره.

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
با پروفایل خودمون شما آنلاین بشید به psn وصل نمیشید که بخوان بفهمن بعد هم که بخواید وصل بشید باید آپدیت کنید فریمور رو که کلا هک میپره.

ممنون داداش.

نه منظورم از آنلاين شدن تو يه كنسول ديگه هستش البته پولي كه براي خريدش نداريم ولي حالا اگه تيري به تخته خورد ميخوام بدونم ميتونم از پروفايل قبليم كه مثلا توش بازي هكي كردم استفاده كنم يا نه. چون شانس كه نداريم شايد سوني به هر دليلي كه خودشون ميدونن بفهمه اين اكانت توش بازي هكي شده و اون كنسول جديدو كلا بن كنه:-SS

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,768
نام
وحید
به مشکلی برخوردم که نمیدونم علتش چیه
تیک تمام گزینه های قسمت "اتومات دانلود" رو برداشتم با اینحال وقتی مودم روشن میکنم بالای صفحه پیام میده که کنسول داره اپدیت میشه بعد که میرم تو قسمت notifications میبینم آپدیت 5.55 تو لیست دانلود قرار گرفته و سریع قطعش میکنم ولی با این وضعیت نگرانم یه وقت هک بپره و دیگه نشه کاری کرد
با گوشی اقلاین و بدون دردسر هک رو اجرا کنین

• Like
Reactions: RHYTHM

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
سلام.من بازی assassins creed origins رو دانلود کردم بعد با برنامه rar اکسترکت نمیشد.از برنامه extract now استفاده کردم اکسترکت شد.ولی pkg درون یه پوشه قرار گرفته میخوام از پوشه درش بیارم ارور میده چیکار بکنم؟میخوام بازی رو از هارد اکسترنال اجرا کنم.کنسولمم ورژن 5.05 هست و با مرورگر هک میکنم

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان شرمنده اگه سوال تكراريه.

ولي من درست نفهميدم تو روش اندرويد بالاخره اينترنت لازمه يا نه چون اگه لازم نيست پس چجوري گوشي قراره با كنسول هماهنگ بشه؟

مگه استفاده از واي فاي گوشي هم همون وصل شدن به نت نيست؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,861
نام
مهراد
دوستان شرمنده اگه سوال تكراريه.

ولي من درست نفهميدم تو روش اندرويد بالاخره اينترنت لازمه يا نه چون اگه لازم نيست پس چجوري گوشي قراره با كنسول هماهنگ بشه؟

مگه استفاده از واي فاي گوشي هم همون وصل شدن به نت نيست؟

شما فقط هات اسپات گوشی رو روشن میکنی و ارتباط رو به صورت Data به هیچ عنوان روشن نمیکنی (منظورم ارتباط با اینترنت ار طریق سیم کارت هست) عملا فقط شما گوشی خودت رو مودم میکنی تا ps4 بهش وصل بشه و پی لود رو میفرستی روی کنسول

• Like
Reactions: THE BEST BOY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر