سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208

aap

کاربر سایت
Aug 10, 2014
2
درود به همه دوستان
من 35 سالمه متاهل هستم تولدم 9 آكوست بود كه كادو واسم PS4 گرفتن آخه همه ميدونن من با كامپيوتر و تبلت و اينا به دنيا اومدم:)) خيلي با بازي حال ميكنم مخصوصا بازي هاي استراتژيك pc ولي ديگه قسمت شده بزنيم تو كار ps4 خدا كنه وقتم براي گذروندن با PS4 زياد باشه.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
درود به همه دوستان
من 35 سالمه متاهل هستم تولدم 9 آكوست بود كه كادو واسم PS4 گرفتن آخه همه ميدونن من با كامپيوتر و تبلت و اينا به دنيا اومدم:)) خيلي با بازي حال ميكنم مخصوصا بازي هاي استراتژيك pc ولي ديگه قسمت شده بزنيم تو كار ps4 خدا كنه وقتم براي گذروندن با PS4 زياد باشه.
خوش به حالت کاش واسه منم چندتا بازی خف روز تولدم کادو بیارن. آی چه شود،
ورودتو به بازی سنتر خوش آمد میگم

- - -ویرایش - - -

من هم ۱۹ سالمه حدود دو سه هفته است PS4 گرفتم. قبلا PS2 و XBOX 360 داشتم و به دلایلی نتونستم PS3 بگیرم.

Wellcome to bazicenter

آخرین ویرایش:

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
منم ۲۴ سالمه و کلا از بچگی عشق گیم بودم و هستم و خواهم بود
الان که کارم زیاد شده بازی کردن هم بیشتر شده تا حدی ک فقط یه ps4 خریدم گذاشتم انبار بعدظهرا گیم میزنم
بارها شده با مشتری نشستیم فیفا زدیم :D

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
من ۲۴ سالمه هفته پیش با پول اولین حقوقم ps4 خریدم. بعدشم کلا اضافه کار واینستادم:) کیه سرمون رو به باد بدیم با این کارامون:))

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
20سالمه نه تنها خودوم بلکه اعضای خانواده با اینکه همشون ازدواج کردند اما تو خونشون کنسول دارند اون هم کنسول های متفاوتXbox360.ps3.ps4.lap top gaming

shadanpour

کاربر سایت
Jul 24, 2014
21
:-o
میشه بپرسم با عیال چی بازی میکنین؟l-)

الان که UFC... میخوایم TLOU رو شروع کنیم.. ولی با 360 تکن، کامبت، المپیک رو عاشقش بودیم و سخت رقیب... Gears of War ,La noir .... خیلی چیزا بود کینکتم چند تا عنوان فان داشت بد نبود...
الان یه مدیری مبصری ناظمی میاد تذکر میده جاش نبود و... اخطار و... باز باید پروفایل عوض کنیما...!!!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
منم 22 سالمه.از امشب به صورت رسمی PS4 دار شدم.اون شور و شوق سابقو ندارم برای بازی ولی همچنان تو زندگیم جایگاه خاصی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر